Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Rosja: Kolejny konwój wyruszył do Donbasu

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

A dlaczego kijowskie władze chciałyby wiedzieć, co te ciężarówki wiozłą,

skoro nie jadą na Ukrainę lecz do ludowych republik ługańskiej i donieckiej? Czy te władze potrafiłyby rzeczowa na to pytanie odpowiedzieć? Wątpię. Dlatego niestety ta tragedia wciąż trwa.

autor: steff, data nadania: 2015-01-08 12:52:54, suma postów tego autora: 6626

Ten konwój jest ludobójczy!

Humanitarne są bombardowania dzielnic mieszkalnych i minowanie dróg!
LEWICA ANTYTOTALITARNA

autor: bolo, data nadania: 2015-01-08 12:57:07, suma postów tego autora: 4522

taaaa, "humanitarny"

"Telewizja Rossija-24 poinformowała, że do obwodu donieckiego i ługańskiego jedzie prawie półtora tysiąca ton pomocy humanitarnej: artykułów pierwszej potrzeby, lekarstw, żywności i świątecznych prezentów dla dzieci."

oczywiście nie wioza zupełnie nic innego, pewnie dlatego nie pozwalaja by konwoej podlegały jakiejkolwiek kontroli.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2015-01-08 14:21:32, suma postów tego autora: 2714

Pracodawco, bo dobrodziejm już cię nie nazwię.

Ludzie zdychają i Rosjanie chcą jak najszybciej dostarczyć im żarcie. Tymczasem - jak doświadczenie poucza - ukraińskie kontrole nie pozwalałyby na to co najmniej przez kilka tygodni. Chciałbyś tego Pracodawco, prawda? Czy na tym polega twój humanitaryzm?

autor: steff, data nadania: 2015-01-08 16:19:02, suma postów tego autora: 6626

@bolo

Popatrz, tu maż swoich dzielnych separatystów

https://www.youtube.com/watch?v=Zv39Lc5oSVs

Patrz jak dzielnie wchodzą do budynku mieszkalnego pełnego cywili, ostrzeliwują z okien przeciwnika a potem uciekają. A potem krokodyle łzy i zastanawianie sie, jak ktokolwiek mógł ostrzelać budynek pełen cywili? Zaiste, prawdziwi idole lewicy.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2015-01-08 17:08:52, suma postów tego autora: 2714

Skąd wiesz, zły dzieju, że

"oczywiście nie wioza zupełnie nic innego" tylko np. kałachy amunicję? Święty Bandera ci się ukazał?
.
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2015-01-08 18:35:21, suma postów tego autora: 5956

steff

na ukrainę jada na ukrainę, nie do "republik" stworzonych i zarządzanym przez kgb

autor: nikyty, data nadania: 2015-01-09 01:38:04, suma postów tego autora: 3572

Dobrodzieju, masz rację -

bombardowanie cywili jest słuszne. A filmiku niestety nie widziałem. Może cię zdziwię, ale mam ciekawsze rzeczy do roboty niż analiza materiałów prawicowców, których głównym celem w życiu jest trollowanie lewicowych (sic!) stron.

autor: bolo, data nadania: 2015-01-09 10:34:51, suma postów tego autora: 4522

Merytorycznie wedlug cienkiego bolosia...

.... jezli fakty sa przeciwko, tym gorzej dla faktow

autor: Rebel2, data nadania: 2015-01-09 16:49:25, suma postów tego autora: 3910

Rebel2

"Mam ciekawsze rzeczy do roboty niż analiza materiałów prawicowców".

Analogicznie powinien dojść do wniosku, że ma ciekawsze rzeczy do roboty niż dyskusja z "prawicowcami" i czytanie ich postów. Bolo po prostu bawi się w pici-polo.


autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2015-01-09 17:43:20, suma postów tego autora: 2157

stefiku

>>Ludzie zdychają i Rosjanie chcą jak najszybciej dostarczyć im żarcie

Dobroć Rosji zawsze wyciska mi łzy z oczu. Święci, nie ludzie.


>>Tymczasem - jak doświadczenie poucza - ukraińskie kontrole nie pozwalałyby na to co najmniej przez kilka tygodni

kilka tygodni to te konwoje nawet nie jadą. Pierwszy konwój mieli Rosjanie udostępnić do kontroli przedstawicielom Czerwonego Krzyża, udostępnili pierwsze trzy ciężarówki a jak zobaczyli że tamci chcą kontrolowac kolejne, to sie zwinęli i pojechali na inne przejście graniczne gdzie kontroli już nie ma. Od tego czasu konwoje jeżdżą przez przejścia nie kontrolowane przez Ukraine. Takie to doświadczenie


@hyjdla

tak zapowiadali że czerwony krzyć bedzie mógł kontrolować ich konwoje, a tymczasem kontroli unikają jak przewodniczący komitetu wody święconej. Tak sie boją ze ktoś im zajrzy w kasze i kartofle? A zaraz po tym jak konwój dojedzie separatyści zaczną kontrofensywę- pewnie pokrzepieni tą kaszą



@bolo

>A filmiku niestety nie widziałem. Może cię zdziwię

Zapewniam że zdziwiony nie jestem. Jakbyś zobaczył filmik to jeszcze, nie daj Bóg, mógłbyś skonfrontować romantyczne wyobrażenia o separatystach z realiami. A po co psuć taką bajkę. Pomstuj dalej na złych faszystów z Ukrainy, którzy dla zabawy ostrzeliwują domy mieszkalne, z czystej złośliwości i zła



>analiza materiałów prawicowców

hehe, to jest wywiad z rebeliantami nadany na kanale 1 rosyjskiej telewizji. Faktycznie, istna prawicowa, faszystowska prolaganda.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2015-01-09 19:33:13, suma postów tego autora: 2714

Jaka dyskusja?

Z kim? Z miłośnikami mordowania cywili?

autor: bolo, data nadania: 2015-01-11 00:06:24, suma postów tego autora: 4522

Pawełku,

posty twoje i innych prawaków MUSZĘ czytać, bo uparliście się umieszczać je na tym LEWICOWYM (sic!) portalu. Natomiast analizować wrzucanych przez prawaków linków zewnętrznych - wybacz, ale nie mam zamiaru.

autor: bolo, data nadania: 2015-01-11 08:43:53, suma postów tego autora: 4522

Cd.

Podobnie jak "dyskutować" z kimś, kto usprawiedliwia ostrzał dzielnic mieszkalnych i palenie cywilów żywcem.

autor: bolo, data nadania: 2015-01-11 08:45:15, suma postów tego autora: 4522

Dodaj komentarz