Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Ukraina: Komunista na czele Donieckiej Republiki Ludowej

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Konfiskata majątku patrioty Kołomojskiego

jest działaniem w interesie oligarchów!
LEWICA ANTYTOTALITARNA

autor: bolo, data nadania: 2014-07-24 07:50:48, suma postów tego autora: 4522

dziękuję ci lewico.pl

za dobrą dawkę codziennego humoru z rana :)))

autor: dr(e)s, data nadania: 2014-07-24 08:09:33, suma postów tego autora: 1539

tymczasem junta

oligarchiczno-banderowska nasila represje wobec KPU, wniosek o delegalizację, rozwiązanie frakcji parlamentarnej, niszczenie pomników Lenina, ataki banderowskich terrorystów na biura KPU.

Walkę DRL i ŁRL poparła afgańska lewica socjalistyczna z WPA, jej moskiewskie biuro zagraniczne

autor: czerwony93, data nadania: 2014-07-24 11:59:37, suma postów tego autora: 2712

polecam wszystkim towarzyszom/kom czytanie

DZIENNIKA TRYBUNA, masa ciekawych informacji na temat powstania donbaskiego, sił bojowników

dzienniktrybuna.pl/ofiary-wojny/

autor: polak17, data nadania: 2014-07-24 12:30:45, suma postów tego autora: 1297

Slyszałem w TVN24Bis i malo co a spadłbym z krzesła

W mediach zawsze slyszalem , że powstańcy z Donbasu przegrywają a tu dzisiaj dowiedziałem się, że jest ciezka sytuacja odciętych na poludniu Donbasu 3-5 tys. ukrów. Mysle, żę trzeba to przemnozyc razy 3-5 (oczywiście na minus) i wtedy wyjdzie nam faktyczna sytuacja odciętych wojsk majdanowskim. Słuchając to sądziłem ze mam omamy słuchowe bo było to tak niewiarygodne. I chyba prowadzący program nie był zadowolony z takiej oceny eksperta od spraw wojskowych. Sadze, że myslal ze usłyszy cos innego.

autor: Krzysztof Mróź, data nadania: 2014-07-24 20:35:33, suma postów tego autora: 569

Tam kwitnie faszyzm!

On zawsze największego swego wroga znajdował w komunistach. Miejmy nadzieję, że Ukraińcy właśnie z tych powodów nie pozwolą ich zniszczyć.

autor: steff, data nadania: 2014-07-24 20:42:16, suma postów tego autora: 6626

...

"Doniecka Republika Ludowa", "stolica DRL" i inne fikcyjne twory pojawiają się w tym newsie.

To ja z okazji 30-lecia filmu "Akademia Pana Kleksa" (łezka się w oku kręci) zaśpiewam tak:

"Na wyspach Bergamutach
Podobno jest kot w butach

Widziano także osła
Którego mrówka niosła

Jest kura samograjka
Znosząca złote jajka

Na dębach rosną jabłka
W gronostajowych czapkach

Jest i wieloryb stary
Co nosi okulary

Uczone są łososie
W pomidorowym sosie

I tresowane szczury
Na szczycie szklanej góry

Jest słoń z trąbami dwiema
I tylko… wysp tych nie ma."

https://www.youtube.com/watch?v=H9Qr9b3hycQ

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2014-07-25 00:49:05, suma postów tego autora: 2157

***

doniecka republika istnieje na papierze, biurko w gabinecie jest jej terytorium

autor: nikyty, data nadania: 2014-07-25 11:35:33, suma postów tego autora: 3572

Dodaj komentarz