Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Jaruga-Nowacka: Ogrom przemocy wymierzony w kobiety

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Podręcznikowym przykładem kohabitacji feminizmu i maskulinizmu

jest piastowanie przez Katarzynę Hall funkcji Ministra Edukacji Narodowej.

Czyli jednak można :)

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2009-04-13 10:24:21, suma postów tego autora: 6195

Feministki...

Jaki procent dotychczasowych rzeczników d/s równego statusu stanowili mężczyźni?

autor: marcin, data nadania: 2009-04-13 10:45:35, suma postów tego autora: 193

niestety,

procent zerowy.
A problematyką równego statusu warto by wreszcie zająć się rzeczowo, bez zbędnych emocji.

autor: ABCD, data nadania: 2009-04-13 11:07:12, suma postów tego autora: 20871

A ja mam inne pytanie

Ile procentowo kobiet w polsce określa się jako feministki?

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2009-04-13 11:20:15, suma postów tego autora: 1003

Adam

A ilu procentowo robotnikow okresla sie jako socjalisci?

ABCD Nie widze zwiazku pomiedzy zdaniem pierwszym, a drugim. Jesli jest jakis zechcialbys mi go wyjasnic?

autor: yona, data nadania: 2009-04-13 11:37:48, suma postów tego autora: 1517

Gdybyś Adamie, zadał pytanie cięższego kalibru:

Ile procentowo MĘŻCZYZN w Polsce jest FEMINISTAMI? może nie strzelałbyś do wróbli? A tak wpisujesz się tym pytaniem w pejzaż... hm... no, wiesz... męskich, szowinistycznych...
Wesołych Świąt!
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-04-13 13:23:39, suma postów tego autora: 5956

Ale co ja takiego złego napisałem?

chciałem mieć tylko porównanie z innymi krajami np.RFN
Oraz chciałem się dowiedzieć ile tak naprawde kobiet w Polsce uważa się za zdeklarowane feministki?
Yona w Polsce ilość robotników którzy deklarują się jako Socjaliśći waha się między 0,1-0,2% taka jest niestety śiwadomość klasowa polskich robotników.
Hyjdla mam nadzieje że z tym odniesieniem do szowinizmu to nie domnie bo ja akurat nim niejestem.
Równierz życze wesołych świąt i niezbyt mokrego dyngusa chociaż pogoda dziś fajna w Siemianowicach.

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2009-04-13 13:50:00, suma postów tego autora: 1003

Nic złego nie napisałeś, Adamie...

Czy jak ja napiszę, że każda kobieta jest feministką, mimo że się tak nie określa i nie deklaruje, ani tym bardziej nie działa i nie udziela - to wystarczy to za odpowiedź dla tych... no, wiesz... męskich, szowinistycznych...
A jak jeszcze powiem, że jetem feministką, mimo że nią nie jestem, bo dzisiaj chciałabym być mokra jak miss podkoszulka, bo obfity dyngus świadczy ponoć o zainteresowaniu męskim moją cudną kobiecością i zwiastuje udany rok w relacjach damsko-męskich... to pewnie zupełnie namieszam ci w głowie...
Więc życz mi mokrego dyngusa... choć i bez niego se radzę, bom femina niczego sobie...
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-04-13 15:45:59, suma postów tego autora: 5956

Jarudze-Nowackiej nie wierzę w nic...

Ta kobieta jest dla mnie uosobieniem braku wiarygodności. Ona wam "wszystko, wszystko wyśpiewa..." (MIŚ, reż. S.Bareja)

autor: eres, data nadania: 2009-04-13 17:17:56, suma postów tego autora: 271

komentarz

"Ja jestem feministką" (tow. Piotr Ikonowicz; w sejmie)
Zawsze na Niego zagłosuję, bo to człowiek, który nigdy nie zdradził! Hasta la victoria siempre!

Przeczytajcie to:
http://geocities.com/legaba2003/pi02.htm

autor: abangel666, data nadania: 2009-04-14 06:33:19, suma postów tego autora: 411

a mnie bardzo nie martwi

że tak niewiele kobiet chce sie zabierać za rządzenie. Kiedyś też uważałem że kobiet w parlamencie i na urzędach powinna być przynajmniej połowa. Ale po kilku latach doświadczeń pracy z kobietami na stanowiskach około-dyrektorskich, zarówno jako współpracownikami jak i klientami, jakoś już mi na tym nie zależy.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2009-04-14 15:42:21, suma postów tego autora: 2714

I słusznie eres potwierdzam Pani Jarudze- Nowackiej

Trudno wierzyć tej Pani - już raz zdradziła.

Znam Tą Panią z czasu Unii Pracy a później z tworzenia Unii Lewicy.

Ciąg Tej Pani do bycia posłem czy senatorem jest przeolbrzymi
i wszystko z nim przegra.

Myślę ,że dla bycia u władzy jest w stanie nadal zdradzić swoich zwolenników czytaj wyborców czy fanów.

Chciałbym się jednak mylić.

autor: jacekx, data nadania: 2009-04-15 19:20:13, suma postów tego autora: 3088

BIDULE !!!

Oj Bidule, jak was naród nie lubi!!!

Pragnę tylko zauważyć, że te bidule stanowią większość tzw narodu. Bo tak mniej więcej 55 do 45 wynosi proporcja bidul do ludzi.

I co, że naród was nie wybiera?!

No cóż. Widocznie naród wie co robi!!!
HE! HE! HE!

autor: dzeus, data nadania: 2009-04-16 10:32:07, suma postów tego autora: 1046

Dodaj komentarz