Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Impreza imieninowa prezydent miasta

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Czy w pikiecie weźmie udział mieszkaniec podwarszawskiego Wawra

Cud Mniemany?

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2011-07-22 10:56:29, suma postów tego autora: 6195

...

Kto zapłaci za catering na tej akcji?

autor: Marek, data nadania: 2011-07-22 11:27:02, suma postów tego autora: 1715

...

Jakim samochodem przyjadą działacze?

Czy będę dziennikarze GazWybu synowie i córki co tych co ojczyznę maja nie w Europie?

Czy będzie KryPol?

autor: Marek, data nadania: 2011-07-22 11:28:42, suma postów tego autora: 1715

jeżeli coś trudno wycenic

to dla neoliberałów to coś jest nic nie warte, SPEC powinno się oddać za darmo, to tylko obciążenie;-)

autor: Postsocjalista, data nadania: 2011-07-22 11:40:03, suma postów tego autora: 1953

...

Masowego buntu nie będzie bez organizacji, struktur i programu, które ma tylko PiS.

autor: Marek, data nadania: 2011-07-22 12:03:47, suma postów tego autora: 1715

PiS

zebrał już 120 tys. podpisów na rzecz referendum w sprawie drożyzny warszawskiej.
Ile zebrał SLD?
Ile zebrała Lewicowa Alternatywa?

autor: ABCD, data nadania: 2011-07-22 12:56:20, suma postów tego autora: 20871

@Marek

Jasne, potrzebne są organizacja, struktury i program. Tylko że na tym pisowskim do niczego nie dojdziemy. Mało nam jeszcze neoliberałów?

autor: Rusyn, data nadania: 2011-07-22 13:34:27, suma postów tego autora: 5

A

na jakim programie do czegoś dojdziemy?

autor: ABCD, data nadania: 2011-07-22 13:42:59, suma postów tego autora: 20871

....

Na lewicowym, zresztą na lewicowym portalu jakiej innej odpowiedzi Pan by się spodziewał? :) Kapitalizm czy to w wersji PiSu, czy PO, czy SLD nie rozwiąże problemów o których mówimy.
Dodam, że dla lewicy nie ma lepszego wyboru niż marksizm, który pozwala właściwie ocenić sytuację w jakiej jesteśmy i dokonać faktycznych systemowych zmian, a nie kosmetyki postulowanej przez socjaldemokratów.

autor: Rusyn, data nadania: 2011-07-22 14:05:17, suma postów tego autora: 5

...

Rusyn - zwiąZunio już nie wróci, czas na socjalizm XXI wieku reprezentowany przez PiS.

autor: Marek, data nadania: 2011-07-22 14:18:28, suma postów tego autora: 1715

Sumień

Mógł byś napisać w jakiej dzielnicy Ty mieszkasz ?

Słowniczek co trudniejszych terminów :

Pod Warszawskiego - znaczy elitarnego ( czyt.: cichego & spokojnego & pełnego zieleni & zamożnego )

autor: Cud2, data nadania: 2011-07-22 16:15:46, suma postów tego autora: 3207

Do redakcji w sparwie Sumienia

Dla czego puszczacie chamskie komentarze ad persona obrażające innych komentatorów ?

Co wnosi post sumienia narodu do dyskusji ?

autor: Cud2, data nadania: 2011-07-22 16:22:16, suma postów tego autora: 3207

A

gdzie są marksistowskie ruchy oraz dokonywane przez nie zmiany?

autor: ABCD, data nadania: 2011-07-22 20:00:56, suma postów tego autora: 20871

Nowolipki, Cudoku - mówi Ci to coś?

Furmanką obrócisz z Wawra w 3 godziny :)

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2011-07-22 21:23:57, suma postów tego autora: 6195

....

Herzliche Glückwünsche Frau Gronkiewicz-Waltz,
zu ihren Namenstag, aber ein schöner Name schützt leider nicht vor schlechter Politik.
Wer nicht in der Lage ist einfache Menschen vor Miethaien zu schützen sollte sich aus der Kommunalpolitik zurück ziehen.

autor: avisklave, data nadania: 2011-07-22 22:55:41, suma postów tego autora: 1

markety

Protesty pod marketami trwają:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9995224,_Supermarkety_robia_z_nas_polskich_Chinczykow_.html

autor: 1234, data nadania: 2011-07-23 11:53:26, suma postów tego autora: 873

Obłuda Sumienia

Sumień zacznę od tego, że :

Ukończyłem XXX Liceum Ogólnokształcące na ulicy. Wolności.

