Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Finlandia: Nowy rząd z rekordową reprezentacją kobiet

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Kidawa wygrała prawybory w PO

Żeby nie przyszło lewicy parlamentarnej wystawiać teraz kobiety do kandydatury prezydenckiej. Mówię to dlatego i ostrzegam, że taka kobieta ze strony lewicy będzie traktowana jako "paprotka" Kidawy-Błońskiej i pomimo tego, że będzie to osoba dużo bardziej merytoryczna niż Magdalena Ogórek, to jej wynik wyborczy może być podobny do wyniku Ogórek (2,5%), a w najlepszym razie być sumą wyniku Ogórek i Palikota z 2015 roku (4%). To zdołuje poparcie dla lewicy po kampanii prezydenckiej. Na prezydenta należy wystawić kogoś rozpoznawalnego z grupy liderskiej klubu parlamentarnego. Gdyby była taka kobieta, sam bym ją poparł, jednak w tej chwili bardziej adekwatni wydają się Czarzasty, Zandberg, Biedroń, może Gawkowski który wydaje się elokwentny i nie ma wad tych trzech powyższych.

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2019-12-14 21:04:34, suma postów tego autora: 1696

@tomasz_rysz

Zandberg byłby najlepszym kandydatem, ale wg tekstu Jakuba Dymka w ostatnim "Przeglądzie" - nie bardzo chce. A poza nim lewica nie ma żadnych porywających osobowości, więc równie dobrze można próbować wykreować kogoś nowego.

autor: Mandark, data nadania: 2019-12-15 01:16:18, suma postów tego autora: 731

.

ktoś jakiś premier estonii czy tam kto podobny podobnież powiedział ona ma aparycję kasjerki. a ja kasjerki bardzo lubię. nierzadko są one właśnie ładne. ostatnio na taką ładniutką trafiłem w jakimś osiedlowym markecie na świętokrzyskim czy słonecznym wzgórzu. a dotąd w życiu najładniejszą widziałem kiedyś we włoskiej modenie (no, ale tam to nie dziwota).

autor: motyl, data nadania: 2019-12-16 19:27:43, suma postów tego autora: 2165

Kandydatura Gawkowskiego jest chyba najlepsza.

Co prawda Gawkowski nie jest ładniejszy od Kidawy.B co wg motyla jest najważniejsze na tym "urzędzie" ale ma przewagę medialnej rozpoznawalności i inne wymienione juz walory. A.Zandberga czeka inna moim zdaniem bardziej użyteczna dla Lewicy praca kontaktów nie tylko z mediami .Bardzo ciężką pracą będzie przygotowywanie się na przyszłe wybory - bo to wielka niewiadoma przy mizerii prezydenckich kandydatów- ale trzeba wykorzystać ten czas i potencjał osobowości którą niewątpliwie posiada by umocnić tę lewicę która ma jasny przekaz bez ozdobników i fałszu.

autor: bambosz0, data nadania: 2019-12-18 10:45:23, suma postów tego autora: 1835

Dodaj komentarz