Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Kaktus dla burmistrza Ursynowa

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Postawą burmistrza

jestem zaskoczony jak cholera. Aż trudno dać wiarę. Być może byłe członkostwo w SLD i Socjaldemokracji dało mu umiejętność maskowania swoich poglądów. Zapytam.

autor: Z.K. z OZB, data nadania: 2013-12-23 22:01:32, suma postów tego autora: 356

:)

"Boże nas chroń przed "społecznikami" dla których lans w mediach jest ważniejszy od skutecznej pomocy."

Odezwał się ten, co mnie parcia na szkło, hahaha!

Guział pokazał, że jest zwykłym, aroganckim bucem. Takim 200%-owym eSeLDuchem.

A "Dziennik Trybuna" opublikował z nim swojego czasu długą rozmowę. W tej gazecie do wywiadów zapraszają takie szuje, że czasem ją kupię i boję się otwierać :)

autor: fancom, data nadania: 2013-12-24 01:06:31, suma postów tego autora: 1424

Wizycie towarzyszyła kamera TVN.

Po prostu przechodził przypadkiem z tragarzami.

autor: Cud2, data nadania: 2013-12-24 10:55:10, suma postów tego autora: 3207

Żale planktonowej lewicy

Chce przypomnieć , że Piotr Guział odszedł z SLD kilka lat temu. Próby wykorzystania osoby Piotra Guziała, żeby przy okazji uderzyć w SLD świadczą o frustracji lewicowego planktonu politycznego.

Lewicowy plankton polityczny nie liczy się w Polsce. I bez SLD, nie wyjdzie z okresu niemowlęctwa.
Podam proste i – jak sądzę – zrozumiałe dla wszystkich przykłady.

Zacznę od Polskiej Partii Pracy i WZZ Solidarność 80 . Jeszcze nie tak dawno palili opony, a teraz PPP jest – razem z neoliberałami – w zdychającej Europy Plus (jeżeli oficjalnie odeszli z E+ lub zerwali współpracę to proszę o konkretną informację na tym forum. Tylko jasno i bez żonglerki słownej. Chętnie powiem przepraszam, miałem złe informacje).

Przypomnę, że Polska Partia Pracy nie miała w kolejnych wyborach więcej niż 1%. Jakoś świat pracy nie widział w niej swojego przedstawiciela pomimo, ze za jej plecami stal WZZ Solidarność 80.
Praktycznie byli niewidoczni w referendum przeciwko HGW. A tak się ostro zapowiadali. Mieli - między innymi - rozdać milion ulotek i gazet. I - w mojej ocenie - wielkie nic.

A drugi, najnowszy, przykład to Piotr Ikonowicz. W dwóch-trzech manifestacjach poparcia dla Piotra Ikonowicza uczestniczyło od 100 do 500 osób (w każdej. A w tym delegacje partii i organizacji społecznych. Z SLD uczestniczyli również przedstawiciele władz SLD i przedstawiciele młodzieżówki FMS.

W tym miejscu chciałem zapytać, a gdzie jest ten POKRZYWDZONY LUD którego broni Ikonowicz? Przecież powinno być – jeżeli nie kilkanaście – to przynajmniej kilka tysięcy demonstrantów. Tymczasem była WIELKA FIGA.

Osobiście uważam (jest to moje subiektywne odczucie), że Piotr Ikonowicz liczył, że Jego pójście do więzienia wywoła poruszenie społeczne i wielotysięczne manifestacje. I że będzie to poważną bazą dla nowej , lewicowej i rewolucyjnej partii.

Ponieważ była WIELKA FIGA to zapłacił grzywnę i wyszedł z aresztu. W mojej ocenie uznał , że nic z tego nie będzie i nie ma co tracić czasu na areszt.