Ulica Wolności jest równoległą do ulicy Nowolipie gdzie mieszka Sumień. Ulica Wolności znajduje się na tyłach Episkopatu Polski. A dziewczynę z liceum miałem na Zamenhofa
( tyły Komendy Głównej Policji)
A więc znam okolice.

Sumień znany prawak & szydziciel z lewicy mieszka JAK NA DZISIEJSZE WARUNKI W MEGA WYPASIONE osiedle w samym centrum stolicy WZNIESIONE RĘKAMI SOCJALISTYCZNYCH PRZODOWNIKÓW PRACY.

Muranów na którym mieszka prawak Sumień to była dzielnica zasiedlona przez socjalistycznych przodowników pracy tj. na co drugim podwórku ( wielkim & przestronnym podwórku ) jest bezpłatne państwowe przedszkola, na co drugiej ulicy bezpłatna państwowa bibliotek, obok plac obrońców getta ( czytaj. bezpłatna wolna przestrzeń parkowa obecnie zabudowana Muzeum Żydów Polskich ) obok zamenchowa & komendy policji park z okrągłym stylowym placem & POMNIKIEM ŻOŁNIERZA RADZIEKIGO tak jest taki pomnik w wawie a sumień lżący lewice przynajmniej raz dziennie koło niego przechodzi, żeby sumieniowi nie było mało ma po drugiej stronie ulicy drugi park też bezpłatny z jeziorem & pelikanami a obok muzeum archeologiczne & żydów polskich na bankowym ( kiedyś było Lenina ale zlikwidowali & przerobili na Niepodległości) & taki burżuj ze stolicy pasożytujący NA WYSOKIEJ KLASY SOCJALISTYCZNYM MAJĄTKU ( parki & muzea ) śmie obrażać ludzi lewicy.

DZIWIE SIĘ REDAKCJI ŻE STAJE PO STRONIE WIELKOMIEJSKIEJ BURŻUAZJI.

TO MÓJ OSTATNI POST.

ps. życzę wszystkim orgazmu permanentnego przy 5 tysięcznym poście Sumienia

autor: Cud2, data nadania: 2011-07-22 23:18:56, suma postów tego autora: 3207

kolejny "ostatni" już post cudaka :-)

:-)

autor: tyvodar legocki, data nadania: 2011-07-23 15:21:06, suma postów tego autora: 849

Nie musicie mi dziękować. Miejmy nadzieję, że tym razem

Cmok Wawerski dotrzyma słowa i zniknie.

PS. Nie ul. Wolności tylko ul. Wolność jeśli już. Jestem ciekaw co zapamiętałeś z samej szkoły ...

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2011-07-23 14:11:05, suma postów tego autora: 6195

LOL

>& POMNIKIEM ŻOŁNIERZA RADZIEKIGO tak jest taki pomnik w wawie

cóż za argument, tak jakby widok pomnika nieznanego gwałciciela i okupanta radował czyjekolwiek oczy poza najbardziej lewą ekstremą. Tak jakby Talibom mówić że powinni sie radować z pomnika żołnierzy NATO w centrum Kabulu

No nic, miejmy nadzieje że cud nie chorągiewka i słowa dotrzyma

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2011-07-24 00:11:17, suma postów tego autora: 2714

Sumień

mimo wszystko podziękuję- Dziękuję :)

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2011-07-24 00:12:05, suma postów tego autora: 2714

A propos inkryminowanego pomnika - Cmok Wawerski dowodzi

swej nieznajomości Warszawy. Otóż jest to pomnik Żołnierza 1 Armii Wojska Polskiego i znajduje się na skwerze Ofiar Stalinizmu. To tyle odnośnie "lewicowego" bełkotu naszego Cmoka.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2011-07-24 12:24:07, suma postów tego autora: 6195

Członikin Opus Dei i była kandydatka Radia z Ryjem na prezydenta RP (1995)

pokazuje jakich rządów po katolach spodziewać się możemy. Czy będzie to PO, czy PIS, czy inna zaraza.

autor: szczupak, data nadania: 2011-07-24 12:56:53, suma postów tego autora: 3747

Errata: Członkini Opus Dei

Dodajmy jeszcze, że konsultująca się z Duchem Świętym, cokolwiek by to nie oznaczało.

autor: szczupak, data nadania: 2011-07-24 13:14:58, suma postów tego autora: 3747

Do

jakich absurdów prowadzi ideologiczna nienawiść?!
Kandydatura Gronkowca na prezydenta RP była ostro krytykowana przez Radio M, które też przyczyniło się do ostrego spadku notowań Gronkowca.
Dla porównania: kiedy Moczulski rozszyfrował skrót PZPR jako: Płatni Zdrajcy Pachołki Rosji, towarzysze z SLD jojczeli, że w Polsce szaleje faszyzm.
Ale swoim coraz mniej licznym fanom każą mówić o Radiu z Ryjem.

