Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Śląska Rada Wojewódzka PPS ws. katastrofy smoleńskiej

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Niewiedziałem że na śląsku

Istnieje PPS?

autor: Antyliberał, data nadania: 2010-04-13 14:44:19, suma postów tego autora: 1302

Nie tyle ze istnieje co

w dodatku wykorzystuje te sama prawicowo-mainstreamowa retoryke odrzucenia wszelkich sporow i roznic, zastepujac je atmosfera "narodowej jednosci". Pytanie tylko po co zasiadac do merytorycznych rozmow skoro miedzy politykami nie ma byc roznic?

autor: jotte, data nadania: 2010-04-13 15:17:33, suma postów tego autora: 48

Zgroza.....na szczęście...

...proponowane politykom odrzucenie sporów nie obowiązuje jeszcze obywateli....i mam nadzieję, że również NIEKTÓRYCH członków PPS...bo jak już widać, nie wszystkich.....

autor: Xyan, data nadania: 2010-04-13 15:35:16, suma postów tego autora: 195

a ja mam nadzieje że jednak prawdziwi Polacy

będą chcieli utrzymać pojednanie a nie spory.
A lewicowe kanapowe ugrupowanka niech sie spierają jak zawsze, niech im to wyjdzie na zdrowie.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2010-04-13 15:47:42, suma postów tego autora: 2714

Heil DP

Jeden naród,jeden wódz po wsze czasy.Kto nie ultraski oszołom ten zdrajca narodu,kto myśli stanowi zagrożenie.

PPS od dawna od wywalenie Ikona idzie w srone neopiłsudczykowsko-sanacyjnej retoryki,przynajmniej spora część

autor: czerwony93, data nadania: 2010-04-13 16:19:29, suma postów tego autora: 2726

Antyliberał:-)

Myślę, że z PPS-em dokładnie tak jest nie tylko na Śląsku, ale w ogóle w całym kraju...;-)

autor: fancom, data nadania: 2010-04-13 16:34:51, suma postów tego autora: 1424

:-)

"a ja mam nadzieje że jednak prawdziwi Polacy
będą chcieli utrzymać pojednanie a nie spory"

Pojednanie między wyzyskiwaczami i wyzyskiwanymi? Między kamienicznikami i lokatorami, którzy aby opłacić czynsz muszą jeść korę z drzew? Zapomnij. A burżuje nigdy prawdziwymi Polakami nie byli i nie będą. Burżuazja jest z natury kosmopolityczna, a rodacy to dla niej tylko "zasoby siły roboczej", która ma siedzieć cicho i w imię "pojednania" i "patriotyzmu" robić na fortuny swoich oprawców.

Wrogów ludu żadna śmierć żadnego prezydenta nie uratuje przed sprawiedliwością, która zostanie wymierzona z ręki ludowych mas.

autor: fancom, data nadania: 2010-04-13 16:42:57, suma postów tego autora: 1424

czerwony

bardzo nerwwow reagujesz na wszelkei słowa krytyki, posuwasz sie aż do zarzucania mi neo-nazizmu??? Może zastanów sie kto tu jest oszołomem.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2010-04-13 17:26:13, suma postów tego autora: 2714

Fancom

PPS ma się podobno odrodzić a wspierać go maja młodzi socjaliści którzy podobno maja kase z fundacji i.m Róży Luksemburg.tak słyszałem przynajmniej ile w tym prawdy sami sie przekonamy za jakiś czas.

autor: Antyliberał, data nadania: 2010-04-13 17:30:59, suma postów tego autora: 1302

fancom

"Pojednanie między wyzyskiwaczami i wyzyskiwanymi? "

jeśli taki obraz rzeczywistości sobie malujesz to proszę bardzo, tylko sie nie dziw że normalni ludzie widzą to inaczej.


"A burżuje nigdy prawdziwymi Polakami nie byli i nie będą. Burżuazja jest z natury kosmopolityczna"

Rety, burżuazja kosmopolitczna, robotnicy też nie zwracają uwagi na nację, a na klase robotniczą, to kto zostaje do grania roli nacjonalistów i patriotów? Zasiłkowcy i emeryci? Młodzież szkolna?

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2010-04-13 18:13:15, suma postów tego autora: 2714

a ja nie widzę

nic złego w tym oświadczeniu, które wychodzi na przeciw społecznym oczekiwaniom, a nie w kosmos.
Zresztą ja tego tak nie interpretuję. Sekta, bo sekta, ale w tym momencie przyzwoita.
A co z oświadczeniem NL, PD, Racji?
Zaczęło mnie to interesować, jak każde ugrupowanko nad tym tematem się prześlizgnie.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-04-13 19:26:41, suma postów tego autora: 6205

najlepsze oświadczenie z dotychczasowych

"ofiary tej tragicznej podróży nie zdążyły pożegnać się z najbliższymi co czyni ten fakt dramatyczniejszym również dla rodzin i bliskich tragicznie zmarłych"

autor: bolo, data nadania: 2010-04-14 22:54:16, suma postów tego autora: 4522

RACJA

"10 kwietnia 2010 roku, 70 lat po zbrodni w Katyniu, doszło pod Smoleńskiem do katastrofy polskiego samolotu z państwową delegacją na pokładzie, która miała wziąć udział w obchodach tej tragicznej rocznicy. Zginął Prezydent, jego małżonka, osoby pełniące konstytucyjne funkcje państwowe, wojskowi, kombatanci, duchowni, posłowie wszystkich klubów parlamentarnych. Rodzinom Ofiar składamy najgłębsze wyrazy współczucia i żalu z powodu utraty bliskich. Z koleżankami i kolegami z lewicy łączymy się w bólu po śmierci posłów Izabeli Jarugi-Nowackiej, Jolanty Szymanek-Deresz i Jerzego Szmajdzińskiego."

autor: tomzek, data nadania: 2010-04-15 14:02:49, suma postów tego autora: 152

Dodaj komentarz