Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Stefan Zgliczyński: Uchodźcy, których nie ma

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

A czy autor sam pomogl potrzebujacemu, nawet krajowemu?

OCZYWISCIE ZE NIE

Autor placi juz podatki, wiec to rzad jest odpowiedzialny za pomoc potrzebujacym
Oprocz tego obecny rzad podlega tylko i wylacznie liberastycznej krytyce

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-01 18:00:53, suma postów tego autora: 3910

Rebel2

Autor ma rację. Zwalanie odpowiedzialności z uchodźcow na ich obrońców jest idiotyczne. Czy ludziom bezdomnym, bezrobotnym, kobietom w ciązy itd. mają pomagać tylko ci, którzy mają takie zyczenie? A ja np. najchętniej nie przeznaczyłbym ani złotówki z moich podatków na resort Macierewicza i jego głupie pomysły. I co z tego? Niech placą jego zwolennicy, a ja zatrzymam sobie w kieszeni odpowiedni procent podatku?

autor: V.C., data nadania: 2017-06-01 21:06:12, suma postów tego autora: 1123

Żałosne tekst, żałosne przykłady.

Cyt "W ostatnim sondażu Polityki Polacy stwierdzili kategorycznie, że najbardziej obawiają się nie utraty pracy, choroby czy śmierci bliskich, ale uchodźców i terrorystów. A ani jednych, ani drugich nie widzieli na oczy."

Żaden z Polaków, włącznie z autorem (pomijając to najstarsze pokolenie dziewięćdziesięciolatków) nigdy nie widział także na oczy żadnego nazisty a jednak nie sądzę by którykolwiek miał do takowych pozytywne, czy choćby tolerancyjne nastawienie. Choć może się mylę i autor pochyliłby głowę i otworzył swe skromne progi przed jakimiś nazistowskimi uchodźcami skądś tam.

Cyt "Skoro nawet liberalni i lewicowi publicyści uważają, że „islam to problem", to odwróćmy pytanie – może chrześcijaństwo to problem?"

Jasne, że chrześcijaństwo. To chrześcijanie wysadzają się gdzie popadnie i rozjeżdżają ciężarówkami dziesiątki Europejczyków.
A może to nie nazizm i komunizm były problemami XX wieku, tylko zacofana, chrześcijańska Polska?

Cyt " To przecież pod znakiem krzyża, a nie półksiężyca, dokonywano największych masakr w historii ludzkości. To ten symbol był na płaszczach, sztandarach i w nazwach ugrupowań szczycących się ludobójstwem w imieniu religii."

Stek bzdur, które powodują orgazm już nie nawet u lewicowych, tylko po prostu ogłupionych, antyklerykalnych, antykatolickich głąbów bez krzty edukacji.

autor: Speedway, data nadania: 2017-06-02 02:20:48, suma postów tego autora: 164

rebel

rzad jest w stanie i ma obowiazek udzielic pomocy ludziom szukajcym schronienia przed wojna z rzadem ktory ich od czasu do czasu dusi gazem

nalezy sie od domagac od rzadu wypelniania jego humanitarnych obowiazkow zamiast oczekiwac od niego przyjmowania rasistowskich i ksenofobicznych postaw

autor: nikyty, data nadania: 2017-06-02 11:19:45, suma postów tego autora: 3572

uchodzcy ??????

Zeby wpuszcic kogos do swojego domu trzeba w pierwszej kolejnosci wiedziec KOGO?

Wiem ze VC mial podobno goscic nieznanych, ale mimo ze sie z nim nie zgadzam nie dopuszczam do mysli mozliwosci ze bylby tak piramidalnie powiedzmy 'nierozsadny' zeby zaprosic do domu calkowicie przypadkowo spotkane na ulicy osoby.
Jest cos wiecej o czym nie mowi

Ile paszportow i na ile nazwisk mial zamachowiec z Berlina zastrzelony we Wloszczech?
5 ?

Ci tzw 'uchodzcy' maja te nazwiska, daty urodzenia i kraj pochodzenia jaki ONI SAMI PODADZA przy rejestracji

Pisalem o tym wczesniej
Tysiace paszportow z roznych krajow znalezionych po stronie Serbskiej na granicy z Wegrami w 2015
Najczesciej podawana data urodzenia : Styczen 01
100% podawanego kraju pochodzenia: Syria
Wyznanie : chrzescijanie

Poza tym wiele kultur nie asymiluje sie z kulturami europejskimi
A juz napewno wyzznawcy Islamu nie asymiluja sie z chrzescijanami

http://niezalezna.pl/99562-zagadka-dla-wielbicieli-imigrantow-znajdz-na-filmie-kobiety-i-dzieci

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-02 15:36:48, suma postów tego autora: 3910

Nie dla islamizacji Polski

Islam to nie religia. Islam to ideologia. Ideologia nienawiści, nietolerancji, pogardy i przemocy. Popieram postulat delegalizacji islamu w Europie.

autor: Stirlitz, data nadania: 2017-06-02 19:11:47, suma postów tego autora: 1578

Speedway

Przyklad z nazistami jest bezcenny
GRATULUJE

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-03 01:25:27, suma postów tego autora: 3910

nikyty, w przeciwienstwie do ciebie oni sie nie domagaja

'nalezy sie od domagac od rzadu wypelniania jego humanitarnych obowiazkow '

http://wyborcza.pl/7,75398,21849364,100-mln-zl-od-kulczykow-na-walke-z-bieda-zmierzmy-sie-z-glodem.html

Pewnie TYLKO I WYLACZNIE dlatego ze oni maja a ty nie masz (najwyzej 'dobre' rady)

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-03 02:05:26, suma postów tego autora: 3910

Gdzie jest prawdziwa lewica?

