Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Portal Lewica.pl przywrócony

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

...

Portal powinien się ożywić, przedstawiać różne na lewicy punkty widzenia - tak w sprawach krajowych, jak i międzynarodowych. Więcej opinii, niekoniecznie akurat w danej chwili w Polsce "poprawnych". Więcej promocji w Internecie, poza samym portalem, np. na Facebook.com. Kiedyś ten portal był źródłem świeżych, lewicowych opinii, prezentował różnorodne publikacje, nie bał się radykalizmu. Aktualnie niestety "przygasa" (dosłownie i w przenośni)... Podobnie zresztą, jak niestety formacje lewicowe - parlamentarne - w Polsce, marzące już chyba tylko o ew. koalicji z Tuskiem-Trzaskowskim, bez ambitnych wizji i planów polityczno-społecznych... Dobrze byłoby to zmienić.

autor: wloczykijas, data nadania: 2023-04-29 16:14:03, suma postów tego autora: 936

...

Na dobry początek warto byłoby przypomnieć w ogóle Czytelnikom/-czkom o swoim istnieniu...

Przykładem portalu prezentującego różnorodne, odważne i odmienne od main-streamu (nawet na przekór służbom...) opinie i punkty widzenia jest ostatnio strona Wolnemedia.net - https://wolnemedia.net/wygralismy-z-abw-w-wojewodzkim-sadzie-administracyjnym/ .

autor: wloczykijas, data nadania: 2023-04-29 16:15:42, suma postów tego autora: 936

...

Wskazane byłoby też unowocześnienie lub przynajmniej odświeżenie interfejsu graficznego / szaty graficznej strony. ;) I utworzenie kopii zapasowych itp., w razie ew. ponownej awarii.

autor: wloczykijas, data nadania: 2023-04-30 08:03:44, suma postów tego autora: 936

Dodaj komentarz