Podsumowując – zachęcam lewicowy plankton, żeby przeprosił się z SLD i próbował wystartować z list SLD np. do rad miejskich. Powiem tak, jeżeli lewicowy plankton jest dobrze zorganizowany to startując nawet z dalszych miejsc jest w stanie wygrać. W wyborach samorządowych nie potrzeba tylu głosów co w innych wyborach. Zachęcam do przeproszenia się z SLD i nawiązaniem z SLD współpracy. Tylko szybko, bo jak pojawicie się przed samymi wyborami to nikt nie będzie Wami zainteresowany. Z okazji Nowego 2014 Roku serdeczne życzę nabrania rozsądku lewicowemu planktonowi politycznemu.

autor: Krzysztof Mróź, data nadania: 2013-12-24 14:34:41, suma postów tego autora: 569

Tak trzynać, Mróź!

Kto nie z 'Mieciem' - tego zmieciem!
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2013-12-24 23:36:28, suma postów tego autora: 5956

Krzysztof Mróź

Gdzieś Ty chłopie widział te 100 do 500 osób w obronie Ikonowicza? Przyjrzyj się jeszcze raz foto relacją z tych demonstracji. Na Krakowskim Przedmieściu było około 80 osób no może góra 100 wliczają w to przypadkowych gapiów i świrów którzy przyłączają się do każdej demonstracji tj. wczoraj Krzyż dzisiaj Ikonowicz. Pod więzieniem w miasteczku namiotowym było około 40 osób. Na słynne blokady eksmisji przychodzi od 10 do 15 DOKŁADNIE TYCH samych osób (jeszcze raz materiał fotograficzny tj. patrzysz i liczysz na palcach, liczydła nie potrzebujesz palce obu rąk wystarczą)

No i jeszcze te listy poparcia tj. jeden krajowym podpisany przez dawnych kumpli ze styropianu znanych z tego, że są zupełnie nikomu nie znani i wciąż myślą że podpisanie listu w obronie Ikonowicza to jakiś wielki akt heroizmu oraz list drugi internacjonalistyczny podpisany przez szereg działaczy szeroko rozumaniej lewicy o których nawet rodzinnych krajach nikt nie słyszał.

autor: Cud2, data nadania: 2013-12-25 11:06:15, suma postów tego autora: 3207

Mam pytanie

Ikonowicz to jeszcze działacz społeczny czy TVNowski celebryt?

Jaką mamy pewność, że w/w nagroda to nie zemsta wspierającego PO i HGW TWN na Guziale za referendum odwoławcze.

autor: Cud2, data nadania: 2013-12-25 16:03:53, suma postów tego autora: 3207

A tak zupełnie serio...

to proszę cię, Mróź, byś posiedział chociaż JEDEN dzień w pierdlu (ja siedziałam) i wtedy wypowiedz się o motywacjach Ikona. Albo jego demotywacjach lub innych tęsknotach...
Bo to stary człowiek jest, na dodatek sterany komuną i kapitalizmem.
Więc se daruj i się odtenteguj, ok?
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2013-12-25 19:33:19, suma postów tego autora: 5956

Mróź... nie daje mi to spokoju...

gdybyś ty siedział chociaż pół dnia to nie pier. doliłbyś jak wyżej... Się od Ikona odwal, ok? Albo odkibluj pół dnia, wtedy możesz go sekować... Zrozumiał?
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2013-12-25 20:36:08, suma postów tego autora: 5956

Hyjdla - sterany komuną i kapitalizmem.

Ale kto Ikonowicz? Sterany komuną? Za komuny ojciec Ikonowicza był korespondentem PAP m.in. na Hawajach (tam się właśnie Ikonowicz sterał komuną), Hiszpanii oraz Watykanie gdzie siostra Ikonowicza Magda G. poznała swojego pierwszego męża niemieckiego dziennikarza Mullera.