Imperialiści celowo rozpętali piekło na Bliskim Wschodzie, przy czym pieką dwie pieczenie na jednym ogniu. Z jednej strony obalają niewygodne dla nich żady (patrz: Libia, Syria, Irak), z drugiej dozują dopływ rezerwowej armii pracy. Gdyby kapitaliści tego nie potrzebowali, to nie przepościliby ani jednego uchodźcy. Lewica robi za naganiaczy rezerwowej armii pracy dla Kapitału, pseudopatrioci i rasiści robią za "głos ludu", kiedy trzeba będzie granice już zamknąć. Jedni i drudzy, włącznie z autorem artykułu, nie maja pojęcia kto pociąga za sznurki i pięknie rozgrywani są przez Kapitał.

autor: lemski, data nadania: 2017-06-03 10:54:38, suma postów tego autora: 368

lemski


Całkowicie się z Tobą zgadzam.
Opiszę moją wycieczkę po zakładzie: ściana = stoi dwu ludzi – zastanawiam się co oni tak stoją. Nagle „ściana rozsuwa się” - każdy z nich łapie za blachę znajdującą się na stojaku obok i wkłada do wnętrza na coś w rodzaju wieszaka. Brama zamyka się.
Jakie jest potrzebne wykształcenie takiego pracownika. Przecież może to być analfabeta. To odbije się na klasie robotniczej.

starykomuch

autor: starykomuch, data nadania: 2017-06-03 17:40:02, suma postów tego autora: 19

lemski

Lewica to naprawde ma szczescie
Wlasnie tylko i wylacznie tobie dowiaduje sie 'kto pociąga za sznurki i pięknie rozgrywani są przez Kapitał. '

A jezeli chodzi o ustalanie ' poslusznych żadow' to czy napewno nie wiesz skad sie wziol w Polsce komuszy rzad?

'...dozują dopływ rezerwowej armii pracy'
No i znowu wlasnie dzieki tobie dowiedzielismy sie ze najwiecej wolnych miejsc pracy jest w Szwecji a najmniej w Polsce:)))

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-03 21:23:28, suma postów tego autora: 3910

uchodźcy, terroryzm itp

Myślę, że dzięki polskim korwinowcom, narodowcom, skrajnej i demagogicznej prawicy Polska doczeka się zamachu terrorystycznego dzięki ich znanej coraz bardziej w świecie islamofobii. I nie będę zdziwiony, gdy wysadzony zostanie albo z jednej strony jakiś gmach publiczny, albo budynek, gdzie odbywa się spotkanie młodych korwinowców czy narodowców. Przegięli pałę i mogą za to zapłacić. ISIS, Al kaida to obserwuje. Każą zachód za mieszanie się w sprawy Bliskiego Wschodu, Polskę ukażą za niechęć do islamu, wywoływanie powszechnej nagonki antymuzułmańskiej...

z innej beczki, niektóre wejścia na stronę logowania mówią że jest słabo zabezpieczona lub niezabezpieczona - proszę redakcję o interwencję w tej sprawie

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2017-06-04 12:30:46, suma postów tego autora: 1703

zamach jako metoda ?

możliwe, że gdyby pracownicy i związkowcy stosowali metody czynione przez XIX-wiecznych anarchistów, a obecnie przez islamskich fanatyków, to obecnie relacje między pracownikami a zarządzającymi nimi kształtowałyby się inaczej niż teraz

nikt jednak w wygodnej Europie nie chce tego uczynić

zdeklasowany proletariat to chyba najbardziej widać na Ukrainie i w Grecji oraz w części muzułmanów mieszkających w Europie

to mogłyby być siły, które popchnęłyby prawa pracownicze naprzód

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2017-06-04 12:38:34, suma postów tego autora: 1703

Lemski jednocześnie masz i nie masz racji.

Islamizacja Europy jest zaplanowanym działaniem liberastów.
Ale wcale nie ma na celu sprowadzenie do Europy siły roboczej. Ta wkrótce nie będzie potrzebna w związku z masową automatyzacją procesów produkcji oraz niektórych usług.
Islamizacja Europy ma na celu zniszczyć państwa narodowe i narodową tożsamość. To warunek konieczny do utworzenia USE.
Jednocześnie liberaści błędnie uważają, że z czasem uda im się zlaicyzować islamistów, tak jak to zrobili z chrześcijaństwem na zgniłym zachodzie.
Nie zauważają, że islam nie jest jedynie religią, ale ideologią silnie zatruwającą umysły w każdym obszarze życia.
Ta pomyłka już doprowadziła do fali zamachów, a w perspektywie 20-30 lat doprowadzi do kolejnej wojny w Europie.

autor: Stirlitz, data nadania: 2017-06-04 13:01:45, suma postów tego autora: 1578

Wstyd i poczucie bezsilności..

