Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: SLD i TR wesprą PO ws. ustawy reprywatyzacyjnej

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Czy to oznacza że żydzi dostana zwrot 1/3polski

a polacy będą mieszkać na ulicy w mysl przedwojennego hasła wasze ulice nasze kamienicy.

autor: Antyliberał, data nadania: 2014-01-06 13:35:38, suma postów tego autora: 1302

SLD popiera?

W takim razie lewicowcy nie powinni popierać SLD! Niech wszyscy zdychają, byle święta krowa miała się dobrze. Rzygać się chce.

autor: steff, data nadania: 2014-01-08 10:13:58, suma postów tego autora: 6626

Ja tego nie rozumiem

była decyzja wywłaszczająca, było wywłaszczenie koniec historii.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-01-08 10:53:29, suma postów tego autora: 2743

Ich prywatna stolica Polski

- Co nam okupant zniszczył i spalił, murarze nasi odbudowali. To fragment wierszyka, który zapamiętałem z przedszkola dotyczący odbudowy starówki.
Pamiętam akcję pod hasłem "Cały Naród Buduje Swoją Stolicę" bo faktycznie w '45 tym pozostały do usunięcia zburzone mury (z nich powstał stadion oddany dziesięć lat później).
- Dzisiaj okupanci z ratusza, rady ministrów i sejmu, różnorakich partii trudnią się przede wszystkim grabieżą miasta. A są nawet trudniący się wandalizmem.
- Bezczelna grabież, złodziejstwo, to dzisiaj uwłaszczenie, prywatyzacja. Niektórzy w swoich projektach mają zburzenie PKiN, bo kultura im nie w smak. Zburzyli FSO, Ursus, i wiele innych. Powalą nas na kolana.

autor: Z.K. z OZB, data nadania: 2014-01-08 12:05:30, suma postów tego autora: 356

Dodaj komentarz