Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Szmajdziński: "Stoimy na straży wiecznych interesów lewicy"

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

przyczyny rozpadu sld

Musi chodzić o wielką kasę ,mam na myśli kasę którą musi zapłacić PO za odrzucenie weta prezydenta (ustawa medialna)
I stare hieny z SLD pożarły się przy łupie !!!A muszą się dobrze nażreć bo idą dla nich chude czasy!

autor: rosarian64, data nadania: 2008-04-20 16:42:03, suma postów tego autora: 7

Żałosne.

Tyle można na temat cytowanej wypowiedzi rzec.

autor: worek, data nadania: 2008-04-20 18:03:36, suma postów tego autora: 123

Uhahahaha

"pozostali wierni swym lewicowym przekonaniom". Uhahahaha...iiihihihihihihih...aaarghhhhhhh...................
uhahahahahahahahahaha....yhyhyyhy....uhahahahahahahahahahah

autor: red spider 666, data nadania: 2008-04-20 19:49:32, suma postów tego autora: 1549

Widzisz Lewy_sierpowy, że jest coraz śmieszniej???

Czy ten głupek Szmaja jest naprawdę taki głupi i wierzy w to co mówi? Sądzę, że nie... To wredny, perfidny, zakłamany sługus - najpierw czerwonych, potem uwolskiej szarańczy, a teraz jankeskiej bandy...
Czy ten obibok przepracował chociaż jeden dzień w swoim życiu? Jego ministrowanie to nie robota, to wysługiwanie się silniejszym - tym, którzy płacą za wykonywanie poleceń i rozkazów. Byle nie myśleć samodzielnie, byle kabza była pełna...

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-04-20 20:12:35, suma postów tego autora: 5956

"LiD to był wielki Kit" - członek SLD

W końcu stało się to o czym mówiłem już nie raz na zebraniach. LiD musiał stać się klęską lewicy, ponieważ tworzyli tą strukturę osoby nieucziwe. Marek Borowski wchodząc w koalicję zwaną LiD zrobił to tylko dla swego własnego interesu. Tak samo było z pozostałymi osobami z Partii Demokratycznej.
SLD to jedyna partia lewicowa w polsce, która chce walczyć o najsłabsze grupy społeczne. Chce działać dla dobra Polski. SLD to prawdziwa Lewica!
Więcej na www.dabrowski.salon24.pl - notatka "LiD to wielki kit".

autor: dabrowski.salon24.pl, data nadania: 2008-04-20 20:16:21, suma postów tego autora: 4

Teresa Orlovsky- stoję na straży czystości przedmałżeńskiej

i nic więcej do powiedzenia.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2008-04-20 20:34:23, suma postów tego autora: 2743

Prawda kole w oczy

rosariano powiedział wszystko na ten temat kasa kasa i jeszcze raz kasa a lewica pod szyldem szmaji to ja dziękuje

autor: grad1984, data nadania: 2008-04-20 20:39:25, suma postów tego autora: 16

I z czego się śmiejecie?

Sami z siebie?Jest gorzej Hyjdlo!Śmieszno i straszno zarazem!Jak tak patrze na te stare lewicowe i lewicopodobne konie,z których każdy chce ciągnąć w inną stronę to mnie ......O tych "cofających się do tyłu" szkoda języka ...A zdolne i dobrze zapowiadające się sieczkobrzęki patrzą na to i ....postępują tak samo.Ehhhh((Bata!Tylko bata brak!

autor: Lewy_sierpowy, data nadania: 2008-04-20 22:10:12, suma postów tego autora: 623

dejcie luzu

Kogo na lewicy jeszcze obchodzi jakiś LSD? DLS? Jezu... jak to było????

autor: syndykalista, data nadania: 2008-04-20 22:11:54, suma postów tego autora: 181

lewy_sierpowy

Mówi się w kręgach SLD, że Sierakowski to tytan, to mi się niestety przypomniało, co w mitologii greckiej zrobił najmłodszy z tytanów. I niestety podzielę się tą informacją. .....Obciął tatusiowi genitalia. Szmaja kryj się!

