Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Poznań: Dość wyzysku kobiet!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

***

Idee słuszne (chociaż trochę zbyt wiele naiwnej wiary w demokrację parlamentarną), ale demonstracja była w wielu miejscach niedociągnięta:
1. Kamila Sapikowska, która przemawiała niemal przez cały czas, miała chore gardło. Co gorsza, co kilka zdań uwypuklała ten fakt ("Zaraz mi głos wysiądzie"),
2. Organizatorzy nie zatroszczyli się o jakiekolwiek nagłośnienie (a wystarczyłaby zwykła tuba), przez co osoby stojące kilkanaście metrów dalej już nic nie słyszały,
3. Brak transparentów to jednak, jak dla mnie, minus,
4. Uderzanie łyżeczkami itp. to może i dobry pomysł, ale hałas powstały w ten sposób nie jest specjalnie donośny,
5. Postulaty polityczne nie były wyartykułowane w wystarczająco jasny sposób,
6. W ogóle nie pojawiły się hasła, które mogliby skandować zebrani, więc wyglądało to raczej jak forma publicznego przemówienia Sapikowskiej do grupy osób.

autor: Piotr Kuligowski, data nadania: 2011-03-08 23:19:37, suma postów tego autora: 620

Rozumiem, że?

Na dzień chłopaka będzie "dość wyzysku mężczyzn"?

autor: socjalpatriota, data nadania: 2011-03-09 00:02:17, suma postów tego autora: 471

Ja nie w temacie

chciałem tylko przypomnieć, że 1 Maja jest Dzień Gniewu. Podaj dalej!
A redakcje proszę o umieszczenie tej informacji w dziale ogłoszeń.
Do zobaczenia na placu Zbawienia.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2011-03-09 12:25:46, suma postów tego autora: 6205

mnie interesuja zenskie koncowki

zawodow, moze przy okazji powstala jakas lista, jestem ciekaw co do kilku pozycji ?:)

autor: dyzma_, data nadania: 2011-03-09 15:34:30, suma postów tego autora: 2960

Dodaj komentarz