Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Wznowić sprawę Brzeskiej!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Osoby chętne żeby poprzeć

inicjatywę nadania skwerowi na Mokotowie im. Jolanty Brzeskiej proszę o kontakt e-mail: andrzej_lbc1917@o2.pl
(tylko osoby posiadające stały meldunek w m.st. Warszawa).

autor: A.Warzecha, data nadania: 2016-03-04 10:20:10, suma postów tego autora: 2743

Ziobro ma szansę

się wykazać że połączenie stanowiska MS i Prokuratora Generalnego miało sens.

Panie Ziobro walcz pan o prawdę.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2016-03-04 10:22:16, suma postów tego autora: 2743

CZEŚĆ JEJ PAMIĘCI

NIE ZAPOMNIMY !!

autor: czerwony93, data nadania: 2016-03-04 11:33:14, suma postów tego autora: 2711

Dlaczego?

Autor nie napisal tego samego, a forumowicze nie zamiescili swoich komentarzy w 2013?

Czy dlatego ze PIS jeszcze nie rzadzil?

ZOLOSNE PODRYGI PRZEGRANYCH PROKOMUSZKOW

autor: ROBOCOP, data nadania: 2016-03-05 16:26:10, suma postów tego autora: 225

robocop

jesteś żałosny,czy PO czy PIS lewica społeczna zawsze krytykowała bandycką reprywatyzacje

autor: czerwony93, data nadania: 2016-03-06 09:44:21, suma postów tego autora: 2711

robocop

wyguglaj sobie z archiwum co pisalo sie tu w tej sprawie i kiedy

autor: nikyty, data nadania: 2016-03-06 12:58:22, suma postów tego autora: 3572

Robocopowi,

tradycyjnie "się wydaje" "uważa że" "myśli".

autor: A.Warzecha, data nadania: 2016-03-06 23:53:03, suma postów tego autora: 2743

A.Warzecha

Widac ze w tym temacie jestes ekspertem.
Powiedzialem ci to w przeszlosci ale najwyrazniej nie zrozumiales

autor: ROBOCOP, data nadania: 2016-03-07 21:42:55, suma postów tego autora: 225

Rząd spod znaku NSZ-TTIP

ma ważniejsze sprawy na głowie, niż morderstwa na "lewackich" działaczach.

autor: bolo, data nadania: 2016-03-08 12:39:47, suma postów tego autora: 4522

Znamienne,

że zamordowano ją w święto bandytów, którzy dokładnie "otake Polskie" walczyli.

autor: bolo, data nadania: 2016-03-08 13:02:59, suma postów tego autora: 4522

Platfonsy i ich tchórzliwi prokuratorzy

z "niezależnej" prokuratury odpowiedzą za tę śmierć. Dla gnid nie ma przebaczenia.

autor: red spider 666, data nadania: 2016-03-09 16:57:47, suma postów tego autora: 1549

Tylko w kRaju

NSZ na spolke z TTIP uczcilo swoja rocznice morderstwem celebrytki Brzeskiej, PO sprytnie ukrecilo aferze leb, a teraz cala setka (:))) )protestujacych domaga sie od Ziobry wyjasnienia sprawy

Zycie przeroslo kabaret

autor: ROBOCOP, data nadania: 2016-03-09 17:30:05, suma postów tego autora: 225

"Zolosne"

Co ten azbest zrobił z towarzyszem Roboszmatą....

autor: szczupak, data nadania: 2016-03-09 22:49:53, suma postów tego autora: 3747

"celebrytki Brzeskiej"

Gnojem jesteś, wiesz?

autor: Gayetsky, data nadania: 2016-03-10 10:30:47, suma postów tego autora: 181

Cuda, cuda...

Łonet puszcza rozmowę Ciszy z M. Zimmermanem a cytatami F.
Springera z "13 pięter"...
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/5-lat-po-smierci-jolanty-brzeskiej-bedziemy-pilnowac-aby-tej-sprawy-nie-zawieszono-na/v68lkl
Może Łonet zostanie wkrótce tubą lewicy, lewaków i innych wykluczonych oraz przeklętych? Taki nowy trend? AntyPiSowski?
.
Cześć Jej pamięci [!]
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2016-03-11 02:09:46, suma postów tego autora: 5956

szczupak

I po co piszesz te g łupoty człowieku.
Nic nie wnosisz do dyskusji tylko obrażasz Innego

ROBOCOP Brawo !!!

szczupak jak zwykle żenada.

autor: Cud2, data nadania: 2016-03-13 15:30:27, suma postów tego autora: 3207

Obrazić Robcia?