autor: Bomst, data nadania: 2008-04-20 22:43:26, suma postów tego autora: 97

dabrowski.salon24.pl

A propos Salonu24, to grupa jego blogerów spontanicznie ogłosiła bojkot dezinformojących społeczeństwo Polaków mediów. Polega na ich niekupowaniu (można przecież czytać w internecie lub czytelni). "Mamy prawo do rzetelnej informacji o Polsce i świecie" - napisali. Złe media już trzęsą się w posadach ze zgrozy i gorączkowo przeliczają straty (Agora, ITI, Axel). Stalin kiedyś pytał ile dywizji ma papież. Przypomnę też, że "Solidarność" zakładało siedem osób. Jestem głęboko przekonany, że wobec zakłamanej rzeczywistości dookoła, jesteście skazani na sukces.

autor: Bomst, data nadania: 2008-04-20 22:59:59, suma postów tego autora: 97

LEWICA- LEWICA- LEWICA

Lewica - realnie nie ma szans na duże poparcie społeczne. Społeczeństwo jest APOLITYCZNE. Jednak należy wiedzieć , że jeszcze kilku ludzi tutaj jest. ;;OSTATNI MOCHIKANIE'' - tak bym to ujął. Dopiero po trzeciej wojnie światowej rozkwitnie , bo nie będzie innej alternatywy przed światem . ALE PROROCTWO ODWALIŁEM ,,, HEHEHEHEH EEEE AŻ JESTEM CZERWONY ZE WSTYDU . HIHIHIHIIIII.!!

autor: browar, data nadania: 2008-04-21 00:26:03, suma postów tego autora: 104

Czyich konkretnie?

Interesów polityków lewicy, czy społeczeństwa???

autor: Teutonic, data nadania: 2008-04-21 00:56:13, suma postów tego autora: 333

Hyjdla

Nareszcie pokazałaś kim jesteś i kogo reprezentujesz.Dopiero po roku zorientowałem się ,że jesteś V kolumną w "lewicy.pl".
Niczym się nie różnisz od tych d....w, z PPP i S-80.Z ciebie taki lewicowiec, jak ze mnie farosz.

autor: stanislaw1, data nadania: 2008-04-21 08:51:48, suma postów tego autora: 220

Panie Tąperek

Gdyby nie SLD,to wy solidaruchy nadal drążylibyście dziurę w budżecie.To SLD wyprowadziło kraj na postęp.Dzisiaj te miernoty postsolidarnościowe korzystają z osiągnięć rządów SLD.Wam nie jest w smak,że to w SLD znajdują się specjaliści
od spraw gospodarczych.Prowadzenie gospodarki w Państwie to nie pikietowanie jakiegoś urzędu,bo do tego PPP i S-80 jest tylko zdolne, trzeba mieć wykształcenie i wyczucie polityczne.Szczekać to każdy kundel potrafi.

autor: stanislaw1, data nadania: 2008-04-21 09:10:50, suma postów tego autora: 220

SLD jedyną lewicą

Jak widać zerwanie koalicji z PD i odejście SdPL pozwoliło politykom Sojuszu przemawiać własnym głosem. Teraz nie ma już wątpliwości, która formacja będzie bazą do budowy lewicy w Polsce. Dziś SLD jest jedyną lewicową alternatywą dla Polski - formułuje lewicowy program, działa na rzecz ludzi pracy, broni związkowców, w codziennym znoju walczy o poprawę sytuowania najuboższych, wykluczonych z różnych przyczyn.

Ten kto chce by w Polsce była silna lewica - walcząca o władzę by móc prospołeczny program skutecznie wcielać w życie - przyłączy się do SLD. Ten kto z kolei chce lewicy słabej, rozdrobnionej, o kieszonkowym formacie, ten będzie tę partię krytykował, działał przeciwko niej, wszelkimi sposobami zwalczał. Pamiętajmy jednak, że ludzie pokrzywdzeni w wyniku transformacji i liberalnych rządów nie mogą już dłużej czekać, nie można pozwolić aby zostali oni pozostawieni sami sobie lub tylko na łasce ugrupowań z politycznego marginesu, nie będących władnymi by w jakikolwiek sposób tym ludziom dopomóc - mam tu na myśli PPP, CK-LA, NL i inne towarzystwa wzajemnej adoracji zawiązane dla promocji własnych działaczy.