A co do Twojej odsiadki to za te brednie które tu wypisujesz to powinnaś dostać dożywocie z nikkty w jednej celi.

autor: Cud2, data nadania: 2013-12-26 07:30:34, suma postów tego autora: 3207

Cud2

Kompromitujesz się człowieku. Ikonowicz odpowiada za swojego ojca, siostrę a nawet szwagra? No i co takiego, że jego ojciec był korespondentem? A Hawaje pomyliły Ci się z Hawaną. Problemy ze wzrokiem czy z elementarną wiedzą? Nie pierwszy raz.

autor: V.C., data nadania: 2013-12-26 17:49:32, suma postów tego autora: 1123

V.C

Fakt pomyliłem Hawaje z Hawaną nomen omen ta sama długość geograficzna.

autor: Cud2, data nadania: 2013-12-26 17:57:44, suma postów tego autora: 3207

V.C

Kiedy Ikonowicz pił ekspreso w Rzymie mi ZOMO pałka odbijało nerki !!!!

autor: Cud2, data nadania: 2013-12-26 18:08:42, suma postów tego autora: 3207

Cud2

To tak samo jakby pomylić Labour Party z rządzącą w Korei Północnej Partią Pracy. I przestałbyś się już czepiać Ikona za jego siostrę. Z tego co słyszałem, ich wzajemne kontakty były przez ostatnie lata niemal zerowe.

autor: V.C., data nadania: 2013-12-26 18:10:43, suma postów tego autora: 1123

Cud2

Piotr Ikonowicz? Trzeba było zostać korespondentem. Z tego, co tu piszesz, to jesteś weteranem walk z komuną? A zawsze wydawało mi się, że jesteś młodszy ode mnie. Ale Twoje poświęcenie nie poszło na marne. Dzięki niemu możesz sobie iść na espresso do lokalu Magdy Gessler, a na forach wypisywać bez obawy wszystko, co ci do głowy przyjdzie.

autor: V.C., data nadania: 2013-12-26 18:19:26, suma postów tego autora: 1123

V.C

Z tego co słyszałem, ich wzajemne kontakty były przez ostatnie lata niemal zerowe.
----------------------------
Od kąd regularnie mijają się w TVN przed tymi zerami pojawiły się inne liczby pierwsze.

autor: Cud2, data nadania: 2013-12-26 18:21:53, suma postów tego autora: 3207

V.C

Wystarczy mi, że szwagier Ikonowicza nacią mnie jako Warszawiaka na 32 mln zł. Jak o tym myślę to kawa Geslerowej staje mi w gardle. Nie o taką Polskę walczyłem !!!

autor: Cud2, data nadania: 2013-12-26 18:26:15, suma postów tego autora: 3207

Cud2

Naprawdę nie obwiniałbym za to Ikona. Nie winisz za to władz stolicy? Nie walczyliście o kapitalizm? Właśnie tak wygląda naprawdę. A wam wtedy naiwnie kojarzył się gł. z pełnymi półkami w Pewexie. I powiadasz, że walczyliście o Polskę bez imigrantów i jakichkolwiek mniejszości?

autor: V.C., data nadania: 2013-12-26 18:39:38, suma postów tego autora: 1123

V.C.

Jak walczyłem z komuną to mi się nawet w najczarniejszych snach nie śniło, że ktokolwiek chciał by do PRLu emigrować a co do mniejszości seksualnych to nawet nie wiedziałem, że one istnieją a co dopiero myśleć o nadawaniu im jakiś przywilejów. Ja walczyłem o Wolną Polskę dla każdego a nie dla muzułmańskich emigrantów i związków partnerskich. Naszym hasłem było: Pracy&Chleba a nie równościowe przedszkole i gender w gimnazjum.

autor: Cud2, data nadania: 2013-12-26 18:48:12, suma postów tego autora: 3207

Cud2

Tak, bo Kościół katolicki, Solidarność i równie pruderyjne PZPR solidarnie chroniły was przed elementarną wiedzą nt. mniejszości. Prawo do jawnego istnienia nie jest żadnym przywilejem. Nawet sformalizowanie związków partnerskich nie jest przywilejem. Jest tylko sformalizowaniem rzeczywistości. Kraj, który ostatnio tak wychwalasz sprowadzał niewolniczą siłę roboczą z całej Europy. Chyba nie chcesz statusu niewolnika dla współczesnych imigrantów zarobkowych? Obwiniasz Ikonowicza za to, że dorastał w takiej, a nie innej rodzinie. To, że ktoś urodził się Wietnamczykiem, Erytrejczykiem czy Polakiem nie jest jego winą (ani zasługą), zrozum.

