Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Kuźniar: Tarcza USA szkodliwa dla Polski

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

R E F E R E N D U M.

Gdy ta tarcza powstanie, to dla mnie będzie jasne że zawdzięczam ją obecnemu rządowi, a Kaczyńskim w szczególności. Gdyby było referendum, i jakimś cudem wyszło że większość społeczeństwa opowiedziała by się za budową tarczy (choć nie wierzę w cuda), to bym się z tym musiał pogodzić. Nie pogodzę się jednak, gdy to politycy podejmą decyzję.

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2007-02-16 21:02:55, suma postów tego autora: 441

Za ten wywiad

ponownie kłaniam się Panu, Panie Profesorze, nisko do ziemi. Trzeba odwagi, by głośno powiedzieć to, o czym te kacze kurduple i tak wiedzą.

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-02-17 07:33:06, suma postów tego autora: 5956

Szacunek

Z książkami prof. Kuźniara miałem często do czynienia na studiach (stosunki międzynarodowe). Teraz mam dodatkowe powody, by odczuwać do niego i jego dorobku szacunek.

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-02-17 10:16:52, suma postów tego autora: 2157

Poraża niekompetencja naszych polityków...

Całej klasy politycznej, która obecnie zasiada w Sejmie- bo nikt nie sprzeciwia się budowie tarczy, jedynie Samoobrona postuluje referendum ale sama chyba jest za. Ta niekompetencja przejawia się zresztą w każdej dziedzinie podległej politykom.

autor: Luke, data nadania: 2007-02-18 12:41:59, suma postów tego autora: 1782

I jeszcze jedno, chwała Panu profesorowi

że wypowiada się kompetentnie i rzeczowo, więc nie musi używać słów w rodzaju "Bush to terrorysta", "USA to państwo zbrodnicze" itp które zwykle zastępują właśnie brak rzeczowych argumentów.

autor: Luke, data nadania: 2007-02-18 12:44:17, suma postów tego autora: 1782

"WIELKI ZWOLENNIK NATO"

Podziw "prawdziwej lewicy" budzi "wielki zwolennik NATO": "Tarcza na polskim terytorium byłaby, niestety, w pewnej mierze votum nieufności wobec Sojuszu, co byłoby dla mnie bardzo przykre ponieważ jestem wielkim zwolennikiem NATO". Szkoda słów.

autor: BB, data nadania: 2007-02-20 09:50:40, suma postów tego autora: 4605

Jest wielkim zwolennikiem NATO

czyli Paktu Północnoatlantyckiego, organizacji polityczno-wojskowej krajów europejskich oraz USA i Kanady, a NIE Jankesolandii panoszącej się w polskim bandustanie.

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-02-21 03:33:17, suma postów tego autora: 5956

nie dla tarczy!!!

Ponad 50 lat wysługiwania się Sowietom przez kosmopolitów z PZPR a teraz od 1989 sprzedawanie i wysługiwanie się Zachodowi, NATO I USA bez wazeliny, gorzej niż było kiedyś. A wszystko przez zdrajców z tzw. prawicy i liberalnej tzw. lewicy od Kwaśniewskiego począwszy. Zgoda i lizusostwo Kaczyńskich to tylko konsekwencja działań panów z UW, PO i SLD i całej śmiesznej polskiej tzw prawicy. Kiedy narodowa lewica uwolni kraj spod zachodniej okupacji?!

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-02-21 14:45:38, suma postów tego autora: 272

Dodaj komentarz