Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Niemcy: Przedstawiciel rządu przeprosił Białorusinów za zbrodnie nazistów

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

......

"jednak ze względu na naruszenia praw człowieka przez władze w Mińsku UE ograniczyła kontakty z tym krajem" Jakiś makabryczny żart, ten zachód który wspiera Arabia Saudyjska i podobnych, ba, a nawet nie umie prawidłowo przeprowadzić wybory np. w Polsce jest naprawdę popierd…. Ich władza i inteligencja chyba chorują na jakąś chorobę psychiczną jeszcze nie wykrytą i dla której nie ma jeszcze leków, bo czy można być takim hipokrytę i ekscentrykiem? Ja mam wątpliwości.

autor: Margo, data nadania: 2015-05-05 13:16:31, suma postów tego autora: 627

przedstawiciel rządu przeprosił

Chyba nic mnie tak w powyższych (wojenno-wspominkowych) klimatach nie irytuje jak takowe "przeprosiny".

Zamiast "przepraszać" spadkobiercy tych, którzy postanowili kontynuować politykę przy pomocy innych środków, czyli po prostu przejść do realizacji finalnego etapu w swym odwiecznym zbrodniczym ciągu manipulacja-rabunek-mord, powinni wypłacać, oczywiście z własnej kieszeni, do dziesiątego pokolenia odszkodowania wszystkim tym, którzy w wyniku ich jakichś tam odchyłów psychicznych, polegających na chęci rządzenia innymi, stracili swych najbliższych bądź swój majątek. Dotyczy to oczywiście nie tylko rzeczonych Białorusinów, lecz i np. 7 mln Niemców. Słowem każdej "strony". Strona w cudzysłowie, bo chodzi o strony w ich rozumieniu, czyli państwo przeciw państwu. W rzeczywistości bowiem prawdziwymi stronami są zawsze i wyłącznie, bez względu na jakieś tam kolektywne przynależności (państwowe, narodowe itp.), rządzący (tj. uzurpatorzy) kontra rządzeni.

autor: motyl, data nadania: 2015-05-05 17:37:48, suma postów tego autora: 2165

Proszę, jednak Niemcy mają honor

tyle lat po wojnie, tyle przeprosin i dalej potrafią zrozumieć że jeszcze jedno "przepraszam" honoru im nie ujmie.
Rosjanie jak raz przeproszą za swoje zbrodnie to potem myślą że powinni dostac jakąś nagrodę za ten niesamowity czyn

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2015-05-05 19:43:33, suma postów tego autora: 2714

Mili ludzie

napadna , a potem przeprosza

autor: Wilkinson, data nadania: 2015-05-06 23:15:15, suma postów tego autora: 458

Dodaj komentarz