Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Polscy krezusi coraz bogatsi

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

ja myślę

podnieść jeszcze podatki dochodowe dla klasy średniej trzeba

autor: jliber, data nadania: 2014-03-07 00:09:23, suma postów tego autora: 4329

Jiber

myśl dalej,a Polski "Majdan" zrówna wszystkich.

autor: bambosz0, data nadania: 2014-03-07 01:14:42, suma postów tego autora: 1835

Nie bój się Jliber polscy miliarderzy .....

Płacą podatki :) ...... ale chyba na Kajmanach :(
Jacyż oni polscy :) ......

Pozdrawiam.

jacekx marksista chrześcijański
z SLD

autor: jacekx, data nadania: 2014-03-07 02:05:00, suma postów tego autora: 3088

A normalny człowiek, nie dający się wyzyskiwać kapitalistycznemu

pracodawcy, musi się cieszyć tym, że w lutym dostał 13-tkę ...

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2014-03-07 11:54:36, suma postów tego autora: 6194

taki system zrobiła lewica

szaraczkowi przywalić progresywnym, a bogaty i tak znajdzie sposób

dla lewicy "bogaty" to ten co dużo zarabia osobistym dochodowym, tyle że to tylko klasa średnia na dorobku, bogaci mają firmy, które nie tylko nie płacą żadnych podatków od zysków jak je reinwestują i rosną, to jeszcze zyski mogą sobie za potrzebą wyprowadzić gdzieś za granicę bez problem przez sieć powiązań których żadna armia urzędasów (zatrudniona zresztą za podatki szaraczków znowu) nie jest w stanie wyśledzić

bogaci się bogacą a biedni pozostają biedni, dziękujemy ci lewico

autor: jliber, data nadania: 2014-03-07 15:17:28, suma postów tego autora: 4329

A ja zawsze myślałem że najbogatsi to tacy co zarabiają na

etacie ponad 5 tysięcy na rentę. To dla nich lewica wprowadziła podatek progresywny.

autor: Leopard, data nadania: 2014-03-07 23:06:47, suma postów tego autora: 431

jliber

Już dawno to zauważyłem że dla nich wysoko zarabiający etatowcy, czyli po prostu klasa średnia stanowi leninowskiego burżuja do bicia. Wynika to z ich niemocy. Chcieliby dokopać najbogatszym, ale nie mogą.

autor: Leopard, data nadania: 2014-03-07 23:13:54, suma postów tego autora: 431

Leopard

Robotnik zarabiający 10 tyś miesięcznie który chciałby zebrać kapitał na założenie własnej firmy aby zatrudnić własnych pracowników? To przekracza zdolności pojęciowe człowieka lewicy. Dla lewicy taki ambitny i zdolny robotnik to kompletna abstrakcja, nieodróżnialny od właściciela firmy. Z drugiej strony jedyny bat jaki lewica zna to PIT więc przywala samej sobie w efekcie, tj robotnicy pozostają robotnikami a bogaci się bogacą.

autor: jliber, data nadania: 2014-03-09 22:18:28, suma postów tego autora: 4329

Dodaj komentarz