.najwięcej do powiedzenia ma ten który SWOJA Ojczyznę porzucił dla brudnej forsy i teraz wydaje mu się że ma prawo (moralne oczywiście, ale pewnie nie wie co to takiego) pouczać i wyszydzać inaczej pojmujących człowieczeństwo Polaków niż on sam. Bycie człowiekiem to także odpowiedzialność za potrzebujących pomocy, nawet gdy to są tzw. OBCY"... takimi obcymi byli uciekinierzy ,Polacy w 1039 roku ktorych ratowali przyjmując we własym kraju takze wyznawcy islamu. Rebel miałeś rację rejterując do USA bo tam najlepiej ze swoja mentalnością pasujesz.. Nie musisz nic w sobie zmieniać jesteś jak klon mentalny pasterza krów których całe setki wycinały w pień ludność tubylczą tzw. dizkusów którzy w porównaniu z tymi "kałbojami" to wysoce ucywilizowany lud, pomimo różnic kulturowych.

autor: bambosz0, data nadania: 2017-06-04 14:54:41, suma postów tego autora: 1835

Artykuł żałosny

a autor niech se do swojej willi weźnie uchodzców!

autor: Antyliberał, data nadania: 2017-06-04 21:14:39, suma postów tego autora: 1302

***

wiec po pierwsze biali chrzescijanie popelniaja na zachodzie wiekszosc terrorystycznych atakow, po drugie wszyscy religianci odznaczaja sie pogarda i nienawiscia, po trzecie kilku osobom sie tu wydaje ze nacjonalizm to lewica jesli koncentruje sie na narodowych robotnikach

autor: nikyty, data nadania: 2017-06-04 21:27:59, suma postów tego autora: 3572

tomasz_rysz

Co w takim razie radzisz:
Polozyc uszka po sobie, podwinac ogonek pod brzuszek, i piskliwym dyszkantem poszczekiwac liberastyczne politycznie poprawne 'Allahu Akbar'?

Belkoczecie bzdury towarzyszu!

'Każą zachód za mieszanie się w sprawy Bliskiego Wschodu'

BZDURA do n-tej potegi !!!!!

Im chodzi tylko i wylacznie o ekspansje ideologii na europejski grunt
Stworzenia szariatu w chrzescijanskich krajach

A takie liberastyczne tepaki jeszcze im sami pomagaja

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-05 02:02:33, suma postów tego autora: 3910

karykaturo ludzkiego gatunku

Gdyby nie moj nick nigdy bym sie nie domyslil ze plujesz sie na mnie
DOSKONALE WIESZ ze to co splodzilas to w 100% klamstwo
Z kolei ja DOSKONALE WIEM dlaczego klamiesz

' gdyby glupota miala skrzydla'

nieudolnie probujesz byc golebica ale niestety twoje loty sa wyjatkowo niskie

Moze to juz taki wiek ze na tylko tyle cie stac
Moze czas skonczyc
;)))

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-05 02:10:21, suma postów tego autora: 3910

***

uchodzcom schronienie sie nalezy nie dlatego ze wyznaja te same religijne bzdury, nie dlatego ze uzywaja papier toaletowy dokladnie tak samo jak sie przyjelo w jakiejs kulturze, ale dlatego zeby ich wlasny rzad nie zagazowal

nikt dla wlasnej przyjemnosci nie ryzykuje zycia probujac przedowac sie przez morze, tylko ci ktorzy naprawde sa zdesperowani

autor: nikyty, data nadania: 2017-06-05 11:20:35, suma postów tego autora: 3572

nikus, mowilem ci ze nie rozumiesz

'uchodzcom schronienie sie nalezy nie dlatego ze wyznaja te same religijne bzdury, nie dlatego ze uzywaja papier toaletowy dokladnie tak samo jak sie przyjelo w jakiejs kulturze,'

Problem w tym ze Muzulmanie wierza w calkowicie inne religijne bzdury a papieru toaletowego nie uzywaja tylko podmywaja sie sie lewa reka

A pamietasz tragedie malego syryjskiego chlopca ?
Poniewaz podobno znasz angielski poczytaj na google

https://www.google.com/search?q=allyan+kurdi+untold+story&ie=utf-8&oe=utf-8#q=aylan+kurdi+untold+story

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-05 23:14:31, suma postów tego autora: 3910

rebel

religia i papier toaletowy w tym temacie nie graja najmniejszej roli

autor: nikyty, data nadania: 2017-06-07 08:14:25, suma postów tego autora: 3572

nikyty

Jezeli nie graja to po co wspominasz?

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-07 14:16:46, suma postów tego autora: 3910

Nikity

Bo ten klocek ze wspomnień Rebela2 nie był biały i chrześcijański! Czy po tak koszmarnych przeżyciach można jeszcze kiedykolwiek spokojnie żyć i postrzegać ludzi ciemniejszej karnacji? To było przecież znacznie gorsze od tego, co dzieje się w Syrii. To był jednoczesny atak chemiczny, biologiczny, psychologiczny i religijny!

autor: V.C., data nadania: 2017-06-07 15:21:46, suma postów tego autora: 1123

rebel

czyli nie tylko trzeba ci tlumaczyc jak dziala rzeczywistosc, stan prawny, rasistowskie uprzedzenia, ale tez na dodatek jak dziala dyskusja i argumentowanie?

ustaw sie w kolejce z reszta mlotkow, jak cudak czy inny antyliberal

autor: nikyty, data nadania: 2017-06-07 15:48:19, suma postów tego autora: 3572

V.C.

Gratuluje wybitnych uzdolnien
potrafisz nie tylko bezblednie rozpoznac uchodzce ratujacego swoje zycie przed zagazowaniem ale nawet pochodzenie klocka

Marnujesz sie nie pracujac jako sprzatacz ulic, bezblednie okreslajacy wlasciciela psa, ktory zostawil klocek na ulicy

PS
Zdradze ci , ze ja tez posiadam pewne uzdolnienie
Bezblednie okreslam prymitywnych msciwych prostakow

Jak myslisz do kogo kierowalem ostanie zdanie we wspomnianych przez ciebie 'wspomieniach' ?

