Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Francja: Royal chce walczyć z bezdomnością

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Skandal

Z jakiej racji podatnicy maja zywić bezdomnych!! inni nie dostali nic trzeba na wszystko zapracować. No ale wy lewacy maie ptasie mozdzki zeby to zrozumiec....

autor: szyblucki, data nadania: 2007-01-05 23:20:38, suma postów tego autora: 73

brawo!

Tak trzymać; jej uczciwa, szczera twarz kojarzy mi sie z prezydentem towarzyszem panem Moralesem; Takich socjalistów nam potrzeba! Niech wygra wybory! Niech żyje komunizm i Wolność! Ay! Carmela!

autor: abangel666, data nadania: 2007-01-06 06:26:16, suma postów tego autora: 411

jaka uśmiechnięta

podała za jaką kwotę mają iść te nacjonalizacje bo może jest to symboliczne euro. i jak ktoś jest biedny i przez dwa lata nie zrobi remontu to dostanie eurówkę później jak straci swoje pierwsze mieszkanie to pójdzie mieszkać to tego drugiego ale już nie swojego później się go sprzeda razem z lokalem a jak właściciel będzie chciał bo wywalić to w tedy wkroczycie ponownie bronić lokatorów.
wy lewacy to macie łeb potraficie przekonać ludzi by sami się kopnęli i jeszcze z tego cieszyli. to jest dopiero zmysł polityczny

autor: J H W H, data nadania: 2007-01-06 09:25:13, suma postów tego autora: 530

A jakże

Prawica już dawno rozwiązała problem bezdomności. Zamiast odpsrzedwać lokalnym samorządom, lepiej dać im dach nad głową w więzieniach. Kosztuje to co prawda drożej podatników ale o morale chodzi.

autor: J.K, data nadania: 2007-01-06 20:09:37, suma postów tego autora: 948

słaba propaganda

i już dawno nie modna.
po za tym nie odpowiada na to co byłem napisałem

autor: J H W H, data nadania: 2007-01-07 10:59:30, suma postów tego autora: 530

Dodaj komentarz