A łyżka na to: niemożliwe, Cudoku.

autor: szczupak, data nadania: 2016-03-13 20:10:34, suma postów tego autora: 3747

"celebrytka z Brzeskiej"

Cóż, rebel, widocznie rajcuje cię cudze nieszczęście.
Najgłupszy Jankes trzymałby gębę na kłódkę, ty jesteś jeszcze głupszy...
Cześć Jej pamięci!
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2016-03-13 23:13:18, suma postów tego autora: 5956

a po co wznawiać

wszyscy wiedza że to wypadek
tylko oszołomy nie wierzą w oficjalne wersje wydarzeń

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2016-03-14 19:04:51, suma postów tego autora: 2714

@ROBOCOP 2016-03-09 17:30:05

Rebel, dość często zgadzam się ostatnio z tobą, ale tu przeginasz pałę, choć pewnie nieświadomie. Osoba, o której mówisz (Jolanta Brzeska), zginęła prawdopodobnie zamordowana przez mafię mieszkaniową. Takie gangi działają w Polsce, upodabniając ją bardziej do jakiegoś Meksyku niż np. Płd. Karoliny (tak przynajmniej sądzę). A swoją drogą ciekawe, jak wysoko są one kryte. Czy mianowicie jest to poziom władz lokalnych, czy może państwowych (rzecz jasna tych z poprzedniej ekipy, czyli z PO). A może coś znacznie wyższego (Wschodnie Wybrzeże, Tel Awiw, coś z tych klimatów). Bo mafię ruską chyba należy wykluczyć, to raczej nie ich "biznes", w każdym razie w Polsce. Gdyby zdarzyło się to jakieś sto lat temu, można by oczywiście brać pod uwagę lewicową (lewacka) prowokację; dziś to szczęśliwie nie jest możliwe (z szeroko rozumianych względów technicznych).

autor: motyl, data nadania: 2016-03-15 18:37:15, suma postów tego autora: 2165

W końcu motyl nas uświadomił -

panią Brzeską zamordowali, jak łatwo można było przewidzieć, ŻYDZI... Koniecznie trzeba reaktywować NSZ - oni już kilkadziesiąt lat temu wiedzieli "o co toczy się gra".

autor: bolo, data nadania: 2016-03-17 08:33:51, suma postów tego autora: 4522

@bolo 2016-03-17 08:33:51

Nie wykluczam i takiej możliwości. W odniesieniu do Polski oraz może szczególnie Warszawy trzeba brać ją niestety po uwagę, jakkolwiek pozornie nie trąciłoby to czymś w rodzaju tzw. teorii spiskowej.

autor: motyl, data nadania: 2016-03-19 16:17:06, suma postów tego autora: 2165

Robo,

odwiedzasz PL bo powinieneś dostać w łeb za to co piszesz?

Nie jestem w żadnym temacie, ale jak się wypowiadam to mam elementarna wiedzę a nie pisze circa 50% postów pt. "uważam że" "a mnie się wydaje" no brakuje jeszcze "tata a Marcin powiedział".

Przecież nawet w tym poście nie wiesz do końca czy piszesz o kobiecie co ma na nazwisko "Brzeska" czy jest z "ulicy Brzeskiej". Dodatkowo nie napisałeś nic co by udowadniało tezę Twoją tylko durnowato kpisz z czyjejś śmierci.

Siedzisz (albo udajesz) w jakichś Stanach a jedyne co robisz to napierdalasz na swoją ojczyznę, na swoich rodaków itp. itd. wychodzi na to że po prostu tam gdzie jesteś jesteś nikim i zajebiście Cię to boli.

Ja podchodzę ze zrozumieniem do racji prawicy itp. ale co Ty reprezentujesz można nazwać ogólnie mianem FRAJERSTWA i nie ma afilacji politycznej.

"a po co wznawiać
wszyscy wiedza że to wypadek
tylko oszołomy nie wierzą w oficjalne wersje wydarzeń"

Widzisz baranie sam sobie przeczysz. W postępowaniu prokuratorskim chodzi o UDOWODNIENIE faktów nie o WIARĘ.

A na razie słyszymy coś takiego:

kobieta która X lat się procesowała była jedną z twórczyni WSL po kilku latach procesów uznała że się zabije (no logiki tu nie dużo ale ok) po czym wyjechała kilkadziesiąt minut drogi od miejsca zamieszkania do odludnego miejsca. Gdzie albo najpierw się podpaliła a potem powiesiła albo najpierw się powiesiła a potem podpaliła (nieustalono kolejności) a na miejscu czynu nie ma pojemnika po benzynie.