autor: wLewoZwrot, data nadania: 2008-04-21 09:41:26, suma postów tego autora: 134

stanislaw1

Mylisz lewicowość z antyklerykalizmem i anarchosyndykalizmem (http://pl.wikipedia.org/wiki/Anarchosyndykalizm)

autor: Bomst, data nadania: 2008-04-21 13:30:46, suma postów tego autora: 97

stanisław1

Stasiek daj spokój z tą gloryfikacją PRL-u. Co to za wspaniały ustrój, który rozmontowało dwóch kolesi: prosty elektryk i wikary z Niegowici? Jak masz trochę oleju w głowie to spal esbecką legitkę i zacznij chodzić na msze. Towarzysz Edward nie odrodzi się, a nawet gdyby, to kredytu na Syrenkę 105 Bosto nie dostanie nie mówiąc o miliardach dolarów od wstrętnych kapitalistów. Weź swój los w swoje ręce: bicie pałą i polewanie wodą, jako swe jedyne umiejętności możesz w wolnej Polsce całkiem nieźle spożytkować np. polewając trawniki i pieląc grządki. Wierzę w Ciebie Stachu. Bóg z Tobą.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2008-04-21 13:37:42, suma postów tego autora: 6195

Wlewozwrot,

SLD jest silny? Czym? Chyba wiarą?
Sondaże dają mu około 5%.
Idę o zakład, że SLD nie wejdzie do europarlamentu, bo jego konkurenci z koalicji SdPl-PD, która na pewno w tych wyborach wystartuje, wystawią bardziej popularnych kandydatów.
News o wyborach z SLD poniżej progu przełamie barierę psychologiczną.
W efekcie, w wyborach do Sejmu SLD dostanie poniżej 3%. Zostanie na lodzie bez posłów i dotacji.
I to już będzie naprawdę koniec.

autor: ABCD, data nadania: 2008-04-21 13:50:17, suma postów tego autora: 20871

...

Mnie to się widzi, że to nie Szmaja chciał powiedzieć to. To sprytne media wiedzące, że Szmaja to "ulubieniec" zwykłego antywojennego ludu, poprosiły go o tę wypowiedź. Nie wierzę, że głupota SLD jest tak wielka. Trzymajcież tego pana go w piwnicy, niech pisze ręcznie odezwy. Ale niech się nie pokazuje. Toż to kumpel Kwacha - gadają alkoholika, wojenny podżegacz, jak tamten. Stanisławie 1, to nie on naprawiał budżet. Millera więcej zrobił.

autor: prezio, data nadania: 2008-04-21 14:58:41, suma postów tego autora: 878

Oby ABCD, oby

Z przyjemnością zobaczę zmartwione gęby betonowych karierowiczów, którzy po latach nieróbstwa będa się musieli zająć prawdziwą pracą. Jozef Oleksy najlepiej podsumował własną formację: "sitwa, która zwykłych ludzi ma w d...ie". Nawet Aleksander Filipiński zamroczony gorzałą nie zdobył się na tak odważne wyznanie. A Oleksy mówił to na trzeźwo.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2008-04-21 15:42:27, suma postów tego autora: 6195

ABCD

Aby się spełniło to,o czym marzysz i gdakasz,musisz z tym
"Sumieniem Narodu"(komentator portalu)długo na klęczkach
modlić się do Karolka,aż zmartwychwstanie.
SLD nie boi się kundelków solidurniów,zdolnych jedynie do pikietowania i szczekania.Szczekacie ,bo zdajecie sobie sprawę,że tylko SLD jest w Polsce LEWICĄ,reszta to quasi lewica,specjalizująca się w przyłożeniu prawdziwym lewicowcom.(vide ABCD,"sumienie narodu",666,95)

autor: stanislaw1, data nadania: 2008-04-21 15:32:27, suma postów tego autora: 220

Lepiej Ty, Stachu,

zmów paciorek do Bermana o przetrwanie "przodującej partii ludu pracującego miast i wsi", którą może już uratować tylko wstawiennictwo ducha Towarzysza Jakuba.

