Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

GUS o wypadkach przy pracy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

A moze tak, idac za ciosem......

.... red Szumlewicz podalby jeszcze przyczyny tych wypadkow.
Obstawiam:
1 - alkohol
2 - nie przestrzeganie przepisow BHP przez samych poszkodowanych

Oczywiscie lewica zaraz zawyrokuje ze nie przestrzegali ze strachu przed zwolnieniem itp.
A pili no bo jak tu na trzezwo procowac w takich niebezpiecznych warunkach

autor: Rebel2, data nadania: 2015-09-02 22:27:33, suma postów tego autora: 3910

Jestem Cenzurowany !!!

Lewica.pl manipuluje opiniami na temat referendum !!!

oraz

Partii... azem

autor: Cud2, data nadania: 2015-09-03 19:01:54, suma postów tego autora: 3207

Kim byłby Rebelciu gdyby PRL nie upadł?

Obstawiam:
a) partyjnym pieskiem w kraju
b( ubeckim kapusiem za granicą

Bo pisze słowo w słowo to co reżimowa prasa 35 lat temu, gdy robotnicy podnosili temat podłych warunków pracy.

autor: szczupak, data nadania: 2015-09-08 23:26:33, suma postów tego autora: 3747

szambonurek from szczupak

Gdyby glupota bolala to wylbys z bolu 24/7

Komuszym pieskiem moglem byc ale mi nie pasowalo, a ojszczyzne opuscilem zanim komuna upadla i bylbym marnym agentem nie mieszkajac wsrod Polakow.

Czy te dwa przyklady ktore dales wynikaja z tradycji twojej rodziny?

autor: Rebel2, data nadania: 2015-09-11 22:18:10, suma postów tego autora: 3910

Szczekaczu nie kłam

35 lat temu dla robotników Polska była krajem mlekiem i miodem płynącym. Jedynie agenci CIA i mossadu twierdzili że jest źle wszczynali rozróby. Ty z CIA czy z mossadu?

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2015-09-13 22:00:25, suma postów tego autora: 2714

Biorąc pod uwagę kto wtedy dostawał paszporty

to najbliżej wynika to z tradycji Rebelcia. Również Złodziej jak widzę nie miałby nic przeciw dalszym rządom kompartii, byleby wprowadziła chiński model gospodarczy. Tak, tak, arbuzy nasze forumowe, nawet nie chcąc sami ujawniacie, że bolszewia siedzi wam za skórą.

autor: szczupak, data nadania: 2015-09-14 23:36:28, suma postów tego autora: 3747

szczekaczu

>Również Złodziej jak widzę nie miałby nic przeciw dalszym rządom kompartii, byleby wprowadziła chiński model gospodarczy.

Rozważ wizytę u okulisty, bo widzisz bardzo źle.


>nawet nie chcąc sami ujawniacie, że bolszewia siedzi wam za skórą.

o a to ciekawe, daj jakiś dowód na twierdzenie tej tezy. Pomijając że chiński model gospodarczy z modelem wprowadzonym przez bolszewików ma mało wspólnego

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2015-09-15 17:23:07, suma postów tego autora: 2714

Fakty są takie, że nie zaprzeczyłeś Złodzieju

iż "China way of development" ci odpowiada. Zamiast tego skupiłeś się na drugorzędnych didaskaliach.
A Rebelciowi dziękuję za milczące potwierdzenie. W końcu czerwony reżim wypuszczał z kraju tylko tego, kogo chciał i nie za darmo....

autor: szczupak, data nadania: 2015-09-15 22:13:19, suma postów tego autora: 3747

szambonurek from szczupak

"A Rebelciowi dziękuję za milczące potwierdzenie."

Ja taka prostacka logike stoswalem tylko w nizszych klasach podstawowki. Pozniej z tego wyroslem.
Najwyrazniej ty zatrzymales sie intelektualnie na poziomie
3 klasy szkoly podstawowej

"W końcu czerwony reżim wypuszczał z kraju tylko tego, kogo chciał i nie za darmo.... "

Czasami nawet w stanie wojennym. Kiedys kiedy ty waliles jeszcze w pieluche wyjasnilem pewne okolicznosci mojego wyjazdu.
Jezeli to przepusciles to twoja sprawa. Ja nie mysle sie powtarza

autor: Rebel2, data nadania: 2015-09-17 04:35:19, suma postów tego autora: 3910

szczekaczu

mea culpa, zapomniałem do kogo piszę, i że w twoim przypadku muszę pisać wprost, najlepiej używając krótkich zdań i prostych słów.
Otóż pisząc "Rozważ wizytę u okulisty, bo widzisz bardzo źle." zaprzeczałem twej tezie jakobym nie miał nic przeciwko wprowadzeniu chińskiego modelu gospodarczego. To była odpowiedź na twe "jak widzę nie miałby nic przeciw ". ty napisałeś że "widzisz" coś, czego nie ma więc, zasugerowałem wizytę u okulisty. Ale tylko w przenośni, nie musisz naprawę iść do okulisty. Już zrozumiał?

>Zamiast tego skupiłeś się na drugorzędnych didaskaliach.

ponownie mea culpa, naiwnie zakładałem że do tego co piszesz powinienem się odnosić jak do czegoś rzeczowego, a nie jak do takiego pitu-pitu wyssanego z palca.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2015-09-17 10:22:14, suma postów tego autora: 2714

Taaaak jest, Rebelcio po prostu sopbie wyjechał bez żadnych rozmów z oficerem prowadzącym.

A Złodziej może faktycznie mógłby pisać do rzeczy, abym i ja coś z tego zrozumiał.

autor: szczupak, data nadania: 2015-09-24 19:53:25, suma postów tego autora: 3747

Dodaj komentarz