Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Podatki głównym tematem gospodarczej części Debaty Liderów

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

@

Establiszment podnieca się Zandbergiem, tu wśród lewicowych wyborców powinna zapalić się czerwona lampka. Niestety najlepiej wypadł Petru.

autor: lemski, data nadania: 2015-10-21 08:19:54, suma postów tego autora: 368

Jasne że "podatki głównym tematem"

W tym kraju politycy myślą jedynie o tym jak by tu oskubać poddanych.

autor: west, data nadania: 2015-10-21 12:44:33, suma postów tego autora: 6709

TAK dla smieciowek, NIE dla umow

Niemal 60 proc. zatrudnionych na śmieciówkach wcale nie chce etatu, jeśli wiązałoby się to z obniżeniem pensji netto. Jedynie co trzeci wolałby zarabiać mniej i mieć umowę o pracę.

http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/1,136156,19058104,polacy-nie-chca-umow-o-prace-polowa-zatrudnionych-na-smieciowkach.html#MTstream

autor: Rebel2, data nadania: 2015-10-21 16:05:51, suma postów tego autora: 3910

"Polacy nie chcą umów"

"Wszyscy Polacy to jedna rodzina"
Nie wiem, które hasło jest głupsze, ale tylko Redebilcio może w nie wierzyć.

autor: szczupak, data nadania: 2015-10-22 22:33:03, suma postów tego autora: 3747

lemski

To mnie właśnie niepokoi, bo z wieloma, zaskakująco wieloma postulatami się zgadzam, ale od pewnego czasu media głównego nurtu pompują p. Zandberga i Partię Razem. W co grają?

Jak dla mnie Razem nie porusza wielu tematów - z jednej strony dobrze, bo nie dochodzi do podziałów na niwie światopoglądowej, ale będzie niemiła niespodzianka jak zaczną odkrywać karty. Kota w worku nie chcę kupować.

autor: blaireric, data nadania: 2015-10-23 09:18:30, suma postów tego autora: 83

Dodaj komentarz