Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Maria Skóra: Marsz Równości - marsz o prawo bytu

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

:-)

"Tegoroczny Marsz Równości we Wrocławiu był udaną imprezą" I już się chce śmiać... albo szukać wyjaśnienia co oznacza - udana 100 osobowa impreza, w kraju, w którym wedle twierdzeń tych aktywistów, co 10 osoba jest osobą homoseksualną ;-)
A może udana to to, że udało sie przemielić sporo pieniędzy? Ile dostaliście na plakaty, bardzo ważne konferencje, jakieś broszury "uświadamiające", stronę internetową, flagi, bannery... No ile? 5? 10? czy 20 000 zł?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-10-01 12:53:24, suma postów tego autora: 6205

sierp

Jest wiele organizacji, które naprawdę potrafią mielić kasę podatnika, co więcej, o historycznie i politycznie podejrzanym rodowodzie. Np. taka Ordynacja, czy inne SLD, kojarzysz, co? Wrzuć na luz.

autor: rote_fahne, data nadania: 2010-10-01 20:09:30, suma postów tego autora: 1805

Każdy człowiek powinien byc szanowany.

Także każdy ten, który uczstniczył czy tylko był zwolennikiem Marszu Wówności. Nie mam co do tego żdnej wątpliwości. Nie oznacza to jednak zgody na to, żeby Marsz Róności był sztandarem lewicowości, bo powinny nim byc bytowe i oświatowo - kulturalne interesy ludzi pracy a przede wszystkim ich udział w zarządzaniu tym wszystkim, co naze.

autor: steff, data nadania: 2010-10-01 21:35:35, suma postów tego autora: 6626

Steff popieram

sam bym tego lepiej nie ujął :-)

autor: Postsocjalista, data nadania: 2010-10-02 00:00:18, suma postów tego autora: 1953

steff

a został tak tutaj przedstawiony?

autor: nikyty, data nadania: 2010-10-02 00:11:25, suma postów tego autora: 3572

nikyty

No nie został tu tak przedstawiony. Ale sam fakt, że o jakiś 100 paradnikach jest już drugi tekst na portalu z nazwy lewicowym, a o kilku tysiącach ludzi, którzy Chrystuska królem Polski chcieli uczynić, nie było żadnego, jest chyba znaczący? Ktoś sugeruje więc, że w przeciwieństwie do tamtych oszołomów, paradowanie i wymachiwanie tęczową flagą ma coś z lewicą wspólnego, mimo że to też oszołomstwo.

Rzeczywistość zaś jest taka, że skoro w blisko 700 000 mieście paraduje sobie 100 osób, to nikt więcej tą paradą nie jest zainteresowany poza samymi paradnikami.
I krzyżyk m na drogę. Smoleński czy maltański do wyboru.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-10-02 17:58:33, suma postów tego autora: 6205

sierp i młot

nie mogę się wypowiadać w imieniu ludzi którzy zarządzają tym portalem, wszystko poniżej jest tylko moim prywatnym zdaniem

po pierwsze gdyby zamiast tego niusa było tutaj o tysiącach ludzi owładniętych religijną paranoją ci sami ludzie którzy krytykują pisanie o LGBT wyjechaliby z argumentem o tematach zastępczych

po drugie gdyby liczebność udziałowców była podstawowym kryterium czy zapodać jakiś temat czy nie, to na tym portalu byłoby ale niestety pusto

po trzecie wśród niusów z rozwiniętym tematem pod tytułem, czyli tych najczęściej czytanych i "eksponowanych" jest tylko jedna krótka informacja o samym fakcie że marsz się odbył (ten nius za chwilę będzie zredukowany już tylko do tytułu) i jedna relacja uczestniczki - na 35 artykułów więc proszę być raczej ostrożnym z używaniem argumentu o nadmiernym koncentrowaniu się lewicy na tęczy

po czwarte, paradowanie i wymachiwanie tęczową flagą, chociaż ujmujesz to pejoratywnie ma wspólnego z lewicą o tyle o ile lewica ma coś wspólnego z równością i sprawiedliwością

autor: nikyty, data nadania: 2010-10-02 21:03:05, suma postów tego autora: 3572

nikyty

Może i ktoś by tak mówił, ale nie ja. Tematy związane z religią to mój żywioł, a nie tematy zastępcze ;-). Uwielbiam rozmowy z ludźmi wierzącymi w żelaznego wilka. Lubie dyskusje, w których nie można mnie zagiąć. Lubie po prostu łatwiznę:-)
A tak poważnie to jestem tym po prostu zafascynowany. Ciągle nie mogę uwierzyć, ze to się naprawdę dzieje tuż obok mnie w XXI wieku. Ciągle próbuję zrozumieć tę tak powszechną psychiczną chorobę. I do tej pory mi się nie udało. Ale nadal szukam lekarstwa ;-) Coś w końcu wynajdę.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-10-02 21:35:27, suma postów tego autora: 6205

Pilne Pomóżmy Ewie i Gosi spełnić marzenie - ślub w powietrzu

Na początku września skandynawskie linie lotnicze SAS ogłosiły konkurs na najsympatyczniejszą parę jednopłciową. Konkurs ma formę głosowania online, które będzie trwało do 10 pazdziernika (JUŻ TYLKO). W grudniu zwycięska para wezmie ślub na pokładzie samolotu lecącego ze Sztokholmu do Nowego Yorku i odbędzie luksusową podróż poślubną po Stanach Zjednoczonych. W konkursie biorą udział liczne pary z Polski. Od trzech tygodni niemal nieprzerwanie pierwsze miejsce zajmowała polska para, Ewa i Gosia.
Żeby wygrały potrzeba nowych głosów.
Potrzeba TWOJEGO głosu.
Aby zagłosować na Ewę i Gosię, wystarczy wejść na ich profil na stronie SAS:
http://love.flysas.net/?ui=123
i "oderwać" wirtualny bilet.
Odwiedz także profil na Facebooku:
http://www.facebook.com/gosiaiewa
Głosować można codziennie równolegle na dowolną ilość par.
Prześlij proszę tę wiadomość do kolejnych osób, tylko w ten sposób jeśli i Ty zaangażujesz się maksymalnie jesteśmy w stanie razem dotrzeć z Gosią i Ewą na pierwsze miejsce.

autor: minusmnn, data nadania: 2010-10-06 18:28:12, suma postów tego autora: 1

minusmnn

A dlaczego ma mi zależeć żeby po USA jeździły sobie Ewa i Gosia a nie Hans z Helmutem? Nie znam ich przecież.
Jak przeczytałem "pomóżcie" to w pierwszej chwili pomyślałem, że może czyjeś dziecko na raka jest chore i jakaś droga operacja jest potrzebna, a tu dowiaduje się, że ktoś chce się po prostu za darmochę pobyczyć w USA na plażach i w hotelach. No ok, ale co mnie to obchodzi?
Ja stawiam na Helmuta i Hansa.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-10-07 02:18:51, suma postów tego autora: 6205

Dodaj komentarz