Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Protest przeciwko niszczeniu Pragi "Ogniem i Metrem"

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

TECHNICZNE TUMANY!

Ten stan rzeczy ma miejsce niemal na każdej budowie, w każdym zakładzie, i w każdym miejscu wymagającym wiedzy technicznej od kierownictwa tych przedsiębiorstw.

Tylko skąd oni mają się wziąć ?
Przecież nie z polskich politechnik, na których większość studentów ostatnich lat ma trudności z rozwiązaniem układu równań z dwoma niewiadomymi, lub wręcz z ułamkami.

Tak przynajmniej jasno wynika z badań jakie na polskich dziennych politechnikach przeprowadzono jakieś cztery lata temu.
A przecież dzisiaj jest tylko gorzej.

Moralność i etykę zawodową też ci studenci nabierają od swoich profesorów. A jaka jest ich etyka zawodowa i umiejętności najlepiej pokazuje katastrofa smoleńska.
Bardzo ładnie to odsłania poniższy film:
http://www.youtube.com/watch?v=5NWN6b01wBE




autor: dzeus, data nadania: 2013-03-25 10:00:49, suma postów tego autora: 1046

A co z 4 śpiącymi?

Po między cerkwią a dworcem wileńskim stał pomnik czerwono armistów czekających z bronią u nogi aż wykrwawi się Powstanie Warszawskie.

Byłem na spotkaniu konsultacyjnym z władzami Pragi tak, mniej więcej w wrzesień 2012 i tam padły postulaty nie tylko usunięcia na zawsze tego hańbiącego Bohaterską Stolicę Pomnika ale też (ja zabrałem głos !!!) usunięcia pomnika gen. Berlinga.

Prawdziwa dekomunizacja dopiero przed Nami !!!

autor: Cud2, data nadania: 2013-03-25 10:41:21, suma postów tego autora: 3207

Nie odwracajcie kota ogonem

Idzie na budowę metra i zobaczcie kto w kraju o 14% i stale rosnącym bezrobociu ma przy niej pracę.

Polscy robotnicy na pewno NIE !!!

autor: Cud2, data nadania: 2013-03-25 10:52:10, suma postów tego autora: 3207

dzeus

Przecież nie z polskich politechnik, na których większość studentów ostatnich lat ma trudności z rozwiązaniem układu równań z dwoma niewiadomymi, lub wręcz z ułamkami.
---------------------------------------------------

Szczupak ma 2 fakultety (ponoć?) a nawet podwójnie zlorzonego zdania nie potrafi sformułować

Ofiary ponowoczesnej edukacji.

autor: Cud2, data nadania: 2013-03-25 10:54:34, suma postów tego autora: 3207

Cudaku

Jak ty zabrałeś głos (!!!), to Berling może już liczyć godziny.

autor: bolo, data nadania: 2013-03-25 20:20:48, suma postów tego autora: 4522

wczoraj widziałem

Zygmunta Berlinga pomnik. Był ewidentnie wycykany.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2013-03-26 07:31:14, suma postów tego autora: 2743

cudzie

może nie potrafi, ale za to ty jak złoRZysz zdanie "to nie ma ch...ja we wsi".

autor: magenta, data nadania: 2013-03-27 09:49:04, suma postów tego autora: 102

Dodaj komentarz