Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Przemysław Wielgosz: Pożyteczni idioci Trojki

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

+

Rzadko mnie coś zaskakuje ale teraz muszę to przyznać: nie przypuszczałem, że coś takiego Wielgosz napisze.

autor: Angka Leu, data nadania: 2013-03-15 23:22:57, suma postów tego autora: 3102

hmmm

nie wiem, co ma demokracja wspólnego z tolerowaniem łamania tzw. "praw człowieka" przez islamskich fanatyków w palestynie. jesli mamy być tolerancyjni uczciwie - nie potępiajmy też izraelskich rajdów na strefę gazy: wszak godzi to w zasadę poszanowania prawa każdego kraju do rządzenia się po swojemu.

autor: deadbastard, data nadania: 2013-03-16 01:31:14, suma postów tego autora: 500

Są czytelnicy,

którzy z góry wiedzieli, co tu będzie: "Do grona pożytecznych idiotów Trójki należy PiS..." itd.itp.
Notabene, nie ma demokracji poza państwem narodowym, a zatem nie ma też sensu zarzucać opozycji, że broni suwerenności tego ostatniego, a nie tej pierwszej (demokracja zawiera się w suwerennym państwie narodowym; państwo takie moze być wprawdzie niedemokratyczne - i wtedy trzeba je zdemokratyzować, czego potrzebuje szczegolnie Polska), ale poza nim są tylko..."fantazmaty").

autor: Porta Nigra, data nadania: 2013-03-16 16:20:09, suma postów tego autora: 1682

"Państwo narodowe"

Nie wiedziałem, PT PN że tak nienawidzisz I i II RP, a tak kochasz PRL.

autor: szczupak, data nadania: 2013-03-16 20:47:05, suma postów tego autora: 3747

***

"Notabene, nie ma demokracji poza państwem narodowym,"

bezedura

autor: nikyty, data nadania: 2013-03-17 02:08:36, suma postów tego autora: 3572

Dodaj komentarz