Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Spotkanie na UW o "Młodych 2011"

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Młodzi 2011 vs Monsando

Jeden z członków mojej rodziny pracował w specjalistycznym gospodarstwie nasienniczym. Praca była prosta jak drut ( no może nie dla Sumienia Narodów ) tj. specjalne wyselekcjonowane ( rasowe ) nasiona były wysiewane & zbierane aby zebrany materiał genetyczny na skutek upływu czasu nie degenerował się.

Pracę tę wykonywały tj. rozsadzały & wysiewały w 100 % starsze Panie zatrudnione na pełny etat ( po mimo że praca była stricte sezonowa - w zimie nic się nie wysiewa info dla Getzz )

Firmę przejęła globalna korporacja Monsando & pierwszą rzeczą jaką zrobiła było posłanie starszych Pań na zieloną trawkę a zamiast Nich ....

... weszła we współpracę z SGGW ( Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego . W ramach tej współpracy zaoferowała studentom SGGW BEZPŁATNE !!! praktyki w tym że gospodarstwie tj. to co przedtem wykonywały starsze Panie na umowę o pracę teraz robili za free Młodzi 2011.

Mój kuzyn jako dyplomowany genetyk na początku był ZA !!!
( w ogóle jest fanem neo liberalizmu & Palikota )

Do póki nie okazało się, że dla pracujących za free studentów SGGW jest solą w oku tj. Jego stanowisko pracy jest potencjalnie Ich stanowiskiem. W związku z czym został podkablowany że śpi w pracy ( co robił nagminnie bo wstawał o 4 rano aby dojechać do pracy. Został zwolniony z pracy a na jego miejsce został przyjęty ...

... na darmową praktykę doktorant z SGGW.

jako że od niedawna pracuje jako pracownik techniczny na uczelni wyższej to mogę autorytatywnie powiedzieć (napisać)że :

Młodzi 2011 są bardziej liberalni od redaktora Gadmoskiego z GW.



autor: Cud2, data nadania: 2011-11-04 11:05:41, suma postów tego autora: 3207

Dodaj komentarz