Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Najlepsza lewicowa książka według czytelników Lewica.pl (podsumowanie sondy)

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

.

żadnej z tych pozycji nie czytałem i oczywiście nie mam najmniejszego zamiaru ale ostatnie miejsce jest w tej sondzie chyba trafne.

autor: motyl, data nadania: 2020-02-25 22:45:29, suma postów tego autora: 2165

jeśli chodzi o mnie

Czytałem fragmenty książek, które znalazły się na miejscach III, IV i VI. Tylko fragmenty, bo ciężko te książki dostać, zwłaszcza w moim regionie (myślę zarówno o bibliotekach, jak i księgarniach, bo na antykwariaty jeszcze za wcześnie jak na ich rocznik ;-)). Niestety, ale literatura polityczna traktowana poważnie krąży głównie w kręgach akademickich i niekiedy studenckich, dla reszty społeczeństwa są fragmenty z tych książek lub sensacyjne wizje polityki, mające przyciągnąć tłumy (wszak nie dziwmy się, że często jest to jedyny z powodów, by autor zarobił na siebie, nie zaś na wydanie książki).

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2020-02-26 17:17:27, suma postów tego autora: 1703

Czyli wygrała książka żony cudownie zmartwychwstałego Wojtka Diduszki?

Słuszną linię ma nasza władza.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2020-02-28 14:10:35, suma postów tego autora: 6194

Kobieta bojowniczka

Zadziwiające i znamienne. Przy całym hałasie i popieraniu emancypacji i feministek przy wręcz przymusowym stawianiu kobiet na piedestqł, pominięta bojowniczka Aleksandra Kołłontaj, której nawet Lenin wolał ustępować z drogi. Czyżby nazwisko postępowego księdza zaważyło? Wątpię bynajmniej.

autor: qaduc, data nadania: 2020-03-03 08:18:57, suma postów tego autora: 296

Diduszko

to ten symulant z demonstracji w 2016?

autor: Wilkinson, data nadania: 2020-03-05 20:39:17, suma postów tego autora: 457

Dodaj komentarz