Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Chorwacja: Socjaldemokrata górą w I turze wyborów prezydenckich

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

milanović kitarović peović

wiecie co, właściwie to nie wiem dlaczego, ale nie lubię krajów jugosłowiańskich, one wszystkie, cała ta strefa, od słowenii po macedonię, w moim oglądzie i w moim odczuciu jest jakaś taka nijaka, bez wyrazu, nie ma w niej żadnej wyrazistości, ot choćby i tylko takiej jak na sąsiednich węgrzech, jest za to jakaś taka nuda, jakaś jednostajność, monotonia (@v.c., tylko proszę tu ewentualnie nie wyjeżdżać z krajobrazem, że góry, że morze, itd., bo ja nie o tym mówię). nawet zresztą te ich nazwiska, nie wiem, nie sprawdzałem tego, ale zdaje się na ogół z taką samą końcówką (nb. też i imho nieszczególnie ładnie brzmiącą, a to za sprawą swej miękkości).

autor: motyl, data nadania: 2019-12-23 19:49:06, suma postów tego autora: 2165

Z jednej strony sukces, na tle europejskich socjaldemokracji

Jednak przewiduję, że suma poparcia dla obecnej prezydent i tego konserwatywnego komika, który wskaże ją palcem, lub cicho się zdystansuje, spowoduje, że i tak wygra obecna konserwatywno-liberalna prezydent. Ale zobaczymy, bo nie znam chorwackiej polityki w szczegółach ...

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2019-12-23 20:50:53, suma postów tego autora: 1703

Dodaj komentarz