Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Rosja ma prawo wyeksmitować polskich dyplomatów z Petersburga

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Guzik ma prawo

...bo za swoje przedstawicielstwa w Polsce nie płaci.

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2015-03-17 17:01:11, suma postów tego autora: 2157

@

I bardzo dobrze, zresztą w Petersburgu jest już konsulat USA, więc "polski" nie jest tam do niczego potrzebny.

autor: mlm, data nadania: 2015-03-17 20:03:21, suma postów tego autora: 4284

bravo dla USA od komunistów !

racja, wystarczy USA, bo dzięki nim Polska (i inni) nareszcie się rozmyła w światowej jedności najsilniejszego ogniwa, a Polski nacjonalizm stał już się tylko pusty i werbalny (i to na poziomie już społecznym a nie tylko politycznym). Tego nie umieli dokonać socjaliści przez całe wieki, a i nawet leninowcy czy stalinowcy! To samo z religią - dopiero kapitalizm wymiata ją z Polski aż miło patrzeć. Ruskie zacofane socjalisty zawiedły, to nowoczesne i kapitalistyczne USA poradzi...

autor: Badacz, data nadania: 2015-03-19 11:24:51, suma postów tego autora: 285

Cuś mi się zdaje,

że pan Badacz żyje w jakiejś innej Polsce niż ja.:)

autor: bolo, data nadania: 2015-03-20 07:33:33, suma postów tego autora: 4522

Oczywiście bolo...

bo Badacz żyje w Polsce, która "nareszcie się rozmyła w światowej jedności najsilniejszego ogniwa" czyli Jankesolandii.
Czujesz, bolo, poetykę tego zdania oraz głębię logiczną i filozoficzną tej myśli?! Czujesz?! Bo ja nie bardzo...
Chyba, że czytam to wspak: "ogniwo najsilniejszej jedności światowej rozmyło się nareszcie". Oż kurde, to ma jeszcze głębszy sens!!!
No, geniusz po prostu!!!
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2015-03-21 11:12:13, suma postów tego autora: 5956

Hyjdlo,

że geniusz to nigdy nie miałem wątpliwości.:)

autor: bolo, data nadania: 2015-03-23 07:33:21, suma postów tego autora: 4522

Dodaj komentarz