TYLKO OSZOŁOMY CHCĄ ŻEBY coś ustalać;)

Tak się zdarza że miałem wątpliwą przyjemność poznać mechanizmy działania tzw. kamieniczników w Warszawie. Byłem pełnomocnikiem jednej pani która procesowała się z panem jednym "deweloperem" (akurat sprawa karna o wyłudzenie nie cywilna) po jakimś tygodniu zaczęło się: "sapanie o 1szej w nocy do telefonu", telefony z nieznanych numerów z tekstami pt. "Taki jesteś cwany k$%@?" czy "uważaj jak tańczysz śmieciu".

Dodając takie rzeczy jak nielegalne odcinanie wody (ul. Strzelecka) przejmowanie kamienic na podstawie podrobionych testamentów (Bródno, Śródmieście ul. Noakowskiego), były pozwy pełnomocników sądowych z Curacao działających w imieniu 105-letnich właścicieli, podpalenia (Praga- Brzeska, Wola- Łucka, wynajmowanie bandytów (Praga zapomniałem ulicę słynny Poznań i pan Śruba ale to nie WWA) itp. itd.

Sytuacja zaczęła być tak niebezpieczna że przeciwko reprywatyzacji na dotychczasowych zasadach zaczął być PiS czy PO (warszawska PO przygotowała projekt regulacji reprywatyzacji ale Żyrandol nie podpisał). Czyli prawica z ludzką twarzą mówi tu z taka samą językiem.

Straciliście okazję żeby nie otwierać pysków. I pisze tylko do dwóch panów których wymieniłem, o Cudzie nie piszę bo choroby psychiczne to straszna rzecz.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2016-03-21 00:20:25, suma postów tego autora: 2743

A i PS

Na demonstracji "przeciwko rasizmowi" po raz pierwszy w życiu się wstydziłem że jestem z lewicy.

Ps.
Pozdrawiam Panią z "antyfaszystowskiego Tel-Avivu" która stwierdziła że odpowiedzialna za zbrodnie na imigrantach jest "nauka hymnu w polskich szkołach".

Przecież to jest ten sam zapluty spleśniały nacjonalizm (Wiesław!) który reprezentują dzisiejszy rzezacy Palestyny.

I debile z flagami UE.

A wszystko pod hasłem: "Jezus Allah dwa bratanki"- czyli co Jezus też był pedofilem?

autor: A.Warzecha, data nadania: 2016-03-22 20:06:27, suma postów tego autora: 2743

@A.Warzecha 2016-03-21 00:20:25

Moim zdaniem jego wypowiedź (Dobrodziej Pracodawca 2016-03-14 19:04:51) parafrazuje stosunek części lewicy (oraz całej "lewicy") do zamachu smoleńskiego.

autor: motyl, data nadania: 2016-03-22 21:14:19, suma postów tego autora: 2165

Bury/motyl

I w związku z tym gnój ma prawo pisać "celebrytka z Brzeskiej" (cytuję w oryginale że ch%^ nie wie nawet o kim pisze tak jest bezmyślny). Przecież to była czyjaś matka. Jak słyszę że czyjąś matkę zabili to zawsze mi moja matka w oczach staje.

To jak się z katastrofy smoleńskiej nie śmiałem to w związku z tym ma mnie przeprosić?

Co to za chora retoryka? Ja napisałem tylko że jak ktoś znajduję główną radochcę w obrażaniu swoich rodaków w szmaceniu ich to czy jest z lewicy/prawicy to jest męndą dworską i zasługuje na buta.

Pozdrawiam normalnych ludzi:
https://www.youtube.com/watch?v=x-QxxE236js

autor: A.Warzecha, data nadania: 2016-03-24 03:38:18, suma postów tego autora: 2743

@A.Warzecha 2016-03-24 03:38:18

Z szacunkiem, ale odnoszę wrażenie, iż nie czytasz uważnie, stąd też nieporozumienia. O wierze w oficjalne wersje mówił bowiem nie Rebel vel ROBOCOP, lecz Dobrodziej Pracodawca 2016-03-14 19:04:51 (których ty zdaje się pomyliłeś). Tym samym twoja konstrukcja 2016-03-24 03:38:18 bierze chyba w łeb (tak myślę). Ad meritum: ZBIGNIEW ZIOBRO ma tu rzeczywiście szansę wykazania się.

autor: motyl, data nadania: 2016-03-24 13:18:14, suma postów tego autora: 2165

Motyl,

Masz rację podszedłem do tematu emocjonalnie bo nóż się w kieszeni otwiera jak się takie coś czyta.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2016-04-02 10:22:29, suma postów tego autora: 2743

Dodaj komentarz