' No to teraz probujcie waszych sil.
Nie jestescie pierwsi
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-02 03:48:45'

GRATULUJE
:))))))

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-08 04:40:57, suma postów tego autora: 3910

nikus, mowilem ci ze nie rozumiesz

Rzeczywistosc , stan prawny

http://vod.gazetapolska.pl/12148-przerazajace-co-mowia-ci-tzw-uchodzcy

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-08 04:43:56, suma postów tego autora: 3910

wszedłem na ten wpis z lekką obawą

że lewicowcy mogą się rozwinąć w propagandzie, ale na szczęście po przeczytaniu jestem znów spokojny - poza bajkami o biednych uchodźcach (których nie ma) i moralnych nakazach (głaskania po główkach przyszłych morderców kobiet i dzieci), w które już nie wierzą nawet największe kretyny, znów jestem spokojny; lewacy wydoroślejcie, albo już nigdy nie wyjdziecie z dziury, w którą was wrzucili Miller, Jakubowska i Palikot; a przede wszystkim nie liczcie, że wyciągną z niej was tacy ludzie jak Kijowski, Petru czy zapijaczone elyty ojrosojuza

autor: holman, data nadania: 2017-06-08 06:11:01, suma postów tego autora: 178

Rebel2

Nie używaj inwektyw. Dobrze ci radzę. To twoje, rzecz jasna nieprostackie wspomnienia. Nie moje. To przecież ty - nie ja - zidentyfikowałem (organoleptycznie?) - klocka pod prysznicem w ośrodku, w ktorym przebywaleś, jako produkt przemiany materii muzułmanina. Nikt iny, zwłaszcza Polak, prawy chrześcijanin nie jest zdolny do czynu tak potwornego.

Nie ma jednak najmniejszych wątpliwości jakiej narodowości i wyznania są podpite typki szczające regularnie na trawnik na podwórku przed kamienicą w ktorej mieszkam. Co drugie słowo to na wskroś polskie 'qrva!'

Dlaczego byłeś uchodźcą, Rebelu2? Co takiego groziło ci w PRL? Śmierć, tortury, nędza czy głód? To, że sam będąc kiedyś uchodźcą, nie jesteś w stanie zrozumieć sobie podobnych, świadczy o tobie jak najgorzej. Dla mnie jest to nielogiczne i niezrozumiale. Być może to efekt skrajnie indywidualistycznego stylu życia i takiegoż prania mózgu, któremu cię poddawano przez lata pobytu w Hameryce.

Każdy ma jakieś mniej lub bardziej traumatyczne wspomnienia. Nie śmiem jednak z tobą konkurować. Obawiam się, że klawiatura zatnie ci się przy kolejnym uśmieszku i będziesz musiał przerwać na dłużej tę, jakże merytoryczną dysputę, ktorą właśnie nie kto inny jak TY sprowadziłeś na defekacyjne manowce.

autor: V.C., data nadania: 2017-06-08 11:26:04, suma postów tego autora: 1123

holman

jesli lewica ma dla wyjscia z dolka ma zaprzeczac faktom i kopiowac rozne inne aspekty faszyzujacej prawicy, to ja dziekuje:)

autor: nikyty, data nadania: 2017-06-08 13:46:02, suma postów tego autora: 3572

Liberasto nikity

Co ciebie obchodzi lewica? Robotnika to ty widziałeś pewnie tylko w tv, a już na pewno z żadnym nie rozmawiałeś. Ciebie interesuja tylko tematy, które dla większości są nienormalne i obrzydliwe. Elgiebety, globalne ocipienie, islamizacja, multi-kulti i inne skrzywienia.

autor: Stirlitz, data nadania: 2017-06-09 18:07:45, suma postów tego autora: 1578

stirlitz

mow za siebie, co cie brzydzi to twoja sprawa i twoj problem, i drzwi do lewicy przede mna prawa zatrzasnac nie masz

autor: nikyty, data nadania: 2017-06-11 10:27:37, suma postów tego autora: 3572

Allahu Akbar

Tylko dzieki niemu mialem zalozone brazowe spodnie kiedy VC rzucil mi ostrzezenie

'Dobrze ci radzę'

Inaczej byloby zbyt widoczne jak mocno mnie przestraszyles :)))))))))))

Dla swiatowej slawy megalomana potkniecie sie o klocek musialo byc wyjatkowo traumatycznym przezyciem
Ale poniewaz 'nie ma tego dobrego co by na zle nie wyszlo'
(a moze odwrotnie)klocek byl liberastycznie politycznie poprawny czyli muzulmanskiego pochodzenia (ulubionego przez VC) i najprawdopodobniej wydalony zgodnie z prawami szariatu

'Dlaczego byłeś uchodźcą, Rebelu2? '

Odpowiem krotko:
ch.. cie to obchodzi!

Raport sluzbowy (zaczynajacy sie od slow: uprzejmie donosze ze .....) piszesz?
Nie musisz. Twoi mocodawcy maja pelna dokumentacje na ten temat

A to co napisalem na swoj temat jest tylko powtorzeniem tego co zamieszcilem kilka lat temu wtedy kiedy ty byles jescze zbyt mlody zeby byc na tym forum
Stad tez wiem czego moglem spodziewac sie po msciwych kraPolskich prostaczkach
:))))

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-13 15:58:07, suma postów tego autora: 3910

nikyty

Przeciez nikt nie ma zamiaru zatrzskiwac twoich drzwi do lewicy
Lewica trzyma te drzwi BARDZO szeroko otwarte dla kazdego zboczonego kto tylko ma zamiar byc lewicowym czlonkiem (kocham to slowo)

Sa rozne zboczenia
Jedni wierza ze ziemia jest plaska, inni ze kosmici zyja wsrod nas. Ty (i nie tylko) wierzysz ze swiat powinien byc bez granic
Poniewaz nie rozrozniasz migranta od uchodzcy dyskusja z toba jest rownie bezsensowna jak dyskusja ze zwolennikiem plaskiej ziemi o podrozy dookola swiata

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-13 16:08:46, suma postów tego autora: 3910

No liberasci

Teraz juz wiecie jakich sublokatorow dostaniecie


http://bi.gazeta.pl/im/63/ef/14/z21954403IH,Imigranci-z-flaga-Unii-Europejskiej-na-stadionie-w.jpg

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-13 16:32:22, suma postów tego autora: 3910

Rebel2

NIKT jeszcze nie zarzucił mi megalomanii. Jesteś first.

