GPR: Komunikat ws. kampanii Grzegorza Kupisa

[2005-09-22 08:48:05]

Działacze Grupy na rzecz Partii Robotniczej (polska sekcja Komitetu na rzecz Międzynarodówki Robotniczej) wydali komunikat w sprawie kampanii wyborczej Grzegorza Kupisa, którą działacze tej organizacji prowadzą. Kupis startuje z listy Polskiej Partii Pracy w wyborach do Sejmu z okręgu radomskiego.

Działacze GPR poinformowali w komunikacie, że prowadzili kampanię m.in. w Radomiu, Zwoleniu, Kozienicach, Pionkach, Jedlni, Cudnowie i Suchej.

Rozlepiono blisko 2 tysiące plakatów Kupisa, a także rozdano blisko 1 tysiąc 500 ulotek i odezw wyborczych organizacji. Działacze GPR kolportowali również broszurę poświęconą analizie restauracji kapitalizmu w Radomiu.

Jak informują członkowie GPR w Radomiu i miejscowości Sucha doszło do utarczek ze zwolennikami Ligi Polskich Rodzin.

Działania organizacji zostały zauważone przez lokalne media. Tekst na ten temat ukazał się w radomskiej gazecie Echa Dnia.

O poparciu Grupy na rzecz Partii Robotniczej dla Grzegorza Kupisa pisaliśmy w tekście: GPR poparło Grzegorza Kupisa. Całość komunikatu dostępna jest tutaj.

Szymon Martys


drukuj poleć znajomym poprzedni tekst następny tekst zobacz komentarze


lewica.pl w telefonie

Czytaj nasze teksty za pośrednictwem aplikacji LewicaPL dla Androida:Discord Sejm RP
Polska
Teraz
Szukam książki
Poszukuję książek
"PPS dlaczego się nie udało" - kupię!!!
Lca
Podpisz apel przeciwko wprowadzeniu klauzuli sumienia w aptekach
https://naszademokracja.pl/petitions/stop-bezprawnemu-ograniczaniu-dostepu-do-antykoncepcji-1
Szukam muzyków, realizatorów dźwięku do wspólnego projektu.
wszędzie
zawsze
Petycja o opodatkowaniu księży
Nowy Lewicowy Vlog
Warszawa
Zapraszamy do współpracy
Polska
cały czas
"Czerwony katechizm" - F. Czacki

Więcej ogłoszeń...


20 czerwca:

1929 - Urodził się Jean Baudrillard, francuski socjolog i filozof kultury. Był jednym z inicjatorów nurtu postmodernistycznego w teorii społecznej oraz radykalnym krytykiem współczesnego społeczeństwa i kultury.

1930 - Wybrano Tymczasowy Komitet Wykonawczy Centrolewu w składzie: Mieczysław Niedziałkowski, Stanisław Wrona, Michał Róg, Władysław Kiernik, Wacław Bitner, Adam Chądzyński.

1936 - Kraków: Zorganizowane przez Towarzystwo Uniwersytetu Robotniczego (TUR) Dni Kultury Robotniczej z udziałem TUR z ok. 100 miejscowości.

1937 - Andreu Nin, kataloński socjalista, lider POUM został zamordowany przez stalinistów.

1940 - Urodził się Eugen Drewermann, niemiecki teolog, psychoterapeuta, pisarz. Krytyk Kościoła katolickiego. Autor m.in. książki "Kler. Psychologia ideału"


?
Lewica.pl na Facebooku