Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Bydgoszcz: Po 200 zł kary dla związkowców za wizytę w biurze PO

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

200 zł kary?

Nie rozumiem. Za co? Za przyjście w celu porozmawiania i przedstawienia określonych postulatów do utrzymywanego z pieniędzy podatników biura poselskiego? Czy związkowcy kogoś pobili? Coś zniszczyli? Czy jak jutro pójdę do biura jakiegoś posła, by pomówić o moich problemach i pomysłach to też wyniesie mnie policja? I jeszcze dostanę 200 zł kary?

Establishment nie ma już żadnego moralnego prawa, by wycierać sobie ryje "demokracją". Mam nadzieję, że lud potraktuje ich kiedyś tak samo.

autor: fancom, data nadania: 2010-01-20 19:36:05, suma postów tego autora: 1424

W ogole nie rozumiem

tego wyroku ???.

Od kiedy biura poselskie utrzymywane z naszych podatkow sa mirami domowymi ?????

Taki Sad to tylko pod Sad. To jest jawne naruszenie zasad demokracji. To wlasnie biuro poselskie powinno zostac ukarane za nie przyjecie postulatow.

autor: dyzma_, data nadania: 2010-01-20 21:24:10, suma postów tego autora: 2960

brawa dla skazanych

Mozna nie lubic Zietka, o tym drugim aktywiscie nic nie wiem, ale mowy walneli niezle:)
Za 20 lat bedziemy sobie je przegladac w oficjalnych archiwach juz po rewolucji, zobaczycie!=)

autor: MJ, data nadania: 2010-01-21 01:03:40, suma postów tego autora: 1280

Fancom

Najprawdopodobniej POjebom chodziło oto że związkowcy byli w tych biurach niemile widziani i zostali wyproszeni a oni mimo to niewyszli chyba za to ta kara.
Poprostu włądza rozmawia z tymi z którymi chce np.biznesmeni a z robolami niemają oczym gadać

autor: Antyliberał, data nadania: 2010-01-21 11:29:25, suma postów tego autora: 1302

Red25 i Stańczykowski

gdzie jesteście? haloooooo!!! Polska- Białoruś, Białorus=Polska. Mordują związowców i przesladują!

autor: Thor, data nadania: 2010-01-23 13:51:09, suma postów tego autora: 990

Dodaj komentarz