Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Mural z kamienicznikiem

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Dobra akcja :)

Gdzie dokładnie mogę podziwiać pana M. ?

autor: CHErwona Wolność, data nadania: 2012-03-05 12:23:47, suma postów tego autora: 387

mural

przy ul.Widok, od strony Kruczej

autor: Cisza_, data nadania: 2012-03-05 14:18:08, suma postów tego autora: 2083

A nie puści Mossakowski autorów z torbami?

Co?

autor: west, data nadania: 2012-03-05 15:04:34, suma postów tego autora: 6710

Brawo

dla autorów!

autor: Gosia, data nadania: 2012-03-05 16:20:13, suma postów tego autora: 168

jak juz polska uwolni sie od obecnej mafii

to mossakowski bedzie jedna z pierwszych ofiar odzyskania wolnosci a jego tragedia bedzia rownie wielka czy ktos bedzie mu wtedy wspolczul ??

autor: Feniks, data nadania: 2012-03-05 20:08:37, suma postów tego autora: 274

.

Na portalu CIA kto pisze, że mossakowski to tylko marionetka i gość na dodatek stosunkowo mało rozgarnięty. Za wszystkim natomiast stoi warszawski ratusz (czyli banda walcowej). Wcale bym się nie zdziwił, gdyby tak było w rzeczywistości.

autor: Bury, data nadania: 2012-03-05 20:55:43, suma postów tego autora: 5751

Bury

To bardzo prawdopodobne, dlatego że przy okazji Mossakowskiego pojawia się wiele znaków zapytania. Skąd pojawił się ten człowiek z tak wielkimi pieniędzmi? Widziałem te jego antykwariaty, na których rzekomo się dorobił i nie były to wcale luksusowe sklepy z białymi krukami dla bogaczy. Jak nagle znalazł dane osób starających się o zwrot budynków, skoro są one chronione przez ustawę o ochronie danych osobowych? W jaki sposób tak szybko zaczął załatwiać sprawy w zajmującym się budynkami biurze gospodarowania nieruchomościami? Dlaczego w Biurze był obsługiwany poza kolejnością, osobno, podczas gdy wszyscy muszą załatwiać swoje sprawy za pośrednictwem biura obsługi klienta? Dlaczego miasto nie walczy z Mossakowskim o podział budynku, którego jest współwłaścicielem i twierdzi, że przestał on być częścią zasobu komunalnego? Moim zdaniem bardzo prawdopodobne jest, że w kierownictwie BGN, czy nawet ratuszu, są ludzie mający swoją działkę i to niemałą, w tym procederze.

autor: Cisza_, data nadania: 2012-03-06 08:24:34, suma postów tego autora: 2083

ZBIOROWY OSTRACYZM I PLUCIE?

na fb Grzegorz Janiczak pisze: "właśnie sobie uświadomiłem, ze ja tego c*uja codzienni obsługiwałem pracujac w Francuska Trzydzieści, pie**olony oszust i morderca codziennie popija tam sobie flat white i objada ciastami w przerwie miedzy oszukiwaniem ludzi"

"kilka razy dziennie bywa na francuskiej 30 wiec można jakaś akcje grupowego plucia w twarz Mossakowskiemu zorganizować"

ja Karol el Kashif piszę się na to zbiorowe plucie. zapytam się ludzi z Komitetu Obrony Lokatorów czy są zainteresowani... :) ZBIOROWY OSTRACYZM TO CHYBA JEDYNE WYJŚCIE JEŚLI W POLSCE MORDERCY MOGĄ BYĆ BEZKARNY.

i należałoby mu odśpiewać: "a my tak łatwopalni", http://www.youtube.com/watch?v=8iH_wW5j82o

kto się pisze? :) kto zna ludzi od tego muralu?

autor: charlik, data nadania: 2012-03-15 23:29:42, suma postów tego autora: 1

Pochwalam inicjatywę pokazywania publicznie takich kanalii...

... na forum publicznym. To, czy on jest czyjąś marionetką, czy też nie, jest mało ważne. Ważne jest to, że jest to po prostu kanalia, on i jeszcze paru innych. Dobrze byłoby rozpowszechnić odeę takich murali jeszcze w innych miastach.

Nota bene: Ogromnym świństwem było w ogóle dopuszczenie do restytucji kamienicznictwa w Polsce. To pierwsze, co powinno raz na zawsze zniknąć z gospodarczej mapy kraju.

autor: ANTAL, data nadania: 2013-02-27 14:01:09, suma postów tego autora: 140

Dodaj komentarz