autor: V.C., data nadania: 2013-12-26 19:03:56, suma postów tego autora: 1123

Cud2

Muzułmanie, póki co, wcale się do Polski nie pchają. Czego mieliby tu szukać? I co takiego muzułmanie zawinili Tobie i innym Polakom? W Polsce jest, póki co, problem z brakiem miejsc w przedszkolach, a nie z tym o czym tu prawisz. Masz dzieci w wielu przedszkolnym? Gender w gimnazjum? Którym? To mają być problemy polskiego patrioty? Nie macie większych? Widoczni - podobnie jak inni - masz pracę, a przynajmniej masz chleb i dlatego szukasz sobie na siłę problemów zastępczych. Po co?

autor: V.C., data nadania: 2013-12-26 19:14:44, suma postów tego autora: 1123

V.C

To, że ktoś urodził się Wietnamczykiem,
-------------------------------------------------------
Skoro ktoś urodził się Wietnamczykiem to niech sprzedaje sajgonki w Sajgonie. Jak wytłumaczysz to, że w Polsce mieszka około 200 tyś Wietnamczyków a w Wietnamie prawie nie ma Polaków. Skoro Wietnam to takie CUD2owne miejsce to niech tam siedzą&żenią innym Wietnamczykom kurczaka w 5 smakach. Skoro jednak tego nie robią tylko walą drzwiami&oknami do Polski to jednak musi być coś w Polsce czego nie ma w Wietnamie. To coś to zaplecze cywilizacyjne. 2000 lat cywilizacji łacińskiej !!!! Gotyckie Katedry, infrastruktura, przyjazne przedsiębiorcom prawo, mili, sympatyczni, tolerancyjni i otwarci ludzie. Z emigrantami jest tak jak z wodą zawsze płynie z góry do dołu tj. z biedy emigruje się do dobrobytu a nie na odwrót.

autor: Cud2, data nadania: 2013-12-26 20:34:55, suma postów tego autora: 3207

V.C.

Muzułmanie, póki co, wcale się do Polski nie pchają. Czego mieliby tu szukać?
-----------------
Tego czego nie znaleźli na Lampeluzie, ogarniętej wojną Syrii, broczącym od ponad 10 lat Iraku, zamordystycznym Iranie, okupowanej Palestynie, stojącym na krawędzi wojny domowej Egipcie, wstrząsanej walkami plemiennymi Libii oraz rządzonym twardą ręką muzułmańskiego muły Kalifacie Mali, trawionej głodem Etiop i rozdartej wojną Erytrei. Mam wymieniać dalej?

autor: Cud2, data nadania: 2013-12-26 20:39:45, suma postów tego autora: 3207

V.C

W Polsce jest, póki co, problem z brakiem miejsc w przedszkolach
--------------
Nie wiem z jakiej zabitej wsi piszesz ale ja jestem mieszkańcem podwarszawskiej dzielnicy willowej. Na mojej ulicy jest dom zakonny z przedszkolem i przynajmniej 2 prywatne kluby malucha (klub malucha to takie przedszkole nie spełniające wyśrubowanych norm lokalowych). Tak się składa, że spodziewam się dziecka. Data porodu wyznaczona na 2 - 3 lutego 2014. Nie myślę jeszcze o przedszkolu, nie ten czasu ale u Nas w Stolicy prywatne przedszkola (kluby malucha) są na każdej ulicy.

