Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

François Hollande w Polsce

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Palikot

Na marginesie warto dodać, że Hollande kompletnie zignorował Palikota, który usilnie zabiegał o spotkanie.

autor: Kautsky, data nadania: 2012-03-09 23:30:46, suma postów tego autora: 420

Na serio Miller się zareagował bez oburzenia na propozycję Hollanda.

Przecież Leszek M. to zwolennik blairowskiej trzeciej drogi. Bez wątpienia Miller uważa, że to szwindel Hollanda i żadnych 75% od dochodów najbogatszych we Francji nie będzie. Podobnie rzecz ma się z renegocjacją paktu fiskalnego.

autor: Samael, data nadania: 2012-03-10 10:36:18, suma postów tego autora: 103

Bez "się"

.

autor: Samael, data nadania: 2012-03-10 13:52:27, suma postów tego autora: 103

Odpowiedz dla krytyków SLD

"Palikot stracil 40 ludzi w Okregu kaliskim. Poszli do SLD"

http://wyborcza.pl/1,75478,11316386,Palikot_stracil_40_ludzi_w_okregu_kaliskim__Poszli.html

autor: Krzysztof Mróź, data nadania: 2012-03-10 16:07:06, suma postów tego autora: 569

Niech on się

lepiej z takimi jak Michnik i Kwaśniewski nie spotyka...

autor: Intellector, data nadania: 2012-03-10 16:53:44, suma postów tego autora: 234

spotkał się z tymi, co się z nim chcieli spotykać, i co wielkiego?

kandydat na premiera to nie premier. Tusk postąpił jak uważał za stosowne.

Przy okazji daję pod rozwagę to, co już napisałam pod innymi wiadomościami:

Ja mam szacunek dla naszego Tuska, ponieważ przez wiele godzin rozmawiał on z ludźmi, gdy wynikł problem a ACTA.
Widzę jednak inne niebezpieczeństwo wolności dla wolności internetu:

WYOBRAŹMY SOBIE, ŻE JEST ON W PRYWATNYCH RĘKACH -

ON JEST W PRYWATNYCH RĘKACH I NIE MUSIMY SOBIE TEGO

WYOBRAŻAĆ, ALE NIE WPADAJMY W POPŁOCH I SOBIE TYLKO TO

WYOBRAŹMY!

- I PRYWATNY WŁAŚCICIEL PO PROSTU INTERNET

L I K W I D U J E!

Wolno mu. Jest jego i może on z tym robić, co zechce. Kto ma mu tego zabronić? Mamy kapitalizm i święte prawo własności.

Jak to więc w praktyce będzie wyglądać, że będziemy mieli wolność internetu, ale bez samego internetu?!?

autor: nana, data nadania: 2012-03-11 10:42:59, suma postów tego autora: 4653

Nana

Hollande do kandydat na prezydenta, nie premiera. Na dodatek niemal pewny. A Tusk zrobił nie "jak uważa", lecz jak uważa kanclerka Merkel, dając do ręki swoim przeciwnikom dowód, że Polska nie prowadzi samodzielnej polityki zagranicznej. Nie wiem na co liczy merkel. Miałem o niej lepsze zdanie, ale czy jej się wydaje, że tym głupim bojkotem wpłynie na wyniki wyborów we Francji? Cóż za wierność Sarkozy'emu! Może Angela liczy, że Nicolas rzuci dla niej Carlę? Wracając do dyktowanej ostatnio z Berlina polityki zagranicznej Polski: podejrzewam, że Polska zawetowała Pakiet Klimatyczny, wcale nie wyłącznie z własnej inicjatywy, lecz na zlecenie z Berlina. Niemcy pod naciskiem opinii społecznej zamkną elektrownie atomowe, ale ich gospodarka potrzebuje energii, ktorej póki co nie zapewnią źródła odnawialne. Nadal produkują energię z węgla i to nawet brunatnego. W ich interesie było więc zablokowanie Pakietu Klimatycznego. Im samym nie wypadało wkładać kija w szprychy UE i znacznie wygodniej było dać zlecenie bratniej Polsce.

autor: V.C., data nadania: 2012-03-11 11:56:17, suma postów tego autora: 1123

Bojkot

Faktycznie mozna odniesc wrazenie, ze Tuska przylacza sie do bojkotu Merkel. Zenada.

autor: natalia, data nadania: 2012-03-12 14:27:42, suma postów tego autora: 9

Dodaj komentarz