Uosobieniem megalomanii na skalę globalną jest wasz obecny prezydent, na ktorego zapewne głosowaleś. Jest Mister Universum Megalomanii.

A propos kalifatu, który wg ciebie istnieje (jeszcze). Jeśli istnieje to w 90% dzięki polityce USA. A jeśli kalifat IS uznajesz, to w takim razie uznajesz także inne nie bardziej efemeryczne twory quasipaństwowe np. Republikę Naddniestrzańską, Ludową Republikę Doniecką i takąż Ługańską, Abchazję, Południową Osetię etc. W przeciwieństwie do twojego kalifatu będą istnieć jescze przez lata.

Nie jestem staruszkiem (jak ty?), ale nie masz najmniejszego pojęcia kim jestem i ile mam lat.

>ch.. cie to obchodzi!

A więc ch... z WSZELKĄ dyskusją z kimś takim jak ty. Bardzo dobrze, że nie ma cię w Polsce. BEZ ODBIORU.

autor: V.C., data nadania: 2017-06-13 20:26:39, suma postów tego autora: 1123

rebel

bardziej ad personam sie nie dalo?:) rozczarowujesz mnie

autor: nikyty, data nadania: 2017-06-13 23:29:01, suma postów tego autora: 3572

no i pogniewal sie :(

https://www.youtube.com/watch?v=MEhIahdj1VU

Tanczysz sloneczko tylko ze bardzo nieudolnie

Jakie znaczenie ma dla dyskusji twoje twierdzenie:

'Jest Mister Universum Megalomanii.(Trump)

Jeśli istnieje to w 90% dzięki polityce USA.(kalifat)

Zadnego bo nie o nich mowimy
Znaczenie ma dla ciebie bo ty zawsze musisz miec ostatnie slowo. Chocby nawet glupio

To jest taka twoja wersja
"a u was bija murzynow'

No i to klasyczne liberastyczne wkladanie swoich twierdzen w usta innych:
'A jeśli kalifat IS uznajesz, to w takim razie uznajesz także .....

Nie sloneczko, ja nic nie uznaje, ja powtarzam znany na calym swiecie fakt
Ale odwracajac kota

...Skoro jednak prawacy uporczywie używają określenia 'kalifat', ktory NIGDZIE obecnie nie istnieje, to odpowiedź była logiczna.
autor: V.C., data nadania: 2017-05-11 17:18:19,

A jeśli kalifatu IS NIE uznajesz, to w takim razie NIE uznajesz także innych nie bardziej efemerycznych tworow quasipaństwowych np. Republikę Naddniestrzańską, Ludową Republikę Doniecką i takąż Ługańską, Abchazję, Południową Osetię etc.

Fajnie sie sklada:)))))))))))))

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-15 03:05:47, suma postów tego autora: 3910

nikyty

Co cie tak ruszylo?
Lewicowy czlonek ?
A jaka wersje proponujesz?

A moze nie pasuje ci przyszly sublokator , np pierwszy z lewej uchodzca w koronie?

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-15 03:09:21, suma postów tego autora: 3910

Rebel2

>ch.. cie to obchodzi!

autor: V.C., data nadania: 2017-06-15 09:30:15, suma postów tego autora: 1123

urazone ego

Skopana d..a boli tak samo czy skopal ja rowiesnik czy nie

Przerosniete ego skopane przez zgrzybialego starca boli bardziej
Nasteonym razem badz bardziej ostrozny
:)))))

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-16 01:22:11, suma postów tego autora: 3910

Rebel2

>Skopana d..a boli tak samo czy skopal ja rowiesnik czy nie

>Nasteonym razem badz bardziej ostrozny
:)))))

I kto tu jest megalomanem?

Czy to efekty uboczne nadużywania niebieskich pastylek?

Następnego razu zapewne nie będzie. Musiałbyś mocno zmienić sposób dyskusji. O ile można nazwać dyskusją używanie argumentów typu 'Allah akbar' lub 'ch.. cię to obchodzi'. W ten sposób możesz sobie pogadac ze swoimi kumplami od zrywania azbestu.

autor: V.C., data nadania: 2017-06-16 09:02:52, suma postów tego autora: 1123

Rebel2

Zamiast straszyć i szczuć Europejczykow lepiej zajmijcie się wlasnymi, licznymi problemami, jak choćby tym:
http://nt.interia.pl/technauka/news-czy-usa-przygotowuje-sie-na-wybuch-superwulkanu-yellowstone,nId,2405957

autor: V.C., data nadania: 2017-06-16 09:14:28, suma postów tego autora: 1123

O q...a

Zaraz sie zacznie :)

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-16 17:45:55, suma postów tego autora: 3910

Wucet jako rasowy liberasta

nieustępliwie walczy z wiatrakami. Zaczął od walki z globalnym ocipieniem, a teraz bierze się za wulkany. Powodzenia.

autor: Stirlitz, data nadania: 2017-06-16 19:36:22, suma postów tego autora: 1578

Sztyrlic

Akurat z wybuchami wulkanów nie da się walczyć. No cóż. Być może wybuch jakiegoś superwulkanu jest jedyną szansą na zatrzymanie globalnego ocieplenia na jakiś czas.

