Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Iwiński: Tarcza po Obamie

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

...

Cała lewica nie popierała Obamy. Robiła to co najwyżej socjaldemokracja.

Wbrew temu co mówi Iwiński kandydatów w wyborach prezydenckich w USA w tym roku było więcej niż 11.

A członkowie Międzynarodówki Socjalistycznej z USA o których mowa to Socjaldemokraci USA i Demokratyczni Socjaliści Ameryki.

autor: SzymonM, data nadania: 2008-11-14 09:29:17, suma postów tego autora: 915

...

skoro nie ma szans na referendum to po co SLD zabiega o nie??

autor: agnieszka79, data nadania: 2008-11-14 10:38:18, suma postów tego autora: 38

Racjonalny Iwiński

ostudził nie tylko zapał do tarczy ale także do Obamy jako lewicowca. I napewno słusznie.

autor: steff, data nadania: 2008-11-14 12:14:09, suma postów tego autora: 6626

1 zdanie

chyba... "jak szansa..??" a gdyby bylo SLD- bylaby wieksza???? tak szczerze panie profesorze???? Czym rozni sie jego ugrupowanie w kwestii serwizilzmu wobec USA od innych???? no way

autor: Wilkinson, data nadania: 2008-11-14 21:55:32, suma postów tego autora: 458

Szymonie, nie bądź niepoważny ;-)

Obamę wspierała cała licząca się, poważna i rozsądna lewica! ;) Czyli miłośnicy pokojowego współistnienia klas, uprawiający, konserwującą system, "filantropię" skarbową...

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2008-11-15 15:49:43, suma postów tego autora: 3566

No, przebrnęłan, za czwartym razem...

Temu panu lepiej wychodzi klepanie po rzyciach swoich asystentek, niż udzielanie wywiadów, gdzie odkrywa Jankesolandię, ze szczególnym uwzględnieniem Alaski...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-11-16 16:35:25, suma postów tego autora: 5956

Kocham lewusowe kłamstwa.

Kocham to forum!

Gdyż jest ono dla mnie siedliskiem największej POLSKIEJ OBŁUDY.

Panowie lewuski. A może byście tak napisali, kto pierwszy prowadził o tej Tarczy rozmowy z amerykańczykami.
Kto przez ponad dziesięć lat sam podsuwał im ten pomysł.
Kto był naprawdę pierwszy!


Oczywiście mam tu na myśli tow. Kwacha.
No i jego zabitego kolesia tow. Szmacińskiego, który to dziś tak się pięknie tego własnego błota zapiera.

OJ! Jak ja Kocham to,forum.
Niech żyje Sojusz Liberalnych D.!
Niech żyje!!!




autor: dzeus, data nadania: 2008-11-18 19:35:44, suma postów tego autora: 1046

Dodaj komentarz