Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Listy wyborcze PPP w całym kraju

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Nazwiska

"Kania" i "Belka" powinny przyciągnąć wyborców.

autor: ABCD, data nadania: 2009-04-23 17:41:16, suma postów tego autora: 20871

Koniec

solidurniów!
Towarzysz Kania znów kandyduje!

autor: ABCD, data nadania: 2009-04-23 17:41:58, suma postów tego autora: 20871

Czy kucharka jest przygotowana do sprawowania władzy?

Muszę sprawdzić w "Dziełach" Lenina.

CYGARMISTRZ ŚWIATŁA

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2009-04-23 17:42:08, suma postów tego autora: 6195

ABCD

Po raz pierszy mnie zaszokowałeś.Nie tym,ze jesteś pierszy z komentarzem.Tylko tym,że napisałeś toczka w toczkę to co ja miałem zamiar.-:))

autor: Lewy_sierpowy, data nadania: 2009-04-23 17:47:36, suma postów tego autora: 623

Nie to żebym miał coś przeciwko kasjerkom

ale czy kwalifikacje lidera listy nie są czasem, hmmm..., zbyt wąskie jak na godność o jaką się ubiega?

autor: west, data nadania: 2009-04-23 17:50:02, suma postów tego autora: 6710

west, sumienie

czywiście najlepszy jest profesor Gierek

autor: jakobin, data nadania: 2009-04-23 18:10:12, suma postów tego autora: 319

west

o GODNOŚC maja prawo sie ubiegac tylko godni kandydaci, robole sa niegodni do godności pana posła, maja słuchac co pan każe

autor: jakobin, data nadania: 2009-04-23 18:12:31, suma postów tego autora: 319

Nazwisko "Gierek" powinno przyciągnąć wyborców

Na to liczę.

GRZEGORZ N.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2009-04-23 18:14:51, suma postów tego autora: 6195

Jakobinie, a czy robotników (załóżmy dla żartu, że PPP reprezentuje robotników)

musi koniecznie reprezentować osoba ze znikomym doświadczeniem pracy politycznej i mało imponującym-zawodowej?

autor: west, data nadania: 2009-04-23 18:50:28, suma postów tego autora: 6710

west

koniecznie nie musi

autor: jakobin, data nadania: 2009-04-23 19:41:31, suma postów tego autora: 319

Przynajmniej...

nie będą się kłócić o pierdoły jak ci obecni, wykształceni, choć pewności być nie może, niestety.

autor: steff, data nadania: 2009-04-23 20:38:35, suma postów tego autora: 6626

:-DDDD

Znowu przypadkowi kandydaci z lapanki na listach PPP ? Nikt powazny nie chce kandydowac z tej partii tylko bezrobotni przypadkowi ludzie bez kwalifikacji doswiadczenia i dokonan. PPP jak zwykle robi wszystko zeby nie miec szans w wyborach bo moze wybory dla PPP sluza jakims innym celom ?

autor: Egon, data nadania: 2009-04-23 20:53:31, suma postów tego autora: 41

Egon

trafiłes w sedno, wybory służą lewicy innym celom niz konserwacja status quo, sa tylko elementem walki, a nie celem samym w sobie, a kwalifikacji p.Fornalczyk zadaje się nie znasz, a jesli tak to sie nie wypowiadaj bez sensu

autor: jakobin, data nadania: 2009-04-23 21:01:51, suma postów tego autora: 319

Wiesz, jakobin, mnie to nie przeszkadza

I tak na PPP bym nie zagłosował. Dziwię się tylko, że tak gardzicie wyborcami, że na liderów list dajecie osoby bez dorobku i doświadczenia.

autor: west, data nadania: 2009-04-23 21:22:23, suma postów tego autora: 6710

west - o jakim dorobku mówisz?

Bo z Twojej wypowiedzi wynika, że optujesz za wprowadzeniem numerus clausus komitetów wyborczych (kto nigdy nie był w parlamencie nie może kandydować).

A jak ocenisz dorobek kandydatów z SLD: przyłożenie ręki do imperialistycznej wojny i likwidacja Funduszu Alimetacyjnego? Aż chce się głosować na tych dorobkiewiczów, prawda?

