Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Arabia Saudyjska: Pierwsze wybory z udziałem kobiet

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Tęczowi liberaści

w ekstazie. Islamizm z "ludzką twarzą".

autor: Stirlitz, data nadania: 2015-11-29 16:42:00, suma postów tego autora: 1578

Jak tak się popatrzy na te wszystkie szydła, kopacze, ogórki

to się człowiek zaczyna zastanawiać, czy przyznanie kobietom praw równych mężczyznom nie było czasem historycznym błędem sił postępu?

autor: west, data nadania: 2015-11-29 21:21:20, suma postów tego autora: 6709

@ autor

A w ktorym to roku chrzescijnska, europejska Szwajcaria przyznala kobietom prawo do glosowania?

Autor po raz kolejny tendencyjnie probuje dolozyc USA wykorzystujac rozniece religijne a co za tym idzie i kulturowe

autor: ROBOCOP, data nadania: 2015-11-29 23:12:06, suma postów tego autora: 225

Prawa wyborcze mężczyzn

Ciekawi mnie, jak oni je sprawdzą z dokumentem tożsamości. A może tam są zdjęcia w zasłonach, czyli wszystkie mogą wejść na ten sam dowód osobisty ... Albo jedna z różnymi dowodami może zagłosować kilkaset razy ...

Fakt, że 100 lat nie minęło, jak Polki otrzymały prawa wyborcze, a w wielu krajach europejskich stało się to znacznie później, a zanim uzyskały poważne stanowiska w polityce, to kraje azjatyckie (Indie, Sri Lanka, Pakistan) już to odrobiły.

PS. Patrząc na Niesiołowskiego, Macierewicza, Tuska, Millera i pozostałych mam refleksję, czy w ramach "sprawiedliwości dziejowej" nie powinno się odebrać praw wyborczych polskim mężczyznom przynajmniej na 25 lat. Bo to, co wyczyniają polskie chłoptysie, już dawno przekroczyło granice żenady.

autor: Szara mysz, data nadania: 2015-11-30 09:27:15, suma postów tego autora: 103

west

Podobne przemyślenia są zwykle symptomem własnych, męskich problemów. Nie trać nadziei, dzisiejsza seksuologia tudzież chirurgia często potrafią pomóc nawet w pozornie beznadziejnych przypadkach.

autor: Stirlitz, data nadania: 2015-11-30 18:32:46, suma postów tego autora: 1578

Strilitz, pomyliłeś się. Nie jesteś na Onecie

Tam Twój poziom argumentacji spotkałby się z większym zrozumieniem.

autor: west, data nadania: 2015-12-01 23:02:24, suma postów tego autora: 6709

west

Mea culpa, mea maxima culpa.

Na swoją obronę mam tylko tyle, że starałem się dostosować moim komentarzem do merytorycznego poziomu Twojego. W slangu akwizytorów to jest raportowanie.

autor: Stirlitz, data nadania: 2015-12-02 19:32:26, suma postów tego autora: 1578

Dodaj komentarz