Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Manifest 343

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Więcej takich tekstów

A coraz wiecej osób na widok feministki będzie patrzyć z pogardą.

autor: Speedway, data nadania: 2016-10-25 20:30:44, suma postów tego autora: 164

speedway

zdrowaski miala napisac?:)

co ci sie konkretnie w tym manifescie nie podoba?

autor: nikyty, data nadania: 2016-10-26 10:22:22, suma postów tego autora: 3572

SKROBANKA czyli antykoncepcja po polsku

Takie okreslenie znane bylo jeszcze w prl-u

I zeby nie bylo niedomowien
Nie jestem zwiazany z zadnym ruchem "PRO"
Uwazam ze kobiety powinny miec prawo do przerywania ciazy a jednoczesnie jestem przciwko przerywaniu ciazy na zyczenie


Jezeli jeszcze w latach "70 ubieglego wieku mozna bylo zrozumiec powody nieplanowanej ciazy(w zasadzie tylko dostepne EROSY i GLOBULKI ZET)O tyle trudno mi zrozumiec "nieplanowane ciaze" w 2016 roku
Dostepnosc srodkow jest duza i roznorodna ale to doskonale swiadczy o ciemnocie i zacofaniu Polek w temacie antykoncepcji.
Dla mnie caly ten protest jest:

1. Ukartowanym przez opozycje zamentem w Polsce. W koncu jaki cel maja protestowac emeryci z "uwiadem starczym" czy emerytek w "wieku poprodukcyjnym"
To jest problem kobiet w wieku jak to mowia drwale "rebalnym"

2. "Moja macica, moja sprawa. Rzadowi nic do tego"
To prawda, ale jezeli nie uwazalas jak robilas, to teraz rob jak uwazasz. Twoja macica twoj problem. Rzadowi (i pieniadzom podatnika) nic do tego
Czas wziasc odpowiedzialnosc za swoje posuniecia


Czy od masturbacji można zajść w ciążę?

http://dojrzewamy.pl/pyt/472162/czy-od-masturbacji-mozna-zajsc-w-ciaze

autor: Rebel2, data nadania: 2016-10-27 01:27:59, suma postów tego autora: 3910

Spid..+ Rebe i inni uważajacy się za bogów co najmniej.,,,

Jeśli uda wam się zajść w ciążę i urodzić ,a potem wychować samodzielnie to co już od pierwszego dnia po połączeniu komórek nazywacie człowiekiem,to możecie sobie ustanawiać wraz z wyznawcami każdego kościoła najbardziej restrykcyjne prawo dla waszej płci. Na razie jednak wasz szowinizm i chęć bezwzględnej dominacji bierze górę nad zwykłą uczciwością ale to już wkrótce będzie wstydliwą historią o której będziecie chcieli zapomnieć. .

autor: bambosz0, data nadania: 2016-10-29 02:15:33, suma postów tego autora: 1835

Spłycenie problemu

Czytając ten manifest można dojść do wniosku, że dla kobiet poddających się temu zabiegowi jest to świetna rozrywka, niczym wyjście z najlepszą psiapsiółą na babskie zakupy do sklepu z ciuchami (zresztą, gdy słucha się wypowiedzi większości oszołomów religijnych uważających prawo do aborcji za element "cywilizacji śmierci" nasuwa się podobny wniosek, że bezmyślne zachodzenie w ciążę i jej usuwanie to dla wielu tych Pań sposób na życie). W rzeczywistości niechciana ciąża to koszmarna sytuacja kobiety, a decyzja o jej usunięciu jest decyzją arcytrudną, gruntownie przemyślaną i jedną z najważniejszych (jeżeli nie zdecydowanie najważniejszą) w ciągu całego życia.

autor: Paszport Tefałenu, data nadania: 2016-10-29 22:20:04, suma postów tego autora: 231

bambosz

Zapewne pamietasz klasyczna juz fraze z czeskiego serialu "Szpital na peryferiach"
Dzisiaj ja tebie dedykuje

Proponuje ci tez jeszcze raz przeczytac moj wpis szczegolnie 2 zdania po:
"I zeby nie bylo niedomowien"

autor: Rebel2, data nadania: 2016-10-31 17:30:14, suma postów tego autora: 3910

?? noblista nr 2..

...jestem za a nawet przeciw ? a frazę z"peryferii"zachowaj sobie na następne dyskusje z przeciwnikami "kopiuj ,wklej" i gotowe .

autor: bambosz0, data nadania: 2016-11-04 21:38:38, suma postów tego autora: 1835

paszport

Nie zgadzam sie z twoja konkluzja:

"W rzeczywistości niechciana ciąża to koszmarna sytuacja kobiety, a decyzja o jej usunięciu jest decyzją arcytrudną, gruntownie przemyślaną i jedną z najważniejszych (jeżeli nie zdecydowanie najważniejszą) w ciągu całego życia."

Te kobiety z milczeniu , czesto w samotnosci dusza w sobie podjeta decyzje i staraja sie do niej nie wracac
Tych koniet NIGDY nie spotkasz na ulicach krzyczacych:

"wyskrobalam sie raz, teraz chce prawa skrobania sie kiedy tylko zechce i to jeszcze na koszt podatnika"

I nie pisz przypadkiem (czy inn) ze publiczne przyznanie sie to dowod odwagi
ODWAGI do czego?
To jest wlasnie dla niektorych kobiet recepta na beztroskie zycie i zwalanie kosztow tego zycia na innych

autor: Rebel2, data nadania: 2016-11-11 21:52:17, suma postów tego autora: 3910

Dodaj komentarz