autor: Cud2, data nadania: 2013-12-26 20:44:31, suma postów tego autora: 3207

V.C - co do tematów zastępczych

Nie każdy tak jak Ty wpadł w emfazę na wieś o ciepłej wodzie w kranie. Halo pobudka !!! XXI w ! Ciepła woda w kranie&prąd w gniazdku to standard !!!

autor: Cud2, data nadania: 2013-12-26 20:57:20, suma postów tego autora: 3207

Cud2

Rozumiem, że to są prawdziwe problemy podwarszawskich dzielnic willowych? Ani moi rodzice ani ja nie walczyliśmy, nie rozdawaliśmy bibuły i nie dorobiliśmy się willi. Nie mieszkam w przysłowiowej wiosce, ale w kamienicy/bloku w dwustutysięcznym mieście. I to jest na pewno bardziej reprezentatywne dla Polski miejsce niż podstołeczna willa. Skro masz przedszkole na każdym kroku, to jaki problem? Poślesz dziecko do sióstr i nie zostanie skażone. Jest też wiele gimnazjów i liceów katolickich, gdzie nie będzie narażone na gender. Niestety, może się natknąć na jakieś dziecko pochodzenia wietnamskiego. Spora część obywateli polskich tego pochodzenia jest katolikami. Jak widać przeszkadzają Ci nie tylko muzułmanie, ale też katolicy, jeśli mają tę wadę, że nie są rdzennymi Polakami.


autor: V.C., data nadania: 2013-12-26 22:40:44, suma postów tego autora: 1123

V.C

Rozumiem, że to są prawdziwe problemy podwarszawskich dzielnic willowych? Ani moi rodzice ani ja nie walczyliśmy, nie rozdawaliśmy bibuły i nie dorobiliśmy się willi
-----------------------------------------------------
Moi Rodzice ani Ja też nie dorobiliśmy się willi, w przeciwieństwie do ojca Ikonowicza nikt z Nas nie był w partii. Willi dorobił się mój Dziadek przed wojną. Przed wojną każdy kto uczciwie pracował, nie mylić z komunistycznym złodziejstwie, mógł mieć dom. Za to właśnie komusza swołocz tak nie nienawidzi II RP. "" willa """ w której mieszkam pochodzi z 1932 roku. Kiedy idol Ikonowicza Bierut dorwał się do władzy i zgodnie z komuszą doktryną permanentnego złodziejstwa zaczął rozkradać własność prywatną, dom w którym obecnie mieszkam został podzielony jak w zemście Fredry na pół ceglanym murem. Lokatorka drugiej połowy nie pokazywała się w domu przez ostatnie 15 lat bo była obłożnie chorą kobietą mieszkająca w zupełnie innym mieście. Stan ten uniemożliwiał wszelkie remonty przebudowy tj. co z tego że ociepliłem swoją stronę domu jak jej strona domu nie była nawet ogrzewana. Koszty sądowe odzyskania należnej mi połowy przerosły 2 krotnie koszty modernizacji tj. zburzenia dzielącego dom muru i przywróceniu do użyteczności nie zamieszkałej przez jakieś 20 lat połowy.

Dla tego właśnie tak bardzo nienawidzę Ikonowicza i jego lokatorskiej bandy. Dla mnie lokator który nie płaci rynkowego czynszu to zwykły złodziej a ludzie którzy go bronią to mafijna organizacja przestępcza.

Co do zakonnego przedszkola sióstr felicjanek na mojej ulicy to: szacowni ojcowie rodzin odwożący tam swoje pociechy przyjeżdżają furami za jakiś milion złotych a ich żony tanimi gówienkami za 500 - 600 tyś więc ceny są raczej zaporowe.

Zresztą bogaci widzą za co płaca. Mam znajomego który od końca lat 80 (1989) żyje z korepetycji z przedmiotów ścisłych: matematyka, chemia, fizyka. I autorytatywnie twierdzi, że w tej szkole jest najwyższy poziom nauczania tych przedmiotów w szkole. Wszystkie zadania z w/w przedmiotów są autorskimi działami nauczycieli tj. wszystkie zadania ze zbiorów zadań są już dawno rozwiązane w necie.

