Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

KPL o tarczy antyrakietowej i niepodległości Kosowa

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Jestem przeciwnikiem...

...amerykańskiej tarczy w Polsce. Uważam że zwolennicy tej tarczy to: albo to są PiSowsko zaciekli antyrosjanie, albo sprzedawczycy za amerykańskie srebrniki naszego bezpieczeństwa ( co warte te amerykańskie srebrniki, Amerykanie pokazali przy realizacji ofsetu za F-16), albo, co najgorsze, głupcy uważający że jak będzie ta tarcza, to Amerykanie będą nas bronić do upadłego - naiwniacy.
Co do Kosowa: Kosovo je Srbija!
Józef Brzozowski Żory.

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2008-03-01 21:16:31, suma postów tego autora: 421

osobliwe...

Osobliwe grupy i grupki w skład KPL wchodzą, ale ich stanowisko w/s "tarczy"w pełni popieram.W/s Kosowa nie mam wyrobionego zdania.
Nasuwają mi się dwie refleksje:
1.Nie należy chyba w jednym oświadczeniu zajmować się dwiema odrębnymi kwewstiami.
2.Wchodzenie ugrupowań sensownych w formalne porozumienia z iście kuriozalnymi naraża te pierwsze na śmieszność...

autor: cyklista, data nadania: 2008-03-02 10:59:28, suma postów tego autora: 139

lewactwo

"...Drogi chłopcze, gdybyście byli bardzo słabi, nikt by was nie nienawidził. Gdybyście byli biedni, też nikt by was nie nienawidził. Nie jesteście nienawidzeni mimo tego tryliona dolarów; nienawidzą was za ten trylion dolarów. – Tu stary biurokrata wskazał w kierunku Grosvenor Square, gdzie pod wzniesioną z kamienia ambasadą odbywała się manifestacja lewicowych polityków i brodatych studentów. – Nienawiść do twojego kraju nie jest spowodowana tym, że napada na ich kraj; oni nienawidzą was za to, że zapewniacie im bezpieczeństwo. Nie szukajcie popularności. Możecie dominować albo być kochanymi, ale nigdy jedno i drugie. To, co ludzie do was czują, to w dziesięciu procentach szczera niezgoda na waszą politykę, a w dziewięćdziesięciu zazdrość. Nie zapominaj nigdy o dwóch rzeczach! Żaden człowiek nigdy nie wybaczy temu, komu coś zawdzięcza. Taka już jest ludzka natura... najbardziej nienawidzimy swoich dobroczyńców..."

autor: dr(e)s, data nadania: 2008-03-02 21:46:18, suma postów tego autora: 1538

2xTak!

Słuszne stanowisko w obu sprawach. Liczba organizacji, które wchodzą w skład KPL jest imponująca. Szkoda, że nie ma to żadnego przełożenia na siłę tej organizacji. Ale niech działają.

autor: Bartek, data nadania: 2008-03-03 12:05:49, suma postów tego autora: 2550

Dodaj komentarz