autor: ABCD, data nadania: 2011-07-25 11:55:55, suma postów tego autora: 20871

PT UBCD - chętnie zatem pokażę ci plakaty z tamtych wyborów

z wyszczerzoną Hienną i logo Radyja, wiszące masowo w kościelnych tablicach ogłoszeniowych. Rzeczywiście muszę przyznać - nienawiść zabiła twoje ostatnie szare komórki. Powoływanie się na "ałtorytet" TW SB "Lecha" czyli Moczulskiego, świadczy o tym najlepiej. Twój stan jest beznadziejny.

autor: szczupak, data nadania: 2011-07-25 16:15:05, suma postów tego autora: 3747

Ha! A więc będą dwa moje komentarze - inne słowa a sens ten sam

Bo moderator oczywiście spał, bo nawet do zarejestrowanych nie ma zaufania... Jakbyśmy nie wiem co mieli wypisywać. Tu kultura jest, nikt nie będzie wrzucał CHWDP.

autor: szczupak, data nadania: 2011-07-26 00:31:38, suma postów tego autora: 3747

szczupaku,

sprawdź sobie w wikipedii, ile Moczulski siedzial w więzieniu.
A Gronkowiec został wyeliminowany z wyścigu o prezydenturę przez Radio M. Może w Faktach i mitach tego nie zauważyli.

autor: ABCD, data nadania: 2011-07-26 08:18:27, suma postów tego autora: 20871

Moczulski?

Ten agent SB?

* Ciekawostka: ETPCz orzekł, że w przypadku procesu lustracyjnego Moczulskiego naruszono prawo do rzetelnego procesu.

autor: Pikos, data nadania: 2011-07-26 10:04:21, suma postów tego autora: 876

Zamiast Wikipedii, sprawdziłem Ministerstwo Prawdy (IPN)

które kolaborację Mocza potwierdziło w całej rozciągłości, przyznając tym samym rację Urbanowi, który ten fakt ujawnił już z 15 czy 18 lat temu. Michnik też długo siedział, co nie przeszkadza gnidom takim jak ty robić z niego niemalże współrządzącego z czerwonymi. Chodzi mi oczywiście o okres Peerelu, bo za okres ostatnich 20 lat Redaktor M. zasługuje tylko na gromy.
Zaś o poparciu Radyja dla HGW - jako alternatywy wobec Wałka - czytałem w czasach gdy Kotliński był jeszcze funkcjonariuszem kościoła, zresztą plakaty o których mówiłem, oglądałem własnymi oczami. Tak więc kolejne twoje nędzne kłamstwo wyszło na jaw. Jak długo jeszcze? Chcesz ścigać się z Kurskim? A może z Goebbelsem?

autor: szczupak, data nadania: 2011-07-26 10:07:10, suma postów tego autora: 3747

DobroPraco

Gdyby nie ci niby gwałcicieli i okupanci to po ciężkich lat pracy dla Rzeszy Niemcy przed komin by cię wypuścili.

Pozdrawiam

autor: Margo, data nadania: 2011-07-26 13:42:55, suma postów tego autora: 627

jak zwykle do rzeczy

czyli imieninowego eventu, wszystko to co powyżej ma wiele.
Pomulić zawsze jest dobrze. Temat znaczenia nie ma.
Chodzi o to by HGW mogła się pośmiać. A "lewicy" przy każdej okazji natkać bzdur do głowy

autor: peregrinus, data nadania: 2011-07-26 17:14:19, suma postów tego autora: 141

Margo

Mam dziwne przeczucie, że Pracodawca nie byłby przez komin wypuszczany, ale to on by wypuszczał. Ale może źle go oceniam.

autor: Pikos, data nadania: 2011-07-26 17:17:54, suma postów tego autora: 876

szczupaku,

Moczulski w przeciwieństwie do innego polityka na "M"- faktycznie siedział, a nie "siedział".
Dyskutować o jego faktycznym czy rzekomym współpracownictwie najmniejsze prawo ma Urban: agent SB od czasu nieukończonych studiów dziennikarskich.
A z HGW po prostu coś obsesyjnie mylisz. Przeciw jej, z początku popularnej, kandydaturze na prezydenta RP zdecydowanie wystąpiło Radio M, co ją utrupiło.

autor: ABCD, data nadania: 2011-07-27 12:46:30, suma postów tego autora: 20871

No cóż, możesz PT UBCD gadać co chcesz.