autor: ABCD, data nadania: 2008-04-21 15:58:04, suma postów tego autora: 20871

ABCD

Napisałeś tyle,na ile było stać solidurnia.Jeszcze pozostało ci pikietowanie w PiSuarze.

autor: stanislaw1, data nadania: 2008-04-21 16:24:13, suma postów tego autora: 220

wLewoZwrot

o tak. Jak napisałeś, SLD już wielokrotnie pokazało jak:
1. "formułuje lewicowy program" krytykując PiS za powstrzymanie prywatyzacji i obniżając podatki od przedsiębiorstw
2. "działa na rzecz ludzi pracy" liberalizując Kodeks Pracy i doprowadzając do masowych zwolnień
3. "broni związkowców" pacyfikując demonstracje górników i próbując ustanowić prawo pracodawcy do lokautu
4. "w codziennym znoju walczy o poprawę sytuowania najuboższych, wykluczonych z różnych przyczyn" dokonując cięć w wydatkach socjalnych, uchwalając ustawę o eksmisji na bruk i mordując biedaków irackich.

Zaiste, "lewicowość"...

autor: RRRadykał, data nadania: 2008-04-21 16:50:50, suma postów tego autora: 1084

ABCD - Marek pochodzi z innych Bermanów

Babcia i mama Marka Borowskiego były praktykującymi katoliczkami. Babcia Marka Borowskiego ze strony matki, była żoną zamożnego przedwojennego jubilera. Nie pracowała. Zajmowała się domem i dziećmi. Po wojnie, gdy o córkę ubiegał się nie pierwszej już młodości komunista, była przeciwna małżeństwu. Ale kochający się postawili na swoim. Szybko urodził im się syn.Babcia miała silną osobowość i postawiła na swoim w jednej podstawowej sprawie: wnuk ma być ochrzczony. Mały Marek chodził nawet przez jakiś czas regularnie do kościoła, by potem stać się „zdecydowanym ateistą". - Dziś jestem po prostu niewierzącym, powiada.

autor: Bomst, data nadania: 2008-04-21 17:35:11, suma postów tego autora: 97

Stasiu, ty albo strasznie nierozgarnięty jesteś,

albo stary i ślepy, że dopiero po roku zorientowałeś się, iż jestem smukła jak kolumna (przez rok schudłam 13 kilo)...
A twoje sądy o mnie mam tam, gdzie gosposia swojego farorza - w rzici...


Kiedy czytam wLewoZwrot'a, to tak jakbym słuchała Napieralskiego w Radio Erewań...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-04-21 17:45:04, suma postów tego autora: 5956

Bomst,

co nie zmienia faktu, że Stach powinien modlić się do Bermana, bo co mu innego zostało.
Jeśli woli do Moczara, to proszę bardzo.

autor: ABCD, data nadania: 2008-04-21 17:54:13, suma postów tego autora: 20871

Smieszno i straszno

mozna sie smiac z fanow rozkladajacego sie trupa Partii Tej Samej Choć Nie Takiej Samej ale obawiam sie ze to znaczna czesc tzw lewicowego elektoratu...

autor: Prowokator, data nadania: 2008-04-21 18:08:44, suma postów tego autora: 44

RRRadykał

Dlaczego przepisujesz swoje programy,nie wypada aby solidureń wtykał swój program w gębę przeciwnika.To nie SLD
ogłosiła 21 postulatów w 1980 roku,to nie SLD obiecywała 3 miliony mieszkań.Faktycznie, to PPP nadaje się tylko na pikiety przed PiSuarem.

autor: stanislaw1, data nadania: 2008-04-21 18:17:26, suma postów tego autora: 220

Dwa zdania

"Ten kto chce by w Polsce była silna lewica - walcząca o władzę by móc prospołeczny program skutecznie wcielać w życie - przyłączy się do SLD." by WLewoZwrot

"Ten kto popiera równouprawnienie czarnych i białych o raz zniesienie apartheidu przyłączy się do Ku Klux Klanu"

autor: A.Warzecha, data nadania: 2008-04-21 18:27:31, suma postów tego autora: 2743

Dodaj komentarz