Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

TNS OBOP: Polacy boją się zmian klimatu i chcą z nimi walczyć

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Co to znaczy "Polacy chcą"?

Po pierwsze, to nie wszyscy Polacy- więc powinno być "X% Polaków" chce tego i tego... Po drugie zaś- to nie część Polaków chce, tylko uległa propagandzie.

autor: Luke, data nadania: 2009-11-30 11:03:00, suma postów tego autora: 1782

niewiarygodne badania

w Polsce ludzie sa nauczeni odpowiadac na pytania ankietera tak jak wypada a nie tak jak mysla. Stad sadarze wyborcze to wrozenie z gruszek na wierzbie.

autor: dcio, data nadania: 2009-11-30 12:12:32, suma postów tego autora: 391

oziębienie czy ocieplenie

Niech się naukowcy zdecydują. My wiemy tylko, że nie jest ładnie śmiecić.

autor: Z.K. z OZB, data nadania: 2009-11-30 19:33:02, suma postów tego autora: 356

Na temat globalnego ocieplemia czytalem dwie

wzajemnie sprzeczne teorie "ekspertów"
1) Emisja dwutlenku węgla powoduje wzrost temperatury, który następnie powoduje wzrost emisji z oceanów
2) Emisja dwutlenku węgla powoduje wzrost jego stężenia w oceanach, co powoduje zakwaszenie wody.

Czy ktoś mi powie, która jest prawdziwa bo już zgłupiałem.

autor: Leopard, data nadania: 2009-11-30 21:26:45, suma postów tego autora: 431

Stanowisko Komitetu Nauk Geologicznych Polskiej Akademii Nauk

w sprawie zmian klimatu:
http://www.kngeol.pan.pl/images/stories/pliki/pdf/2.Stanowisko_KNG_w_sprawie_zmian_klimatu.pdf

autor: west, data nadania: 2009-11-30 22:36:04, suma postów tego autora: 6710

dcio!!! przeczytaj!!!

Piszę, by Ci pomóc (*_*)
Chlorchinaldin leczy przyczyny stanów zapalnych jamy ustnej i ból gardła. Kup sobie zwykłe, najzwyklejsze cukierki eukaliptusowe, ew. miętowe (ale lepiej te pierwsze!). Takie w zielonych papierkach. Są dostępne w prawie każdym sklepie. Za ćwierć kilo zapłacisz ok. 4 zł. Ssij 5-10 dziennie. Starczy na na jedną kurację (ok. tydzień). Sprawdzone, na mnie działa (a kurzę cygarety).
A idealny na gardło i oskrzela jest syrop z cebuli, szczególnie jak w portfelu masz pustawo. 2-3 duże posiekane cebule (i trochę czosnku) przesypać w słoiku warstwami cukru, odstawić na kilka godzin i pić łychą kilka razy dziennie. Można dać miodu, ale drogi. Sprawdzony - efekt lepszy niż przy syropach z apteki. Te 2-3 cebule wystarczy na kilka-kilkanaście łyżek. Zależy od łychy. Powtarzać!
Bardzo skuteczny jest także Rutinoscorbin, niestety bez recepty. 2-3 dawki uderzeniowe - po ok. 3-4 drażetki. Pomaga! Kolega-chirurg mi to podpowiedział. Mija katar i osłabienie.
Dużo zdrowia!!!
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-12-01 07:51:52, suma postów tego autora: 5956

Leopard

No i probelem jest wlasnie taki, ze rownie dobrze moze to byc sciema, jak i prawda . Co nie zmienia faktu, ze dzialania na rzecz klimatu warto poprzec, nawet te w wykonaniu globalistow. Zeby sie nie powtarzac, przeczytaj ostatni, krotki post na naszym blogu:
http://www.lepszyswiat.salon24.pl/

autor: MJ, data nadania: 2009-12-01 13:08:29, suma postów tego autora: 1280

To jest wynik manipulacji!

Jaka ma miejsce od kilku lat w zależnych od zagranicy polskojezycznych mediach.

Dzisiaj nie jest wręcz tajemnicą, że raczej grozi nam następne zlodowacenie, niż ocieplenie.
Na to przynajmniej wskazują ostatnie badania.
Ale tego w naszych mediach z jakichś dziwnych przyczyn ogłaszać nie można.

autor: dzeus, data nadania: 2009-12-02 13:54:54, suma postów tego autora: 1046

PT Dzeusie, zadziwiasz mnie

W takim "Najwyższym Szajsie" czy "Nowym Draństwie" prawactwo owszem o tym pisuje, jeżeli się nie mylę. Z kolei ja zetknąłem się z tą hipotezą w "Nexusie", ale to z kolei "niepolska" gazeta. A jak będzie faktycznie z klimatem globalnym, to okaże się dopiero gdy będziemy siwymi wapniakami.

autor: szczupak, data nadania: 2009-12-03 23:08:10, suma postów tego autora: 3747

Dodaj komentarz