A skąd się bierze wasze ocipienie na punkcie liberalizmu, uchodźców i rzekomo walącej się Europy Zachodniej?

autor: V.C., data nadania: 2017-06-16 22:11:33, suma postów tego autora: 1123

Widzę światełko w tunelu.

Wucet przyznał, że z wulkanami walczyć się nie da. Może i z czasem dojdzie do tego, że z globalnym ocipieniem też nie? I że z islamem, jako faszystowską ideologią nienawiści i dysryminacji, walczyć należy. Zawsze i wszędzie.

autor: Stirlitz, data nadania: 2017-06-16 22:32:13, suma postów tego autora: 1578

do poczytania

http://jagiellonski24.pl/2017/06/14/nie-mamy-juz-o-czym-rozmawiac/

autor: V.C., data nadania: 2017-06-16 22:42:29, suma postów tego autora: 1123

V.C.

" W ten sposób możesz sobie pogadac ze swoimi kumplami od zrywania azbestu."

Jestes bardzo malo kreatywny synciu
To tez juz bylo
Wlasnie dla kraPolskich prostaczkow myslacy ze Polak w USA musi mieszkac na Jackowie i zrywac azbesty zarezerwowalem sobie ponizszy nick
:))))))))))

autor: Azbesciarz z Jackowa, data nadania: 2017-06-17 20:19:29, suma postów tego autora: 38

V.C.

'Za moich czasow' nie potrzebowalismy niebieskich pigulek
Wystarczylo nam powiedzenie:

'nie dlugosc przyrodzenia, lecz technika p.........a'

I to dzialalo, czego niestety ty jestes najgorszym przykladem

PS skad wiesz jakie sa skutki uboczne?

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-19 02:16:56, suma postów tego autora: 3910

Rebel2

Owszem. Było o azbeście. Znizanie poziomu dyskusji do klocka i ch... też już było czy byłeś znowu first?

Nie wiem jakie są skutki uboczne. Dlatego pytam kogoś kto jako stetryczały Hamerykanin pewnie wie. A może się mylę, bo najlepsze na świecie hamerykańskie pastylki nie wywołują żadnych?

Nie wiem też czy jest jakikolwiek sens odpowiadac na tego typu pytania.

autor: V.C., data nadania: 2017-06-19 17:38:42, suma postów tego autora: 1123

Rebel2

Zająłeś się już problemami swojego kraju?
http://dziennikzwiazkowy.com/ameryka/co-roku-w-wyniku-uzycia-broni-ginie-1300-dzieci/

autor: V.C., data nadania: 2017-06-20 18:22:39, suma postów tego autora: 1123

sloneczko

A mowilem ci zebys nie zawracal sobie swojej biednej glowki tematami ktorych nie rozumiesz?
A ty znowu wdepnoles w klocka tyle ze mocno rozrzedzonego

'....jedna z głównych przyczyn zgonów wśród amerykańskich dzieci do 17. roku życia'

Rozumiesz 17 letnie DZIECI!!!

Oczywiscie nie wiesz ale zgodnie z prawem w USA 17 lat konczysz w dniu urodzin.
A wiec jezeli urodziles sie np 31 Grudnia to przez caly rok masz 17 lat i jestes jeszcze dzieckiem
Jezeli wiec taki 17 latek zastrzeli swojego rowiesnika
30 Grudnia to zgodnie z prawem trafiaja do dzieciecej statystyki


A niestety takie 'dzieci' sa w glownej mierze czlonkami gangow i on wlasnie sa mordercami i ofiarami
Polecam poczytaj sobie cos wiec na temat 'Black on Black crime'

A najgorsze co mogla zrobic poprzednia administracja to koncentowec sie na na posiadaczach legalnej broni i calkowicie ignorowac fakt ze najwiecej przestepstw popelnianych jest z uzyciem nielegalnie posiadanej broni

To prawda ze w USA po 8 latach prezydentury Obamy ludzie sa skloceni jak nigdy jeszcze w historii kraju. I stad zbyt wielu rozwiazuje 'swoje problemy' przy pomocy broni
Zbyt wielu czarnym wydawalo sie ze majac 'swojego czlowieka' w Bialym Domu 'zlapali Pana Boga za nogi'

Poczytaj sobie cos na temat Chicago rzadzonego przez liberastow

PS 'byłeś znowu first?'
Bylem twoim pierwszym?
Mam nadzieje ze masz juz 18 lat , bo inaczej czulbym sie jak pedofil ktory pozbawil cie dziewictwa :((((

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-21 01:47:16, suma postów tego autora: 3910

Rebel2

Tak. Największym problemem USA był Obama. Dla białych rasistów.
A skąd wiesz jak czuje się pedofil?

autor: V.C., data nadania: 2017-06-21 10:00:42, suma postów tego autora: 1123

Możesz mi wytłumaczyć wucet

w czym biali rasiści są gorsi od czarnych rasistów? Lub biali kryminaliści od czarnych kryminalistów?
Problemem juesej jest to, że tych drugich jest więcej nawet w liczbach bezwzględnych, mimo iż stanowią mniejszość społeczeństwa.
Hipokryzja liberastów poraża.

autor: Stirlitz, data nadania: 2017-06-21 18:29:14, suma postów tego autora: 1578

Sztyrlic

Różnią się tym, że nie brylują na lewicowych forach.
Więcej jest czarnych kryminalistów? Udowodnij. To, że ktoś jest osadzony w więzieniu nie jest równoznaczne z tym, że musi być kryminalistą. Szczególnie w południowych stanach USA, gdzie rasistowskie podejście jest nadal powszechne w policji, a nawet w prokuraturach i sądach.

