Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Miasteczko namiotowe Occupy London usunięte przez policję

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

A co by się stało, gdyby protestujący Anglicy zaczęli strzelać,

jak protestujący Syryjczycy. Czy premier wraz z królową ustąpiłby, czego wymaga od Asada?

autor: steff, data nadania: 2012-02-28 12:55:33, suma postów tego autora: 6626

steff

Słusznie, ale ja bym dodał, że "protestujący" poza strzelaniem do żołnierzy i zupełnie przypadkowych osób powinni brać pieniążki od jakiegoś wielkiego obcego mocarstwa oraz być szkoleni za granicą. Tak się ma rzecz w Syrii i tak się miała w Libii. Przy okazji...Co z tą demokracją w Libii o którą walczyli komandosi SAS i samoloty NATO? Były jakieś wybory, działają rządy państwa prawa, jest zapewnione minimum godnej egzystencji jak za Kadafiego? Czy też może głód, brud, tortury i "cywile" z al-kaidy, którzy obalili Kadafiego i teraz rozbijajac się terenówkami z CKM po niepokornych wioskach? Spece Al Jaziry kręca na półwyspie arabskim jakieś filmiki "z Libii" czy też ich stacje graficzne są w 100% zajęte i renderują teraz miasta Syrii? Co Pentagon rozkazał "opozycyjnej" Al Jazierze mającej monopol na "przecieki" z al-kaidy? Widziałem na Onecie Szyłkę (4X 23mm) obwieszoną portretami Asada prującą do czegoś - w domyśle demokratycznych cywilów. To chyba jasne, że cywilów morduje Asad :)). Tako rzecze TV dziająca z obszaru kraju podporządkowanego USA, rzut beretem od amerykańskiej bazy. Witajcie w Matriksie gdzie niedomokratycznie namianowani goldmanowo-sachsowi władcy Włoch i Grecji współuczestniczą w ogólnym zafrasowania brakiem demokracji tam gdzie jeszcze nie dotarły ich macki.

autor: Panek, data nadania: 2012-03-01 15:03:11, suma postów tego autora: 896

tyle że w UK

mogą sobie protestować i nikt ich nie bije, nie przegania, nie zabrania protestować, nie strzela pierwszy. Nawet jak na ponad 4 miesiące zaśmieca swoją obecnością centrum miasta.
To i oni nie strzelają. Straszna rzecz, ta demokracja, nie? ludzie mogą krzyczeć co chcą i nikt im nie wpakuje kulki.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2012-03-01 18:22:16, suma postów tego autora: 2714

serio, pracobiorca

zebys ty mogl czasem sam na siebie spojrzec z boku i zobaczyc kim ty jestes

autor: magenta, data nadania: 2012-03-02 08:44:35, suma postów tego autora: 102

kiedyś patrzyłem jak w przymierzalni były dwa lustra

nie powiem, z profilu jestem nawet przystojny :)

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2012-03-02 10:18:31, suma postów tego autora: 2714

Dobrodzieju

Policja w Londynie zastrzeliła emigranta z Brazylii bo zaczął uciekać na ich widok. Dla pewności. W głowę. Takie byle co.

To teraz wysil swój wielki rozum dobrodzieju i wyjaśnij co by zrobiła brytyjska policja, gdyby demonstranci zachowali się tak jak w Libii, tzn. walili do niej z działek i możdzierzy a na niebie wspierały ich chińskie i rosyjskie samoloty. Oczywiście protestujący "cywile" podpisali z Rosją i Chinami traktaty: na temat eksportu bogactw naturalnych Brytanii i drugi na temat Banku Centralnego, który od tej pory podlaga Chinom, a z kolei rezerwy "reżimu" podlegną konfikacie i zasilą budrzet Rosji.

Ja myślę, że by jednak brytolskie policjanty i trepy strzelały. :) Każde państwo tak postąpi, więc nie świruj i nie porównuj pikiety ze sponsorowanymi z zagranicy szwadronami śmierci, bo tylko z siebie robisz głupka.

autor: Panek, data nadania: 2012-03-08 02:05:40, suma postów tego autora: 896

Dodaj komentarz