Na zakończenie dodam, że osobiście jestem tak bogaty, że jak kupuje piwo to tylko z promocji w supermarkecie bo jak mam kupić normalnie w sklepie to wolę wydać na pęzel do malowania kaloryferów.

Słyszałeś kiedyś o lokatorze, który zamiast piwa kupił by coś do remonty zajmowanego lokalu?

Ile ta cała Brzeska wydała na remont kamienicy w której zajmowała lokal? Bo z tego co wiem to żądania miała z kosmosu. No cóż socjalizm i roszczeniowość zawsze idzie w parze.

autor: Cud2, data nadania: 2013-12-27 14:08:21, suma postów tego autora: 3207

Cud2

Potrafisz czasem przekroczyć egoistyczną perspektywę wyłącznie swojej osoby i najbliższej rodziny?
A jednak ktoś z Twojej rodziny czegoś się dorobił i zawdzięczasz to jemu, nie sobie. Nam nie mogli odebrać połowy ani nawet ćwiartki willi, bo nikt takiej się nie dorobił, choć też wszyscy uczciwie pracowali (może właśnie dlatego?). Mój dziadek w czasie wojny i po niej narażał się znacznie bardziej od Ciebie. Dostał za to w latach bierutowskich kilkunastomiesięczny wyrok w kopalni-obozie pracy. Choć wiele lat przepracował w zakładach chemicznych przed wojną nie dorobił się wilii, a po wojnie jedynie małego mieszkania komunalnego w starej kamienicy.

autor: V.C., data nadania: 2013-12-27 23:57:01, suma postów tego autora: 1123

Cudakowi

się pomyliło. Nie ZOMO mu odbijało nerki, tylko szwagier Zenon spirytem odbijał wątrobe.

autor: Cisza_, data nadania: 2013-12-28 01:14:04, suma postów tego autora: 2083

V.C.

wg. francuskiego historyka Donalda Greera 69 % ofiar Rewolucji Francuskiej stanowili chłopi&robotnicy. W 1789 roku we Francji żyło ponad 400 tyś szlachty&arystokracji z czego zginęło tylko 1.158 osób (liczba oficjalnie skazanych na gilotyn wg. archiwów francuskich), 16.431 arystokratów zostało skazanych na roczne wyroki więzienia zamienione z braku miejsc w więzieniach na wygnanie. Z Rewolucji Francuskiej ocalała niemal cała szlachta&arystokracja.

Podobnie było z komuną. To właśnie tacy ludzie jak Twój Dziadek byli jej największymi ofiarami. Ludzie uczciwi są największym wrogiem każdego socjalizmu.

Gdyby nie 45 lat bolszewickiej dewastacji Polski Twoja Rodzina już dawno by się dorobiła domu na przedmieściu a tak na mieszkasz w małym komunalnym (od komuna) mieszkaniu.

Wracając do Ikonowicza zobacz kogo On broni beneficjentów komun a nie jej ofiar. Bierut sam przecież nie wykonywał swego dekretu. Miał setki pomagierów czytaj.: partyjnych politruków. Jak myślisz w jakich warunkach mieszkają oni sami&ich dzieci? Myślisz, że są zagrożeni eksmisją.

Socjalizm to największy wróg biednych ludzi bo uniemożliwia im bogacenie.

autor: Cud2, data nadania: 2013-12-28 10:32:30, suma postów tego autora: 3207

Przepraszam,

czy ta kłótnia w rodzinie ma sens?
"Cud2" - nie inaczej niż jego szanowni oponenci - potępia przecież rewolucję na Ukrainie i broni tamtejszego "ancien regime`u".
Prędzej czy później "Cud2" i jego przeciwnicy spotkają się pod transparentem z hasłem:
"W bezwarunkowej obronie zdeformowanego państwa robotniczego na Ukrainie przed UE i LGBT!"

