Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Wojciech Osiński: Odnowiciel czy hochsztapler?

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Kolejny farbowany lis.

Żeby istotnie zmienić Włochy musiałby najpierw zmienić świat. Jak na mój nos to kolejny farbowany lis, mocny w gębie. Mieliśmy już okazję podziwiać ich kilku. Z najbardziej znanych to Toni Blair, Gerhard Schroeder i nasz Leszek Miller. Teraz mamy kolejnego. Ponieważ występuje pod szyldem lewicy wiec po plajcie jego reform i upadku jego rządu będzie można wszystkie psy wieszać na lewicy więc chwali go Berlusconi, Merkel, a nawet Obama.

autor: Adrem63, data nadania: 2014-11-02 15:53:54, suma postów tego autora: 2307

Tak się gra, jak przeciwnik pozwala, więc proszę o większy umiar w tej wyliczance "nieudaczników".

Pozdrawiam.

autor: tarak, data nadania: 2014-11-06 20:27:30, suma postów tego autora: 3227

Nie użyłem tutaj słowa *nieudacznik*

i jeśli dobrze pamiętam to nigdy w stosunku do tej kategorii nie użyłem słowa nieudacznik. Wszyscy oni mieli korzystne wyniki gospodarcze pomimo kiepskiego okresu w gospodarce światowej.
Kategoria *farbowany lis* odnosi się do kilku nielewicowych posunięć, które jak na socjaldemokrację nie powinny mieć miejsca, ale rozumiem uwarunkowania.
Przepraszam jednak jeśli nadepnąłem przypadkowo na odcisk ;).

Renzi również prawdopodobnie nie zrobi wyłomu w neoliberalnej polityce gospodarczej, będzie sukcesem jeśli nie doprowadzi do scenariusza greckiego.
Pozdrawiam również.

autor: Adrem63, data nadania: 2014-11-07 19:04:30, suma postów tego autora: 2307

Lewica/Socjaldemokracja

Lewica/Socjaldemokracja to jeno frakcja klasy panującej, a socjaldemokratyzm to głęboka zasada obrony/osłony kapitalizmu. Można powiedzieć, że socjaldemokracja to najgorszy, bo zamaskowany wróg rewolucji i socjalizmu - jej zasady przejął w tym nawet faszyzm.

autor: Badacz, data nadania: 2014-11-08 10:34:13, suma postów tego autora: 285

Prawdziwy badacz z Pana, panie Badacz!

*

autor: tarak, data nadania: 2014-11-08 20:05:03, suma postów tego autora: 3227

Dodaj komentarz