autor: V.C., data nadania: 2017-06-21 21:53:57, suma postów tego autora: 1123

Rebel2, Sztyrlic

Właśnie sobie poczytałem świeżutkie newsy z Chicago: http://dziennikzwiazkowy.com/chicago/chicago-na-18-miejscu-w-kraju-pod-wzgledem-bezpieczenstwa/
A oto przykład 'kryminalistki' z przedmieść Wietrznego Miasta:
http://dziennikzwiazkowy.com/chicago/polka-skazana-na-osiem-lat-za-kradziez-piwa/

autor: V.C., data nadania: 2017-06-21 23:33:08, suma postów tego autora: 1123

do poczytania

o USA: http://www.lewica.pl/index.php?id=12397

autor: V.C., data nadania: 2017-06-21 23:37:52, suma postów tego autora: 1123

Tak wucet,

czarnoskórzy siedzą za niewinność, a biali kryminaliści spacerują na wolności w kraju ogarniętym zarazą politpoprawności.
Jesteś wręcz podręcznikowym wzorem liberasty - przesiąknięty pie...ną hipokryzją do szpiku kości.

autor: Stirlitz, data nadania: 2017-06-22 20:36:52, suma postów tego autora: 1578

I zaplakalem nad losem biednej Lidii

VC - naprawde ta osoba jest twoim idolem?

Retoryka tego niszowego lokalnego dziennika jest porazajaca
W sam raz dla liberastycznego cwiercinteligentnego odbiorcy

WESZLA do garazu, WESZLA do domu
No bo wszystkie domy maja otwarte drzwi i garaze

A MOZE POPROSTU WLAMALA SIE (wtargnela)

I skazano ja nie za kradziez piwa tylko za wlamanie i kradzez

A jako recywywistka dostala dodatkowo.
Moze pobyt w wiezieniu wyleczy ja jeszcze z alkoholizmu

ZERO WSPOLCZUCIA DLA TEJ OSOBY

PS
tresc artykulu analogiczna do starego powiedzenia

zlodzieja skazuja nie za kradziez, tylko dlatego ze dal sie zlapac

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-23 02:58:21, suma postów tego autora: 3910

A u was bija murzynow

'To, że ktoś jest osadzony w więzieniu nie jest równoznaczne z tym, że musi być kryminalistą. Szczególnie w południowych stanach USA, gdzie rasistowskie podejście jest nadal powszechne w policji, a nawet w prokuraturach i sądach.'

Synciu, przestac cpac i zmien zrodla swoich informacji.
'Podrecznik nastijaszczego Komsomolca' juz dawno zdezaktualizowal sie jezeli chodzi o Hameryke

http://www.foxnews.com/us/2017/01/01/1-chicagos-bloodiest-years-ends-with-762-homicides.html

http://www.intellectualtakeout.org/blog/chicago-75-murdered-are-black-71-murderers-are-black

'Chicago: 75% of Murdered Are Black, 71% of Murderers Are Black'

Ale bardzo pocieszajace jest to ze

'jeżeli weźmiemy pod uwagę liczbę przestępstw z użyciem broni w przeliczeniu na liczbę mieszkańców, to Wietrzne Miasto nie plasuje się nawet w pierwszej dziesiątce'

PS
Nowy Orlean - 60% czarnych
Dietroit - 83% czarnych
ST Louis - 49% czarnych

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-23 03:22:01, suma postów tego autora: 3910

Stirlitz

Nasz liberascik lubuje sie w mocnych okresleniach;
rasista, rasizm, dyskryminacja

Problem w tym ze w Ameryce te epitetu juz nikogo nie ruszaja
przez 8 lat rzondow Baracka, Hussejna liberasci tak naduzyli tych okreslen ze stracily one calkowicie swoja pierwotna wage

Dzisiaj na dobra spraw uzywaja tego jedynie maloletnie golowasy (czyli cry babies)i to tez bez przesady

Historia ostatnich lat dowiodla ze tak rasizm, jak rasisci i dyskryminacja ma wiec kolorow niz bialy. Na dobra sprawe na dzien dzisiejszy kolor jest duzo ciemniejszy

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-23 03:40:43, suma postów tego autora: 3910

Rebel2

Mocnych? A jakie jest twoje 'ch.. cię to obchodzi'? Wiem, że prawda o sobie boli. Nie spotkałem też nikogo, kto przyznalby publicznie, że jest rasistą, islamofobem, a zwłaszcza antysemitą.

Coś ostatnio odpuściłeś swoje ulubione klimaty, w ktorych czujesz się najlepiej: ch..., klocków i żarcików starego, obleśnego satyra.

autor: V.C., data nadania: 2017-06-23 12:03:11, suma postów tego autora: 1123

V.C.

Wydawalo mi sie ze wystarczajaco dlugo 'rwalem z ciebie lacha' i czas zebym ci odpuscil

Ale ty najwyrazniej prosisz o wiecej

Widocznie twoja przygoda seksualna - wypier.....ie sie na klocku to wyjatkowo mile wspomnienia. Szczegolnie dla islamofila wazne jest ze jak sam zauwazyles klocek byl islamski a nie chrzescijanski

Epitetami ktorymi probujesz mnie raczyc nie robia na mnie najmniejszego wrazenia - jestem do tego przyzwyczajony
A epitety osob ktore uwazam za wyjatkowych przyglupow i nieudacznikow w szczegolnosci

Ale jezeli jest to dla ciebie przyjemnosc to prosze cie bardzo.
Przeciez nie bede zabieral uposledzonemu dziecku jedynej zabawki
:))))))

ps zagladnoles do linkow ktore podalem?
co sadzisz?