Fakty są takie jak je przedstawiłem. Poniekąd wyjaśnia to jednak nadreprezentację byłych komuchów i kapusiów wśród członków PIS. Niech im wyjdzie to na zdrowie. Więcej nie mam do napisania.

autor: szczupak, data nadania: 2011-07-27 23:36:22, suma postów tego autora: 3747

ABCD

Nie wiem, co o Moczulskim sądzi Urban, ale znam zdanie IPN i sądu, a jest ono takie, że facet współpracował z SB. Chyba nie twierdzisz, że IPN się myli? Przecież wiadomo, że SB nie fałszowała dokumentów.

autor: Pikos, data nadania: 2011-07-28 09:53:11, suma postów tego autora: 876

Jeżeli

współpracował, to opcja eseldowska powinna przecież wystawić mu pomnik.
A prawda historyczna jest mniej więcej taka. Moczulski, kierując się naiwną kalkulacją polityczną, utrzymywał w swoim czasie kontakty z SB. Nikt tego nie próbował przemilczeć. Fakt jego współpracy ujawnił Macierewicz.
Później, jako szef KPN, Moczulski był bohaterem. Po roku 1989, powiedział prawdę o PZPR i jej rządach w Polsce.
Za to właśnie przeczołgano go w pismach typu Nie.
Powstaje pytanie, czy lepiej popełnić kiedyś błąd i później być bohaterem, czy - jak dyspozycyjni ziewnikarze peereli (np. Daniel P., Zygmunt K., Krzysztof Teodor T. i wielu innych - przez całe życie być Misiem Kolabo?

autor: ABCD, data nadania: 2011-07-28 10:30:39, suma postów tego autora: 20871

ABCD

To dlaczego Moczulski nie przyznał się do współpracy tylko szedł w zaparte? Przypomina mi to trochę prezydenta Bolesława W. On też "utrzymywał kontakty z SB" i też nie chciał się do tego przyznać.

autor: Pikos, data nadania: 2011-07-28 13:08:39, suma postów tego autora: 876

Moczulskiego,

moim zdaniem, obciąża głównie udział w obaleniu rządu Olszówy.
Nie był on ideałem.
Ale jego błędy nie potwierdzają tezy wiecznych kolaborantów, że wszyscy są umoczeni. Bo tamci tylko kłamali i jeśli żyją, kłamią do dzisiaj.
A Moczulski jednak założył KPN.
Myślę, że Moczulski swoje kontakty z oficerami SB uważa - skądinąd naiwnie - za grę polityczną. Tak więc nie mógł zaakceptować kwalifikowania go jako informatora tych służb.

autor: ABCD, data nadania: 2011-07-28 13:52:31, suma postów tego autora: 20871

A jak

swoją służbę w imperium medialnym Urbana tłumaczy red. Zychowicz?

autor: bolo, data nadania: 2011-07-28 22:16:01, suma postów tego autora: 4522

ABCD

Wałęsie twój obóz zarzuca, że obalił Olszewskiego z obawy przed ujawnieniem swojej agenturalnej przeszłości. Może z Moczulskim było tak samo?

autor: Pikos, data nadania: 2011-07-28 23:39:27, suma postów tego autora: 876

...

Redaktor Zychowicz nie ma i nie miał nic wspólnego z Urbanem.

autor: Marek, data nadania: 2011-07-29 11:53:14, suma postów tego autora: 1715

red. Zychowicz

nie pisywał u Urbana, ale w "Dziś" u rakowskiego, m.in. o "fenomenie Cimoszewicza" oraz SLDowskim "Forum Klubowym" obok takich tuzów lewicy jak Oleksy czy Kwaśniewski.

autor: Cisza_, data nadania: 2011-07-29 12:37:11, suma postów tego autora: 2083

Cisza,

w tygodniku Nie z ludzie kojarzonych obecnie lub kiedyś z radykalną lewicą - to chyba publikowałeś tylko ty?

autor: ABCD, data nadania: 2011-07-29 16:07:07, suma postów tego autora: 20871

Do

niedawna probowano tu (wprawdzie niezbyt udatnie) przeciwstawiać mi jakieś racje rzeczowe.
Teraz tylko ta sama glenda, która niczego nie wnosi. Mogę przecież być smokiem zionącym ogniem, a zarazem mieć rację w swoich spostrzeżeniach, sądach i wnioskach. Rację tę mimowolnie potwierdzają ci, ktorzy próbują zwalczać ją glendzeniem od czapy.

autor: ABCD, data nadania: 2011-07-29 19:59:35, suma postów tego autora: 20871

Cisza

Nie wiesz przypadkiem jaka spółka wydawała "Dziś"?

autor: bolo, data nadania: 2011-07-29 22:41:29, suma postów tego autora: 4522

Dodaj komentarz