Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Indie: Podwyżka o 25 groszy dopiero za rok

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

25 groszy

Ale netto czy brutto :)

autor: Bury, data nadania: 2010-11-28 11:05:25, suma postów tego autora: 5751

Czy to nie skadal,

że za takie potworne złodziejstwo nie idą do więzienia? A pewnie idą za zabranie komuś kruszyny chleba. Jak to nazwać? Kapitalistycznym rajem?

autor: steff, data nadania: 2010-11-28 14:27:27, suma postów tego autora: 6626

Dobry przykład tego dlaczego lewica jest mało wiarygodna

Autor zapomniał przeliczyć wartości wypłat wg siły nabywczej.

autor: west, data nadania: 2010-11-28 17:20:17, suma postów tego autora: 6710

west

za każdym razem wyskakujesz z brakiem wiedzy, no za każdym, to przecież niewiarygodne jest ilu rzeczy jedna osoba może nie wiedzieć a jeszcze pouczać w przeświadczeniu głoszenia prawdy....

gdybyś zainteresował się choć trochę tematem pod którym napisałeś komentarz, wiedziałbyś że płace wypłacane robotnikom w specjalnych strefach ekonomicznych od meksyku po filipiny nie wystarczą na pokrycie podstawowych potrzeb

autor: nikyty, data nadania: 2010-11-28 21:56:00, suma postów tego autora: 3572

Nikyty, czy ty skończyłeś już jakąś szkołę?Jakąkolwiek?

Wybacz bezpośredniość, nie chodzi mi tu bynajmniej o Twój zasób wiedzy, tylko o umiejętność czytania prostych tekstów ze zrozumieniem. Co jest dla Ciebie niejasne w moim poście albo z czym się nie zgadzasz?

autor: west, data nadania: 2010-11-28 22:13:21, suma postów tego autora: 6710

west

ja mogę całe analizy napisać o twoich postach, rozwodzić się nad twoim punktem widzenia i sposobem rozumowania, który z nich wynika, tylko po co?

lewica zdobyłaby na wiarygodności przez podanie siły nabywczej? ty sam siebie czytasz i rozumiesz to co piszesz?

przecinki też prawidłowo mają być postawione?

zawsze???

autor: nikyty, data nadania: 2010-11-28 23:23:23, suma postów tego autora: 3572

west

"Dobry przykład tego dlaczego lewica jest mało wiarygodna
Autor zapomniał przeliczyć wartości wypłat wg siły nabywczej".

To dlaczego tak bardzo przejmujesz sie publikacjami na lewicy?

autor: lewa, data nadania: 2010-11-29 09:38:24, suma postów tego autora: 85

A ja się z Westem zgodzę.

Gdy poczytam wyborczą, argumenty i tezy są postawione w sposób przekonujący niezależnie od poglądów (mówię nie o ich istocie, lecz formie), a tu często odnoszę wrażenie, jakby autorzy artykułów mieli wrażenie, iż wygłaszają oczywiste oczywistości i nie trzeba się starać o to, by kogokolwiek przekonać. Przecież na tym rola lewicowych publikacji powinna polegać - przekonywać, lub siać wątpliwości w tych nieświadomych pewnych zjawisk, a nie tylko utwierdzać w wierze samych siebie.
P.S. Posty Westa są często pouczające pod tym względem, jak również reakcja na nie.

autor: ad1981, data nadania: 2010-12-01 07:21:26, suma postów tego autora: 22

Dodaj komentarz