autor: Porta Nigra, data nadania: 2013-12-28 12:30:44, suma postów tego autora: 1682

Porta Nigra - STOP NWO

potępia przecież rewolucję na Ukrainie i broni tamtejszego "ancien regime`u".
--------------------
Dawid Ben-Gurion przywódca syjonistów powiedział 50 lat temu:

Z wyjątkiem ZSRR jako sfederalizowanego euroazjatyckiego kraju, wszystkie inne kontynenty będą zjednocz w światowym przymierzu we władaniu którego będzie światowa policja. Wojska zostaną zniesione i nie będzie wojen. W Jeruzalem Narody Zjednoczone zbudują świątynie Proroków dla unii wszystkich kontynentów. Świątynia w Jeruzalem będzie siedzibą Sądu Najwyższego ludzkości który będzie rozsądzał wszystkie kontrowersje pomiędzy sfederalizowanymi kontynentami.


A teraz Zychu powiedz czy te słowa nie brzmią proroczo w kontekście poniżej zalinkowanych materiałów:

http://www.krytykapolityczna.pl/artykuly/gospodarka/20131222/majmurek-bonanza-dla-prawnikow-jak-dziala-umowa-o-wolnym-handlu

http://www.krytykapolityczna.pl/artykuly/serwis-klimatyczny/20131213/bove-traktat-z-usa-fundamentalnie-zmieni-jak-dziala-europa

autor: Cud2, data nadania: 2013-12-29 09:29:57, suma postów tego autora: 3207

Po drugiej stronie

będzie stał genetyczny patriota z transparentem "Cześć i chwała spadkobiercom UPA!".

autor: bolo, data nadania: 2013-12-29 11:32:34, suma postów tego autora: 4522

:D

"Przed wojną każdy kto uczciwie pracował, mógł mieć dom" - to zdanie wystarczająco świadczy o tym, jak poważnie można traktować jaśniepana z Anina.:)

autor: bolo, data nadania: 2013-12-29 11:35:56, suma postów tego autora: 4522

bolo

"Przed wojną każdy kto uczciwie pracował, mógł mieć dom"

A czyje mienie rozkradał Bierut swoim dekretem?
To ""wypracowane"" przez komunę.

Dzisiaj dom wielkości letniskowego świdermajera zajmują 4 rodziny i jeszcze są dumne że mieszkają w podwarszawskim apartamencie.

Popatrz jak się budowano przed wojną a jak teraz.

autor: Cud2, data nadania: 2013-12-29 14:03:47, suma postów tego autora: 3207

Ano proszę:

rewolucję na Ukrainie organizują - według "Cuda" - nie tylko duchy "zachodnioniemieckich rewizjonistów, Czaji i Hupki", ale także zwłoki "przywodcy syjonistów", Dawida Ben Guriona. Ten ostatni - cytując wiernie "Cuda" - już kilkadziesiat lat temu zaplanował - kontrolowany przez "syjonistów" - nowy ład światowy, do którego teraz wciągana jest Ukraina.
Gratuluję sojusznika w "bezwarunkowej obronie władzy radzieckiej na Ukrainie".

autor: Porta Nigra, data nadania: 2013-12-30 11:23:08, suma postów tego autora: 1682

Niestety, masz dużo racji Krzysztof, aż boli.

Ale prawda jest taka ze SLD nie da radykalnej lewicy dobrych miejsc na kartkach wyborczych aby wejść do sejmu czy senatu. SLD ma zbyt wielu swojaków, dobrze zasłużonych ludzi którzy będą przez lata mieć pierwszeństwo, nawet jeśli są mało kompetentni i mało lewicowi.

autor: Margo, data nadania: 2013-12-30 17:09:11, suma postów tego autora: 627

Sojuszników Polskezbawa,

głoszących chwałę ludobójstwa na Polakach, raczej trudno przebić.

autor: bolo, data nadania: 2014-01-02 20:14:43, suma postów tego autora: 4522

Dodaj komentarz