Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Międzynarodowy Dzień Dziecka Afrykańskiego

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Nie tylko Afryka

Nie tylko w kontekście Afryki lewica powinna przypominać opinii publicznej, że kapitaliści mają ręce unurzane w krwi bardziej niż naziści.

autor: mlm, data nadania: 2012-06-17 00:10:45, suma postów tego autora: 4284

Ino patrzeć jak wprowadzą Dzień głodującego Polskiego Dzieciaka!

Tak jakoś zauważyłem.
Przecież samo rzuca się to w oczy, gdy idąc obok szkoły widzę żebrzące polskie dzieci.

autor: dzeus, data nadania: 2012-06-17 12:37:01, suma postów tego autora: 1046

dzeus

Bo, jak sądzę, Ty jeszcze Afryki nie widziałeś. I to bez jakieś złośliwości piszę. Bo to po prostu Afrykę zobaczyć i umrzeć- sobie można w łeb strzelić. I właśnie na podstawie Twojego komentarza wnioskuję, że Twoja reakcja była by podobna do mojej i że nie jest, bo nie widziałeś.

A news jest strasznie krzywy, ale mi się nie chce komentować.

autor: yona, data nadania: 2012-06-17 16:11:00, suma postów tego autora: 1517

Penie byś się zdziwił?

Bo świata widziałem kawał.
I nigdzie nie widziałem, by społeczeństwo tak bez szemrania niszczyło soją podstawę ekonomiczną, jak to ma miejsce w Polsce.
Nie widziałem też na świecie lewicy by w czymś takim brała udział, albo wręcz wspierała czerwonych kapitalistów, jak to od lat czyni $ld.

Co do biedy to radzę poczytać dzisiejsze newsy. Okazuje się ponad 3 miliony Polaków żyje duuuużo poniżej granicy ubóstwa. A blisko 40% naszych dzieci jest ostro niedożywionych.
Czy jeszcze coś mam ci kolego tłumaczyć/
Chyba wystarczy.
AAAA! gdybyś nie wierzył, to radzę wyjechać na wieś jakieś 200 km od warszawki.
Tam to, o czym mówię widać gołym okiem na ulicy.


autor: dzeus, data nadania: 2012-06-20 09:44:07, suma postów tego autora: 1046

dzeusie drogi

racz wybaczyć sugestie, że gdzieś nie byłeś i czegoś nie widziałeś kiedy z ciebie taki światowiec.

Nie widziałeś zapewne jedynie Warszawy skoro sądzisz, że trzeba się od niej oddalić 200 km, żeby biedę gołym okiem zobaczyć.
Nic nie szkodzi - niewiele straciłeś.

autor: yona, data nadania: 2012-06-20 18:28:19, suma postów tego autora: 1517

Dodaj komentarz