Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Wielka Brytania: Walka z islamizacją przedszkoli

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

...

Nareszcie!

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2014-08-08 22:35:49, suma postów tego autora: 2157

Przedszkola w UE

W Polsce katolizacja przedzszkoli i szkół ma się dobrze. O świeckiej oświacie możecie pomarzyć.

autor: zygmunt, data nadania: 2014-08-09 16:17:08, suma postów tego autora: 364

Paweł

niedawno podobne zasady wprowadzono względem szkół po tym jak się okazało że w birmingham program kilku szkól dostosowano trochę za mocno do ideologii islamu

richard dawkins już od dawna zgłaszał że nauczyciele idą na zbyt daleki kompromis

autor: nikyty, data nadania: 2014-08-09 19:46:09, suma postów tego autora: 3572

Wyplenić islam z europy

Tak dobrze że się to stało ale robi to rząd prawicowy a nie lewicowy więć czemu lewica.pl cieszy dupe z tego?
Partia pracy tyle lat była u włądzy i nic nie zrobili?

autor: Antyliberał, data nadania: 2014-08-10 22:30:26, suma postów tego autora: 1302

@Antyliberał

Ależ wręcz przeciwnie, zrobili i to duzo- to oni naściągali masowo emigrantów z islamskich krajów na złość prawicy. No to pięknie odmrozili sobie uszy na złość mamie. Teraz Londyńczycy mogę wreszcie nacieszyć sie różnorodnością kiedy ich dzielnice oblepione są nalepkami "sharia controlled zone"

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2014-08-13 10:14:05, suma postów tego autora: 2714

Brawo!

Brawo jeszcze by immamów w czarnych sukienkach z polskich przedszkoli pogonili jak Bóg da:)

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-08-13 19:29:04, suma postów tego autora: 2743

Kolejny raz...

Islam, chrześcijaństwo, wiara w kosmitów..... Nie rozumiem ludzi szukających sensu własnego życia w wyimaginowanych bytach, życie z definicji jest pozbawione sensu - wszystko co nami kieruje to nic więcej niż prymitywne instynkty, a gdyby jakaś kosmiczna siła na znikła to i tak nic się nie stanie. Jedyny sens jaki możemy wymyślić to nasza własna świadomość a to co z nią uczynimy to nasza własna sprawa. Moglibyśmy na przykład zdobyć się na potężny wysiłek i zacząć troszczyć się o wszystkich bliźnich... Nie, na to zdobędzie się nigdy żadna religia ani system filozoficzny - jeśli mamy pełną miskę to nic a nic nie obchodzi nas głodujący sąsiad, żerujemy na biedzie i udajemy przed sobą "dobrych" bo czasem wyślemy esemesa i zafundujemy jakiemuś głodnemu dziecku jeden posiłek. A moglibyśmy stać się czymś ponad dzięki zdolności do abstrakcyjnego postrzegania świata...

Islam to dziwne coś, znacie jakieś islamskie dzieci? Ja znam pechowego chłopczyka, który miał pecha urodzić się ze skłonnością do "nadużywania" lewej ręki - to niezgodne z zasadami islamu, jeść lewą ręką tatuś nie pozwala... Nie jestem przeciwko islamistom, chrześcijanom czy komukolwiek, jestem przeciwko głupocie.

autor: norbo, data nadania: 2014-08-13 20:26:50, suma postów tego autora: 99

Zaskakujące...

Zaskakujące jest dla mnie to, że w serwisie niby-lewicowym nikt nie odpowiedział na szowinistyczne, niemal faszystowskie komentarze. Wkrótce okaże, się że słowo "lewicowiec" oznacza "obrońcę tradycji i jednolitości narodu"... Smutne czasy :(

autor: norbo, data nadania: 2014-08-23 21:23:24, suma postów tego autora: 99

Dodaj komentarz