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2009-04-23 22:29:48, suma postów tego autora: 6195

west

znasz dorobek pani Fornalczyk na polu zwiazkowym ? chyba że masz na mysli dorobek w grzaniu dupy w sejmowym fotelu i studiach telewizyjnych, to ok

autor: jakobin, data nadania: 2009-04-23 22:32:19, suma postów tego autora: 319

Gdzie

kandydują członkowie rady programowej PPP?

autor: ABCD, data nadania: 2009-04-23 22:37:03, suma postów tego autora: 20871

Jakobin, znam dorobek p. Fornalczyk na polu związkowym

i wiem kiedy zaangażowała się w działalność związkową i w jakiej skali. W związku z tym być może zaufałbym jej jako kandydatce do rady miejskiej (gdyby startowała z innej partii, rzecz jasna). To zadziwiające, jak partia i związek, nie powstałe przecież wczoraj, nie radzą sobie z kreowaniem liderów. Sądzę że to kwestia przyjętego modelu partii wodzowskiej (to samo co w Samoobronie).

autor: west, data nadania: 2009-04-23 22:45:21, suma postów tego autora: 6710

Ale

swoja droga to jest urocze. W komentarzach pod newseami o listach PPP jedni oburzaja sie jakim prawem znalazl sie tam przesiebiorca, drudzy jakim prawem kasjerka moze kandydowac i to jeszcze z pierwszego miejsca.
Hymm po tzw. "a przemysleniu" uroczy sa ci pierwsi, choc powinni czasem podniesc nos znad ksiazki i zauwazyc rozwiazania i pomysly, ktore pracownikom najemnym proponuje tzw. "elastyczny rynek" pracy i kogo one w pierwszym rzedzie dotycza.
Ci drudzy uroczy bynajmniej nie sa. I tak sobie mysle, ze jesli sa listy takiej partii jak PPP, ktora w ten sposob "gardzi" wyborcami myslacymi jak west, to jest jeszcze dla lewicy nadzieja. A glosowac na nia byloby warto nawet i wbrew nadziei dla samej przyjemnosci zaglosowania na taka partie.

autor: yona, data nadania: 2009-04-23 23:01:24, suma postów tego autora: 1517

ABCD - a gdzie kandyduje noblistka in pectore Szyszkowska?

Chętnie zobaczyłbym jej starcie z Ziętkiem i debatę na temat praw pracowniczych.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2009-04-23 23:40:30, suma postów tego autora: 6195

ej Sumienie

A jak sie ten Twoj Kamiński zapatruje na homoseksualizm? Tez bedzie organizowal coming-outy?

autor: wojtas, data nadania: 2009-04-24 09:58:10, suma postów tego autora: 4863

wojtas - przyznam szczerze, że stosunek jakiegoś polityka do homoseksualizmu

nie jest w moim przypadku kryterium decydującym o zagłosowaniu na niego. Podobnie jak to czy jest osobą wierzącą, czy też ateistą. Rozumiem, że dla lewaków takie pytania są najważniejsze, a poglądy polityczne schodzą na plan dalszy, ale ja mam inaczej.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2009-04-24 11:13:56, suma postów tego autora: 6195

Jestem wiarygodnym człowiekiem do przeprowadzenia reform

Chciałbym bardzo, aby słowa znakomitego polityka Olofa Palmego były znane także w Polsce: „Jesteśmy niestrudzonymi reformistami w ciągłym reformowaniu naszego życia” . Chcę budować nowy model państwa, w którym wszyscy razem będą uczestniczyć i brać odpowiedzialność za siebie i za Polskę.

autor: Skowronski, data nadania: 2009-04-24 12:57:58, suma postów tego autora: 147

wciaz pytam...

czy ktos mi wreszcie odpowie, moze pod tym trzecim juz, jakze odkrywczym i ciekawym, newsem o listach PPP, W JAKIE AKCJE SPOLECZNE/POLITYCZNE W POZNANIU ANGAZOWALI SIE KANDYDACI TEJ PARTII z tego miasta w ostatnich miesiacach???
kurcze, na stronie PPP nic nie ma, jak was tu atakuja- od razu mobilizacja. Jak sie potencjalny wyborca pyta o informacje- ciiiisza.
Chyba, ze nie macie sie czym pochwalic jesli chodzi o dzialalnosc w Poznaniu- to ok, tylko od startu w wyborach bym dzialan nie zaczynal...

autor: MJ, data nadania: 2009-04-26 19:20:24, suma postów tego autora: 1280

Dodaj komentarz