Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Rolniczy związek zawodowy kontynuuje protest

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Chłop zawsze był chytry i wiedział gdzie leżą konfitury

Wiele te protesty mówią o gospodarce Eurosojuza - dobrobyt chłopa nie zależy od tego co, jak i za ile on wyprodukuje i sprzeda ludziom, tylko od tego ile się uda wycyganić dopłat.

autor: west, data nadania: 2015-03-07 10:47:33, suma postów tego autora: 6709

O co chodzi rolnikom protestującym pod kancelarią E. Kopacz

http://youtu.be/HqIjc_1Zed4

autor: Leonid, data nadania: 2015-03-08 16:47:38, suma postów tego autora: 48

! ! !

A jednak przewidywania Michnika nie sprawdzą się. Komorowski nie będzie musiał przejeżdżać zakonnicy w ciąży, żeby nie objąć II-giej kadencji. I to nawet do drugiej tury go nie przepuszczą Ogórek i Duda. A wszystko za sprawą hasła: zgódźcie się, że jeszcze dokładniej będziemy was doić, a w zamian zapewnimy wam bezpieczeństwo każdego włosa na waszej głowie. Otóż nie chcemy takiego dojenia i takich zapewnień. Dlatego go nie wybierzemy! Wybierzemy Ogórek bez tych zapewnień!

autor: steff, data nadania: 2015-03-08 19:59:47, suma postów tego autora: 6626

.

Nie wiem wprawdzie, o co z tymi dopłatami chodzi, wydaje mi się jednak, iż pora chyba zmienić target, bo dzisiejsi rolnicy lub górnicy, delikatnie mówiąc, jakoś nie bardzo się weń wpisują (chyba że i w tej kwestii chcemy tkwić w wieku XIX). Dla przykładu, słyszał ktoś może o jakichś dopłatach dla powiedzmy pracujących na własny rachunek tłumaczy? A może wiadomo coś o gwarantowaniu miejsc pracy absolwentom kierunków humanistycznych, jak to ma miejsce (z tego co słyszałem) w odniesieniu do absolwentów górniczych tudzież okołogórniczych techników i zawodówek, co?

autor: motyl, data nadania: 2015-03-08 21:50:18, suma postów tego autora: 2165

Motylu - a ja słyszałem, że Stevie Wonder widział Jimiego Hendrixa

Tyle w kwestii twojego "poinformowania"

autor: szczupak, data nadania: 2015-03-17 00:07:51, suma postów tego autora: 3747

Dodaj komentarz