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-24 02:20:57, suma postów tego autora: 3910

Rebel2

Czy ja mylę ci się z samym sobą? Bylby to osobliwy przypadek schizofrenii. Moja przygoda? Czy to ja uraczyłem forumowiczów majaca wzbudzić współczucie/podziw (?) opowiastką o pobycie w obozie dla uchodźców i swoich traumatycznych przezyciach spod prysznica? Czy to ja pierwszy wskazalem paluchem na wyznawcow konkretnej religii jako tych, którzy je u ciebie wywołali?

Upośledzone dziecko - jak się domyślam - nie potrafi kopiować i klikać w linki, a już zwłaszcza czytać ich dłuższych tekstów ze zrozumieniem.

"To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości". Bertrand Russell

autor: V.C., data nadania: 2017-06-25 12:04:20, suma postów tego autora: 1123

Rebel2

Żadna alkoholiczka nie jest moją idolką. W przeciwieństwie do ciebie nie wsadzalbym ich jednak do więzienia i to na tyle lat.

A kto jest twoim idolem? Polacy lub polskiego pochodzenia: Ignacy Hryniewiecki, Leon Czolgosz, Eligiusz Niewiadolmski, Antoni Guzy, Stanisław Jaros, Stefan Wisniewski, Janusz Waluś, Ted Kaczynski?

Czy może dzielny obronca bialej rasy przed zalewem islamu Anders Breivik? A może twój krajan Timothy McVeigh?

autor: V.C., data nadania: 2017-06-25 18:41:39, suma postów tego autora: 1123

Rebel2, Sztyrlic

Miłość nie zna granic i ras. Może też kiedyś poznacie jakieś sympatyczne imigrantki, w których się zakochacie ;)

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-06-25/byla-nacjonalistka-zakochala-sie-w-imigrancie-z-calais-teraz-grozi-jej-do-10-lat-wiezienia/

autor: V.C., data nadania: 2017-06-25 22:33:48, suma postów tego autora: 1123

vc

Czy cierpisz na schizofrenie skonsultuj to ze swoim lekarzem na co przepisal ci pastylki
Ale ze jestes megalomanen to dodatkowo ZWYKLYM KLAMCA to pewne.
Z mojego tekstu wybrales selektywnie mala czastke , opatrzyles SWOIM WLASNYM komentarzem i jak przystalo na prawdziwego liberaste wlozyles w moje usta.
I od tego momentu bijesz piane ze to niby moje slowa.
Ten numer liberastyczne prostactwo powtarza w nieskonczonosc, kiedy nie ma prawdziwych argumentow

Znudziles mnie tym tematem

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-26 03:18:28, suma postów tego autora: 3910

V.C.

Czesc podanych nazwisk nic mi nie mowi, ale czyzbys znowu gdzies znalazl potwierdzenie, ze ja w przeciwienstwie do ciebie nie wspolczuje przestepcom czy kryminalstom?

Nie wspolczuje Angielce, ale wspolczuje jej synowi.
Poniewasz mamusia myslala vagina i pojdzie siedziec jej syn zaplaci za to bo na wiele lat trafi do Domu Dziecka

BARDZO PRZYKRE

autor: Rebel2, data nadania: 2017-06-26 03:28:03, suma postów tego autora: 3910

Rebel2

A czy objawem megalomanii nie jest przypadkiem epatowanie innych swoimi przezyciami?

A wiec twierdzisz, że wcale nie sugerowaleś jakiego wyznania byli współużytkownicy prysznica i było ci to najzupełniej obojętne? No cóż... Nie tylko ja, ale i inni forumowicze też mieli watpliwy zaszczyt czytać to co niedawno wszak napisaleś.

Takie sławetne, polskie nazwiska nic ci nie mówią!? Bo chyba nie chodzi ci o Tima z Oklahoma City!? Braki w znajomości historii i to wcale nie odległej możesz uzupełnić sobie prostym sposobem, korzystając z wyszukiwarki. Nie wiedzialeś?

Nie wspolczujesz, jak na katolika przystało? Wolisz przez lata fundowac milionom wiezniów wikt i opierunek oraz godziwe pensje tysiacom ich strażnikom. Jak to mówią: kto bogatemu zabroni?

W przeciwieństwie do zamożnych Amerykanów takich jak ty, od czasów PRL mamy w Polsce możliwośc bezpłatnego korzystania z konsultacji medycznych, a i niektore pastylki są czesto refundowane.

Jakiej Angielce!? Mizoginiczne przytyki kogoś, komu na pewno NIGDY nie zdażyło się być zakochanym, ani 'myśleć penisem'. Oh sorry! 'Ch...em'

autor: V.C., data nadania: 2017-06-26 08:20:27, suma postów tego autora: 1123

do poczytania

http://www.dwutygodnik.com/artykul/6481-reporter-nie-jest-misjonarzem.html

autor: V.C., data nadania: 2017-06-26 12:37:17, suma postów tego autora: 1123

do poczytania

https://wiadomosci.wp.pl/emigranckie-dzieci-z-berlina-ponizane-i-opluwane-w-polskich-miastach-ujawnia-wirtualna-polska-policjanci-nas-wysmiali-6137542204237953a

autor: V.C., data nadania: 2017-06-27 09:40:54, suma postów tego autora: 1123

Uchodźcy.

A oto ciekawe podsumowanie dyskusji. // http://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/syria-civil-war-conflict-latest-refugees-returning-internally-displaced-thousands-half-million-un-a7817991.html //

autor: qaduc, data nadania: 2017-07-02 11:47:18, suma postów tego autora: 296

Dodaj komentarz