Sprostowanie

[2011-01-10 00:26:29]

Do Redakcji Lewica.pl wpłynął od przedstawiciela firmy ATAL S.A. z Cieszyna wniosek o opublikowanie sprostowania następującej treści:

Przywołany w treści artykułu Marii Skóra pt. 'Północnokoreańscy pracownicy wyzyskiwani pod Wrocławiem' opublikowanego dnia 14..12.2010 r. na stronie internetowej WWW.LEWICA.PL stan faktyczny był w części nieprawdziwy a w części nieścisły. Deweloper budujący osiedle pod Wrocławiem nie zatrudniał i nie zatrudnia obywateli Korei Północnej. Na terenie budowy nie pracują bez wynagrodzenia oraz bez prawa do opuszczania ternu jacykolwiek obcokrajowcy. Deweloper budowę osiedla zleca jedynie przedsiębiorstwom polskim, prowadzącym zgodnie z prawem politykę zatrudnienia we własnym zakresie.

drukuj poleć znajomym poprzedni tekst następny tekst zobacz komentarze


lewica.pl w telefonie

Czytaj nasze teksty za pośrednictwem aplikacji LewicaPL dla Androida:



Szukam wspólnika do programu zwalczania nienawiści w internecie
Polska
22 luty 2026
Warszawska Socjalistyczna Grupa Dyskusyjno-Czytelnicza
Warszawa, Jazdów 5A/4, część na górze
od 25.10.2024, co tydzień o 17 w piątek
Fotograf szuka pracy (Krk małopolska)
Kraków
Socialists/communists in Krakow?
Krakow
Poszukuję
Partia lewicowa na symulatorze politycznym
Discord
Teraz
Historia Czerwona
Discord Sejm RP
Polska
Teraz
Szukam książki
Poszukuję książek

Więcej ogłoszeń...


27 kwietnia:

1848 - Francja zniosła niewolnictwo.

1937 - W Rzymie zmarł Antonio Gramsci, włoski działacz robotniczy, teoretyk marksizmu, filozof.

1956 - Sejm PRL przyjął ustawę o warunkach przerywania ciąży, liberalizującą przepisy aborcyjne.

1959 - Liu Szao-tsi zastąpił Mao Tse-tunga na stanowisku Przewodniczącego ChRL.

1968 - Na mocy przyjętego w październiku Abortion Act w Wielkiej Brytanii przerywanie ciąży stało się legalne.

1972 - W Bukareszcie zmarł Kwame Nkrumah, postępowy polityk afrykański, premier i prezydent Ghany, działacz ruchu panafrykańskiego, 1963 jeden z inicjatorów OJA, obalony przez wojsko.

1994 - Zakończyły się pierwsze wielorasowe wybory parlamentarne w RPA, w których zwyciężył Afrykański Kongres Narodowy Nelsona Mandeli, uzyskując 62,65% głosów


?
Lewica.pl na Facebooku